Forum chwilówki

Pełna wersja: Sklep z ciuchami - dobry pomysł na biznes?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiam się nad własnym biznesem i tym czym mogłabym się zająć. Ponieważ sama kupuje głównie ubrania to skopiłam się na tym, choć temat jest mi znany jedynie od strony konsumenta Zastanawiam się nad ubraniami zarówno dla nastolatek jak i kobiet nieco starszych, a dokładnie to w kadym wieku. Asortyment w postaci: https://pakuten.pl/17-bluzki powinien wszak odpowiadać każdemu. Tylko czy to dobry pomysł dla laika, który z ta branżą nie ma i nie miał nic wspólnego? Pytam tutaj, bo obserwuję czasem w wątkach swoistą burzę mózgów - taką wyzwalającą pozytywną energię. Może i tym razem coś konstruktywnego mi podrzucicie. Będę zobowiązana.
ten sklep który reklamujesz jest słaby Język
również tak uważam, słaby asortyment.

Zozol

Wszystko zależy jaką gotówka dysponujesz i gdzie chcesz otworzyć. Duże miasta - ciężko z konkurencją - galerie handlowe Cię wykończą. Mała miejscowość - ryzyko niskiego zarobku. Ale amatorów na ciuch jest i zawsze będą - szczególnie Panie Uśmiech Może internet!
A ja bym spróbował z ciuchami jest tak jak z jedzeniem to zawsze się sprzedaje

cashmember

Ciuchy to dość trudna branża. Siostra napaliła się na sklep i po 8 miesiącach ogłosiła upadłość. Konkurencja jest na tyle duża, że trzeba mieć naprawdę ciekawy, unikalny towar i bardzo dobre ceny. Cena wysoka - towar zostaje, cena za niska - nie ma $ na czynsz, opłaty i wynagrodzenia dla pracowników. Lepiej się zastanowić. Może, jeżeli już muszą być ciuchy, lepiej pójść w sprzedaż internetową?
Czy ja wiem, jak masz dobry pomysł,
finansowanie jakieś to czemu nie ,ale takich firm jest teraz jak grzybow po deszczu w upale ,
skorzystaj z doradców http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw oni pomogą Ci zrobić analizę i biznes plan żebyś wiedział jakie masz szanse na rynku.
Przy prowadzeniu biznesu nie zaniedbywałabym reklamy w internecie. Zresztą sklep internetowy z ciuchami może mieć niższe koszty niż stacjonarny, a w obrocie to dzień do nocy. Poza tym większość sklepów internetowych kupuje towar dopiero wówczas gdy dostanie na niego zamówienie. Taki biznes bez ryzyka. Jedyny koszt to uruchomienie strony, hosting i dbanie o e-marketing. Naszą stronę wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego powierzyliśmy firmie New Project - agencji SEO z Łodzi. Głównie z powodu ich doświadczenia w wielu branżach http://www.newproject.biz.pl/realizacje/ .
Jeżeli masz dobrej jakości ubrania to jasne, że tak. Teraz kobiety szukają dobrej odzieży, popularnością cieszą się polskie marki i sukienki duże rozmiary. Mało jest sklepów które naprawdę mają dobre fasony, przede wszystkim modne i dla kobiet nieco większych.
Przekierowanie