• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kalimba  

Wysłany: 2017-07-21, 17:07   Zbedne kilogramy

Jednym skutecznym rozwiązaniem problemu z nadwagą jest zdrowe odżywianie. Posiłki muszą być przyjmowane regularnie i to jest podstawa! Bo organizm wtedy nie magazynuje tłuszczy, bo wie że zaraz będzie miał dostarczone to co mieć powinien. Warto też wiedzieć co jest dodawane do żywności http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci żeby w ogóle mieć pojęcie od czego zacząć się dobrze odżywiać, co jest szkodliwe a co nie.

ola19  

Wysłany: 2017-07-25, 21:06   

Najlepiej zwrócić się o pomoc do dietetyka.

owsiana  

Wysłany: 2017-08-18, 10:27   

Ja mam do zrzucenia 33 kilogramy i zaczęłam już działac. Łatwo nie jest ale wierzę, że schudne do końca roku :) Dzisiaj trafiłam na http://marketbio.pl/categ...ii-hiszpanskiej chyba zamówię tam nasiona chia do koktajli i soków. Na początku było ciężko ale teraz zdrowe jedzenie coraz bardziej mi smakuje.

santi 

Wysłany: 2017-10-06, 12:04   

Nie jest łatwo zgubić aż tyle kilogramów, koniecznie trzeba włączyć większą dawkę ruchu, zrezygnować ze słodyczy i mocno kalorycznych rzeczy, ja żeby oszukać głód piłam błonnik colon slim, efekt był fajny bo jadłam mniejsze porcje i do słodyczy mnie nie ciągnęło

Odpowiedz do tematu