• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

czessio 

Wysłany: 2011-10-14, 01:08   bieganie, sport, >kg

znacie jakiś sprawdzony system, harmonogram, trening na ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawa kondycji, pare kg mniej

chodzi mi o jakies zestawy ćwiczeń, rodzaj cwiczen, poświecany czas na sport

ktos ma sprawdzone na sobie?

munia  

Wysłany: 2012-09-21, 14:05   

poszukaj na stronach magazynow o bieganiu lub na stonach nike lub pumy :) ja polecam jogging - ogólno rozwojowy plus ćwiczenia w domu w miarę uznania kilkanaście minut i basen bo realksuje i rozwija mięśnie. Powodzenia!

robertj 

Wysłany: 2012-11-07, 20:36   

Jeżeli zalezy Ci na zrzuceniu kilku kilogramów wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie regularny jogging. Oczywiście jeden trening nie powinien trwać krócej niż 30 minut. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek diety, mogą one przynieść krótkotrwałe efekty, ale oczywistą kwestą jest fakt, że nie będziemy stosować diety wiecznie, a jeżeli z niej zrezygnujemy i zaczniemy się odżywiać normalnie pojawi się tzw "efekt jojo" czyli wrzucimy jeszcze więcej.

dirtu 

Wysłany: 2012-11-08, 08:28   

Poszukaj w necie treningu Pumy do biegania. Jest to kilkutygodniowy trening, który pozwala na to by zacząć biegać 30 min bez przerwy. Mi się udało chociaż początkowo miałem problemy z biegiem ciągłym przez 1 minutę :)

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2012-11-08, 15:01   

Jak chcesz zrzucić kilogramy to sprawdź ile potrzebujesz kalorii spożywaj ich mniej i ogranicz węglowodany do 1 grama na kilogram wagi jaką powinieneś mieć dziennie. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to wystarczą spacery.

pelikan 

Wysłany: 2012-12-10, 00:20   

Intensywny aerobik uprawiany regularnie możesz się zapisać na jakieś zajęcia lub poszukać układu ćwiczeń w internecie.

aniusia82 

Wysłany: 2014-06-30, 12:21   

Ja tam codziennie ćwiczę co najmniej po pół godziny i oczywiście zdrowo się odżywiam, a efekty odchudzania odnotowuję już podczas pierwszego miesiąca.

Bogdan52  

Wysłany: 2014-10-24, 15:50   

Samodyscyplina i cierpliwość. Treningi wymagają takiego nastawienia. Tylko wtedy udaje się zrzucić nadprogramowe kilogramy.

popiel 

Wysłany: 2018-01-29, 18:38   

Ja w ostatnim czasie dosyć intensywnie biegam. Na stronie http://elektrostymulatory...ngu-triailowym/ przeczytałem o elektrostymulacji i zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia.

Tuśka87 

Wysłany: 2018-06-11, 15:41   

ja rzeby zrzucic kilogramy zapisałam się z mężem na sztuki walki po pierwsze naucze sie bornic :) po druge zrzucam zbędne kilogramy osobiscie polecam sport krav maga pierwsza lepsza strona o tym sporcie http://kravmaga-open.pl/

Odpowiedz do tematu