• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Znaleziono 1 wynik
ForumNasze.Net Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: League Of Legends
czuczex

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4402

PostForum: Gry   Wysłany: 2011-05-08, 11:08   Temat: League Of Legends
League Of Legends jest grą stworzoną przez Riot Games.
Jest to nowy gatunek gier komputerowych - MOBA czyli Multiplayer Online Battle Arena.

Za pierwowzór tego typu gier uważana jest mapa z Warcraft3 - Defence of the Ancients (DotA). Była to początkowo prosta mapa stworzona przez jednego z graczy warcrafta, która z czasem rozwinęła się na tyle aby doczekać się wielkiej popularności. O jej sukcesie świadczą chociażby organizowane "Lan tournaments", czyli turnieje, gdzie gracze z całego świata spotykają się w jednym miejscu aby wziąć udział w zawodach (które często obfitują w nagrody robiące duże wrażenie - sprzęt komputerowy czy sumy pieniędzy wyrażane w tysiącach dolarów - nie każda gra może poszczycić się wydarzeniami organizowanymi z takim rozmachem).

Na czym polega League Of Legends? Otóż dostajemy do wyboru gamę bohaterów, z których wybieramy jednego i ruszamy do walki z przeciwnikiem, zdobywamy doświadczenie, kupujemy przedmioty niezbędne do realizacji naszej taktyki, tworzymy własne koncepcje rozwoju bohatera, walczymy przeciwko graczom z całego świata.

W grze liczy się refleks, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, percepcja, doświadczenie oraz przede wszystkim zgranie z resztą drużyny. Tworzymy wspólnie strategie, taktyki, znajdujemy słabe punkty przeciwnika i bezwzględnie je wykorzystujemy. Gra jest bardzo szybka, efektowna i nastawiona na maksimum akcji, pojedyncza rozgrywka zajmuje zazwyczaj od 25 do 50 minut i jest pełna pięknych walk i starć obu drużyn, zakończona smutną porażką bądź pamiętnym zwycięstwem.
League Of Legends został ogłoszony już w końcu 2008 roku, by 27 października 2009 oficjalnie ruszyła finalna część gry. Od tego czasu Riot Games stale ulepsza swój produkt, tworząc nowych bohaterów, nowe przedmioty oraz mapy, a także czuwając nad zachowaniem równowagi w grze, stale polepszając i zmieniając umiejętności, runy oraz atrybuty naszych bohaterów.

Warto dodać, że gra ta jest i będzie darmowa, autorzy utrzymują się z wprowadzonego w grze sklepu gdzie możemy kupić nowy wygląd naszego bohatera bądź odblokować postać, której jeszcze nie mamy (oczywiście wszystkie funkcje wpływające na budowanie przewagi w grze są dostępne także dla graczy, którzy nie chcą wydać ani złotówki, wspierając autorów gry wybieramy po prostu drogę na skróty, dla przykładu odblokowując wszystkie postacie szybciej).

League Of Legends jest z pewnością grą, która zasługuje na uwagę, mimo tak młodego wieku, gra ta zdążyła zebrać już mnóstwo prestiżowych nagród (m. in. IGN Multiplayer and Strategy Game of the Year) i z pewnością zapewni Wam wiele godzin dobrej zabawy obfitującej w epickie pojedynki z graczami z całego świata! Zapraszamy!
 
Skocz do:  


pozycjonowanie by s90.pl

Reklama:
Prawdopodobnie najlepsze Forum Dyskusyjne
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Pomagamy:
pajacyk

Sitemap:
tematy i u�ytkownicy