• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Tuśka87 

Wysłany: 2018-06-10, 16:30   

jeżeli ktoś nie ma dobrego hobby to polecam gry planszowe, w necie jest duzo stron ktore polecaja jak wybrać planszówke na przyklad http://www.board-pals.pl/

mezon 

Wysłany: 2018-07-12, 09:59   

Również aczkolwiek wędkarstwo jakiś czas temu zarzuciłem.... Żonka nie byla zadowolona, ze tyle ryb przynosze do domu i ona musi to wszytko patroszyć. Na początku jej się to podobało, potem już niekoniecznie.

Oprócz tego interesuję sie historią oraz sportami ekstremalnymi . Udało mi się jakiś czas temu skoczyć ze spadochronem. http://www.zw.com.pl/artykul/671982.html

Polecam wszystkim. Naprawde ciekawe wrażenia i nie da się ich w zasadzie opisać. Trzeba sprobować samodzielnie!

beatinka  

Wysłany: 2018-07-12, 13:16   

Ja jestem zbyt strachliwa na takie ekstremalne sporty. Jednak nie rozumiem, jak można nie mieć pasji.

Mirro33  

Wysłany: 2018-09-04, 10:39   

Mnie też raczej nie przekonują ekstremalne sporty ale takie z odrobiną emocji czemu nie. Niedawno zapisałem się na zajęcia ze sztuk Walki.Szkoła tai chi warszawa oferuje świetne zajęcia, które nie tylko uczą walczyć ale także mają świetny wpływ na zdrowie i kondycję.

kalimba  

Wysłany: 2018-09-10, 11:25   

My lubimy pograć sobie w rzutki całą rodziną. Od kiedy odkryliśmy, że tak naprawdę istnieją dart zasady, to gra ta podoba nam się jeszcze bardziej. Uważam, że rzutki to super rozrywka i świetna gra zespołowa. Polecam każdemu spróbować - wtedy już się nie oderwiecie :)

Odpowiedz do tematu