• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele
• Rejestracja • Zaloguj • Album • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

danielos1212 

Wysłany: 2010-02-23, 08:46   Gdzie można oglądac w necie za darmo na żywo mecze ?

Tutaj piszcie gdzie na jakich stronach www można obejrzeć na żywo różne mecze i to darmowo .
Szczególnie lige mistrzow w pilke nozna i najlepsze ligi swiatowe

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-02-23, 08:59   

danielos1212 napisał/a:
Tutaj piszcie gdzie na jakich stronach www można obejrzeć na żywo różne mecze i to darmowo .

http://www.ipla.tv/
Trzeba ściągnąć program i za część rzeczy trzeba płacić, ale są też darmowe mecze w tym Liga Mistrzów. Podejrzewam, że liga siatkówki też za darmo, ale jeszcze nie sprawdzałem.

http://sport.tvp.pl/plan-...a-na-sporttvppl
Różne dyscypliny. W tej chwili chyba wszystko coś dzieje na ZIO.

Pablo88  

Wysłany: 2010-02-23, 19:53   

Przed napisaniem postu sprawdziłem jakie strony wyskoczą po wpisaniu w googlach "mecze online". I oczywiście wyskoczyły strony, na których są mecze online!!!! Ale oczywiście, któryś z modów okazał się "większą" znajomością tematu i usunął mój post. Po jakiego ch.. miałem wypisywać wszystkie strony, jak ich jest setki ?? Żenada...

www.meczyki.pl
www.soccer-live.pl/
www.kuszotv.pl/

Pasi??

Pablo88  

Wysłany: 2010-02-23, 20:44   

Cytat:
Jakbyś pomyślał to albo byś napisał z jakich sam korzystasz i co o nich myślisz, albo być nic tutaj nie pisał.

Ojj no tak... Szkoda, że o tym nie pomyślałem, mogłem przecież nic tutaj nie napisać.......
Cytat:
http://www.ipla.tv/
Trzeba ściągnąć program i za część rzeczy trzeba płacić,

No tak, bo ten co założył temat, chciał oglądać mecze, za które trzeba zapłacić... Poza tym, na ipli nie ma żadnych meczy. Nie wiem skąd Tyś to wytrzasnął. Gwoli ścisłości siatkówki nie ma.

Co do tvp.sport.pl to już całkiem wypaliłeś. Ty przeczytałeś problem tematu? On chciał oglądać NA ŻYWO, ZA DARMO, MECZE (liga mistrzów, najlepsze ligi światowe). Nie powtórki z II ligi polskiej... Czy jazdę konną..
Ty w ogóle patrzyłeś co jest na tych stronach co Ty podałeś, czy znowu strzeliłeś byle co, tyle tylko żeby coś napisać.. ? Słabiutko się znasz, oj bardzo słabiutko. Powinieneś chyba jednak wejść na te pierwsze 10 stron z forami...

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-02-23, 20:49   

http://www.soccer-live.pl/

Potrzebny program Sopcast, ale płacić nie trza.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-02-23, 21:43   
   Polecający: Paulinaaa

Cytat:
http://www.soccer-live.pl/

Potrzebny program Sopcast, ale płacić nie trza.
ale za to trzeba mieć szybkie łącze internetowe, żeby oglądać mecze w miare dobrej jakości. Sopcast ma jeszcze taką wade, ze komentarz zazwyczaj jest po jakimś egzotycznym języku.

Pablo88  

Wysłany: 2010-02-23, 22:00   

Komentarz to chyba najmniej znacząca rzecz. Ja prawie nigdy nie mam fonii w j. polskim, tylko przeważnie to jest chiński, hiszpański, bądź angielski. Mi to nie przeszkadza absolutnie.

Ja proponuję oprócz Sopcasta zainstalować jeszcze TVU Player (wszystkie programy można znaleźć np. na meczyki.pl), w którym jest nawet wyszukiwarka, gdzie jak leci mecz np. Arsenalu, wpisujesz "Arsenal" i Ci wyskoczy, że na tym kanale jest ten mecz i go włączasz. Czasami jednak jest tak, że mecz Arsenalu jest na chińskim kanale i tam nie masz normalnych liter tylko chińskie znaczki i tego meczu może przez to nie znaleźć.

Jakbyś chciał oglądnąć siatkówkę na żywo (relacje z pucharów) to jest na:
http://www.laola1.tv/

gromon123  

Wysłany: 2010-02-28, 19:32   

Możesz to oglądać na Ipla

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-03-06, 14:15   
   Polecający: Paulinaaa

gromon123 napisał/a:
Możesz to oglądać na Ipla
Tylko, zeby oglądać mecze na ipli trzeba wysłać kod sms'em.

kubiko 

Wysłany: 2010-11-02, 12:56   

Ja polecam TiviSport.pl

bezelekochana 

Wysłany: 2010-11-17, 11:51   

jest też kilka programów, które to umożliwiają ale to już chyba piractwo :P

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-17, 23:15   

Nie kojarzę adresów konkretnych stron, ale ja zawsze w google wpisuję "wydarzenia sportowe live" i zazwyczaj odnajduję relacje, które mnie interesują. Z tym, że zazwyczaj chodzi mi o piłkę nożną, być może z tym jest łatwiej niż z innymi dyscyplinami.

Jagodzianka 

Wysłany: 2010-12-21, 10:01   

Ja mecze siatkówki oglądam na meczenazywo.pl . Jest dużo linków i co najważniejsze większość z nich jest sprawnych ;)

halabarda3 

Wysłany: 2011-03-17, 11:49   

Najbardziej aktualna jest strona soccer-live.pl poza piłką są inne dyscypliny. Polecam.

marasenha 

Wysłany: 2011-04-05, 11:09   

Próbowałem kiedyś na tym ipla coś obejrzeć, ale wymagano wysłania smsa, po czym miał przyjść kod, który nie przyszedł nigdy. Sms nie kosztował mało, ale trudno..

Odpowiedz do tematu