• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kamil.  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2008-02-07, 06:58   
   Polecający: Ptaq

tedwa napisał/a:
Napisałem już, że pada możesz dokupić:)

No też fakt... ale ja i tak wolę pomłucić na mojej czarnuli. :luka:

BzYkuu 

Wysłany: 2008-02-07, 10:07   

Dla mnie o wiele lepszy jest blaszak niż konsola...
Konsola:
Plusy:
- wszystkie gry na tą platforme chodzą bez problemu wkładasz płytke i śmigasz!
- większa wygoda niż na PC!
- brak wymagań sprzętowych!
- Przyjemność grania w gry typu: PES,FIFA,NFS,GT i inne gry tego typu i jeszcze w gry cos takiego jak Assassin's Creed!
Minusy:
- Gry są cholernie drogie przeciętnie 250 zł, pewnie i tak 3/4 graczy siedzi na piratach ale to nie zmienia faktu że gry na X360 czy PS3 są bardzo drogie!
- Nie pograsz sobie na Konsolkach w gry strategiczne,symulatory i strzelaninki bo na padzie nie da sie grac! Wspóczuje graczą którzy chcą siegnąc po "Crysis" na konsole! haha na padzie? Nie dadzą rady!

PC! :]
Plusy:
- Tanie gry! 100- 150 zł 150 to juz chyba max!
- Gry typu te strategiczne i symulatory!
- Wygoda w graniu w strzelaninki!
- Większa grywalnosc na PC!
Minusy:
- Wymagania Gier( z roku na rok coraz większe!)
- Co chwila trzeba kupowac nowe częsci bo na starych juz gra nie ruszy!
- Gra się gorzej bo trzeba siedziec w niektórych grach.. to taki mały minus!

Ja na pewno jestem z piecem... teraz za 3000zł kupisz takiego PCeta że gry będą tak samo dobrze chodziły jak na X3600 czy PS3!

Tak jest w moim przypadku! Dwa mieszki temu kupiłem kompa 3345 zł i starczy mi na wiele lat! Intel Core Quad 3,20 GHz( podkręcony do 3,6 Ghz) 8 GB RAM!!! GeForce 8800GTX 768 MB !! Teraz czekam tylko by kupic nowego GeForca 9600GT 1 GB i kompa mam na 10 lat!! PZDR PC RUUUULLLLEEEEZZZ :luka:

tedwa  

Wysłany: 2008-02-07, 11:53   

BzYkuu napisał/a:
- Nie pograsz sobie na Konsolkach w gry strategiczne,symulatory i strzelaninki bo na padzie nie da sie grac! Wspóczuje graczą którzy chcą siegnąc po "Crysis" na konsole! haha na padzie? Nie dadzą rady!

- Nie przesadzaj, konsola to też swego rodzaju niezastąpiony klimat, a symulatory to chyba te "grywalne" są tylko na konsolach np. ACE COMBAT. Na pc to już jednak nie to samo...
Chyba najbardziej konsolom zazdroszczę symulatorów. Co dalej nie zmienia faktu, że pc jest lepszy :)
Nie ufaj podróbkom!

misiuuu  

Wysłany: 2008-02-07, 14:24   
   Polecający: Przeznaczenie ? ;>

tedwa napisał/a:
Napisałem już, że pada możesz dokupić:)

fakt. xO

yy... ja osobiście wybieram PeCeta ; D
Gdyż z konsoli miałem tylko PS2, niestety gra w PS nie daje mi takiej satysfakcji jak na PC ; |

...

DamianQ  

Wysłany: 2008-02-13, 20:50   

Dla mnie lepsza jest konsola choć wiadomo raz gram na kompie w gry a raz na PS w inne gry. Ale konsola jest lepsza wiadomo z powodu sterowania została przystosowana tylko i wyłącznie do gry i tylko do gry a komputer nie. Na Jou każdy przycisk jest przydatny i nie zawadza a co powiedzieć o kompie i klawiaturze. O czywiście są jeszcze kierownice i joy ale to w zależności od gry. Choć czasem przydatna jest myszka do np strzelania i jej szybkie wykorzystanie zawsze łatwiej ;)

zbych1112  

Wysłany: 2008-02-14, 18:29   

Cytat:
Choć czasem przydatna jest myszka do np strzelania
Shootery na padzie to jest dla mnie nieporozumienie. Mycha to jest to!
BzYkuu napisał/a:
Tak jest w moim przypadku! Dwa mieszki temu kupiłem kompa 3345 zł i starczy mi na wiele lat! Intel Core Quad 3,20 GHz( podkręcony do 3,6 Ghz) 8 GB RAM!!! GeForce 8800GTX 768 MB !! Teraz czekam tylko by kupic nowego GeForca 9600GT 1 GB i kompa mam na 10 lat!! PZDR PC RUUUULLLLEEEEZZZ :luka:
Aż mi ślinka pociekła...
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Amitox  

Wysłany: 2008-02-14, 19:36   
   Polecający: http://www.google.pl/

Gry na PC są o wiele lepsze xD :D

remekk 

Wysłany: 2008-02-14, 22:37   

Nie zgadzam się, że na padzie nie da rady pograć w FPS. Fakt chwile trzeba się przyzwyczaić ale potem jest już OK. Grałem w Halo 3 na XBOXie i elegancko się strzelało.

Idaho  

Wysłany: 2008-02-16, 02:09   

zbych1112 napisał/a:
BzYkuu napisał/a:
Aż mi ślinka pociekła...

mi tez ;p

a ja zawsze bylem zwolennikiem pieca. nawet do samego grania. gralem na kilku konsolach i jak dla mnie nie ma nic lepszego niz klawiatura + gryzon ;> pad jest wygodny, ale mimo wszystko... nie wiem czy to kwestai przyzwyczajenia czy nie... ale jednak piecyk

"Ambicja to ostatni bastion porażki."
Oscar Wilde

zbych1112  

Wysłany: 2008-02-16, 22:37   

Idaho napisał/a:
a ja zawsze bylem zwolennikiem pieca. nawet do samego grania. gralem na kilku konsolach i jak dla mnie nie ma nic lepszego niz klawiatura + gryzon ;> pad jest wygodny, ale mimo wszystko... nie wiem czy to kwestai przyzwyczajenia czy nie... ale jednak piecyk
Ja tylko kiedyś grałem na PS i jakoś mi nie weszło. Piec to jest TO! Racja, pad jest wygodny nawet na PC ale do gry w zręcznościówki i sportowe (w fife bądź PES-a to się świetnie gra). Ale strategie i shootery? Do tego jest potrzebna mycha. Konsole jest ograniczona. Do kompa można podłączyć każde różne urządzenia sterujące. Ostatnio nawet czytałem, że można kupić gitarkę do gry Guitar Hero :D

J. W. Goethe

sis  

Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-02-16, 22:46   

zbych1112 napisał/a:
Shootery na padzie to jest dla mnie nieporozumienie. Mycha to jest to!
Dla mnie natomiast odwrotnie - konsola, konsola i jeszcze raz konsola, bo gra bez pada to żadna gra. Przy shooterach obsługiwanych myszą zamiast padem wzrasta mi tylko niepotrzebnie poziom agresji ;p A już sterowanie czymkolwiek/kimkolwiek w grze za pomocą klawiatury to kompletna porażka, przynajmniej w moim wykonaniu ;]

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

zbych1112  

Wysłany: 2008-02-16, 23:04   

sis napisał/a:
Przy shooterach obsługiwanych myszą zamiast padem wzrasta mi tylko niepotrzebnie poziom agresji ;p
Jak rozumiem pomagają Ci wyzwolić tą drzemiącą w Tobie agresję :D Przynajmniej możesz ją skutecznie wtedy wyładować na wirtualnych przeciwnikach :luka: Nie powinno się tłumić takich emocji, to szkodzi zdrowiu. Myszka jak widzę Ci pomaga :P

sis napisał/a:
A już sterowanie czymkolwiek/kimkolwiek w grze za pomocą klawiatury to kompletna porażka, przynajmniej w moim wykonaniu ;]
Grunt to dobrze wyćwiczone paluchy i dobrze ustawiona konfiguracja sterowania :P Ja sobie ostatnio grywam w PoP-a za pomocą klawiatury i myszki i nie sprawia mi to wielkiej trudności. Choć w większości czytanych przeze mnie recenzji jest napisane iż do tej gry to bez pada lepiej nie podchodzić :P

J. W. Goethe

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-02-19, 09:58   

sis napisał/a:
Dla mnie natomiast odwrotnie - konsola, konsola i jeszcze raz konsola, bo gra bez pada to żadna gra. Przy shooterach obsługiwanych myszą zamiast padem wzrasta mi tylko niepotrzebnie poziom agresji ;p

:rotfl:

Shooter obsugiwany padem? Toż to kompletna porażka, celność, wygoda i przyjemność z grania spada do granicy absurdalnie niskiej. Ja tam nigdy nie odejde od comba klawiatura + mysz. Już nawet na bijatykach dobrze mi sie klawiaturą gra.

tedwa  

Wysłany: 2008-02-19, 11:13   

Ustawmy sie na turniej.... zwolennicy klawiatury i myszki vs zwolennicy pada :hyhy:
1 gra to będzie fps, 2 jakiś symulator, 3 strategia... no i niech będzie jeszcze jedna bijatyka. Nie wiem jak inni ale wolalbym grać w turnieju na klawiaturze i myszce:D
Nie ufaj podróbkom!

arturartur 

Wysłany: 2008-02-19, 14:43   

1. http://www.pajacyk.pl <-5 grr

http://www.emetro.pl/emetro/1,85616,4672584.html

5. http://www.okruszek.org.pl/ <- 10gr

Odpowiedz do tematu