• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

jazza  

Wysłany: 2017-02-01, 17:40   

marzę o Tajlandii w tym roku <3

Sinna 

Wysłany: 2017-03-17, 15:06   

Ja, jeżeli nie jadę gdzieś za granicę, to lubię proste przyjemności, choćby Bukowina Tatrzańska. Super baza noclegowa - Bukowina Tatrzańska noclegi - a sama okolica jest wręcz cudowna! Uwielbiam tam wypoczywać!

kajametrowska 

Wysłany: 2017-04-18, 09:29   

Oj sama chętnie bym się wybrałam do Tajlandii..... Wiem jednak, że nie będe sobie mogła na coś takiego pozwolić finansowo Co jak co ale jednak nie jest to taka tania wycieczka.....

Za to w tym roku postanowiliśmy wybrać sie ze znajomymi nad nasze morze ( aż dziwię sie, że udało sie nam tak fajnie zgrać całą grupką......). Mamy już zabukowane dla siebie mieszkania. Rezerwowaliśmy je tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/

Jeśli szukalibyście jakiegoś apartamentu to polecam ponieważ na stronie jest sporo wygodnych mieszkanek w całym Trójmieście ( czasami mieszkanie w cenie pokoju w hotelu).

kubam  

Wysłany: 2017-04-29, 23:39   

A co powiecie na aquapark w Białce? Warto się tam wybrać na wakacje czy też nie? Co o tym sądzicie? Moim zdaniem jest to świetne miejsce, który każdy powinien prędzej czy później odwiedzić.

Sinna 

Wysłany: 2017-05-12, 13:51   

Ja w tym roku na pewno wybiorę się do spa. Marzy mi się to już od dłuższego czasu i nareszcie zrealizuję swoje małe marzenie. wybieram się do Kudowy Zdroju do hotelu Verde Montana. Mam zamiar wykupić pakiet spa na cały weekend.

lazygirl 

Wysłany: 2017-05-12, 23:08   

Jeżeli wybierasz się na wakacje z dzieckiem warto pomyśleć o zakupie dla niego takiej http://www.siband.pl/kup-opaske-si/ opaski. To koszt nie całych 7 złoty, a zwiększa znacznie bezpieczeństwo pociechy. Ja jestem zachwycona tym produktem bo dzieci chcą je nosić, a dzięki nim w razie zgubienia się malucha ma na ręce np numer telefonu

beatinka  

Wysłany: 2017-05-17, 09:19   

W sumie to faktycznie świetna opcja. A gdzie w tym roku jedziecie na wakacje?

Odpowiedz do tematu