• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-09-08, 19:41   

Xemronn napisał/a:
ale trzeba być zerejestrowanym na stronie www.torrenty.org.
Nie trzeba. Jest od groma darmowych stron, z których można ściągać pliki torrenta.

Poza tym, miło byłoby, gdybyście czytali tematy przed wpisem. Beatrix21 nie działały programy korzystające z sieci torrenta, więc samo strzelanie ich nazwami jest dość bezcelowe.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

rewid  

Wysłany: 2008-09-09, 16:47   

Anka_DD napisał/a:
[Ja mam Avasta i ostatnio ostrzegł mnie, że film, który chcę ściągnąć, jest zawirusowany.

ciekawe, ile razy nie zdołał ostrzec. ;) (trochę żartuję, Avast to dobry program i nie ma się czego bać, ale też słyszy się, że prawie każdy piracki plik jest zawirusowany, więc aż nie idzie wierzyć, że tylko raz było ostrzeżenie. choć w gruncie rzeczy torrenty rzeczywiście są bezpiecznym źródłem jeśli się zwraca uwagę na komenty, nie wiem jak Mułek ale skoro mówisz, że tak...)

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-09-20, 12:47   
   Polecający: Paulinaaa

rewid napisał/a:
ale też słyszy się, że prawie każdy piracki plik jest zawirusowany
nie wiem kto Ci takich bajek naopowiadał. Wirusy krążą po sieci w plikach download, apletach JAVA, odtwazaczach flash itp. czyli mozna go złapać praktycznie wszędzie. Jesli chodzi o sciąganie w miare bezpieczne są Torrenty, poniewaz, zeby sciągnąć Torrenta musi on przejść przez 3 warstwy zabezpieczen. Dlatego polecam strony typu Torrenty do sciągania filmów + np. BitComet.

kris22231  

Wysłany: 2008-11-05, 07:22   

Polecam BearShare, sam używam i jestem zadowolony :D

mikizino  

Wysłany: 2008-12-05, 12:04   

Najlepszym programem jest rapidshare tylko że należy kupić pack może nie jest za tani ale naprawdę nie pożałujesz tego. Kiedy jeszcze nic nie wiedziałem o rapidsharze to ściągałem programem DC++, EMULE. Ares nie chciał nic mi wyszukiwać nie wiem czemu :(

"Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"

"Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata a dużo od siebie"

s3t0r  

Wysłany: 2008-12-05, 12:06   

mikizino napisał/a:
Najlepszym programem jest rapidshare

to jest strona internetowa... i jeżeli dobrze wiem to nie posiada wyszukiwarki, dostęp tylko przez bezpośredni link.

one, ... one thousand, ... two one thousand"

Svirus  

Wysłany: 2008-12-06, 15:36   

dobre forum np peb... konto rapidshare premium i wszystko lata :) a programy p2p to przeżytek :P

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-12-06, 16:55   
   Polecający: Paulinaaa

Svirus napisał/a:
a programy p2p to przeżytek
jesteś tego pewny? nie sądze

Idaho  

Wysłany: 2008-12-07, 00:42   

Svirus napisał/a:
a programy p2p to przeżytek :P

zdecydowana wiekszosc (cos kolo 80-90%) ruchu sieciowego jest generenowanego przez programy p2p, a samo p2p rozwija sie tak ze nie sluzy juz tylko do przesylania plikow, wiec to przezytek nie jest. tak na dobra sprawe nigdy tak jak w ostatnich latach p2p sie nie rozwijalo.

a co do p2m, bo o tym temat byl na poczatku, to strasznie dynamicznie to sie rozwija. takim sieciom jak ed2k, torrent, czy nawet gnutelli to nei grozi jeszcze, ale mila alternatywa i warto sledzic co sie dzieje w dziedzinie p2m, bo wszystko wskazuje na to ze bedzie sie to rozwijac.

"Ambicja to ostatni bastion porażki."
Oscar Wilde

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2009-02-02, 10:06   
   Polecający: google

ja sciagam wszystko na aresie chyba polski program(brat instalował ) ma odtwarzecz przegladarke biblioteke

i jeszcze polecam program do napisów
http://www.napiprojekt.pl/

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2009-02-15, 18:03   

Nie wiedziałam gdzie poprosić o pomoc, a nie chciałam zakładać nowego tematu.

Chodzi o BearShare. Zamyka się samoistnie podczas ściągania. Odinstalowałam i zainstalowałam go od nowa, ale nic się nie zmieniło. I nie ma znaczenia, czy w tym samym czasie używam innych programów do ściągania czy też nie - zamyka się i już :(

Co może być tego przyczyną?

morfina 

Wysłany: 2009-02-18, 18:13   
   Polecający: dziwka szatana

Najbardziej prawdopodobną opcją jest ingerencja jakiegoś programu/procesu z zewnątrz, przeskanuj dyski antywirusem (i czymś pokroju adaware) i powinno być dobrze.

Poza tym możesz go odinstalować, przeskanować rejestr w poszukiwaniu wpisów dotyczących bearshare i je wszystkie usunąć (start->uruchom->regedit albo pobierz z neta regcleanera). Dalej reset i ponowna instalacja, najlepiej z innego pliku, może być tak, że ta wersja jest wadliwa lub zainfekowana - znajdź ciut nowszą, jeśli brak - starszą.

Napisz czy masz jakiegoś firewalla albo inne aborcyjne oprogramowanie, i od kiedy zauważasz ten problem, czy korzystałaś już jakiś czas z bearshare, czy pojawiło się to świeżo po jego instalacji ewent. może instalowałaś w ostatnim czasie jakiś inny ciekawy program :>
Ostatnio zmieniony przez morfina 2009-02-18, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2009-02-21, 22:07   

morfina napisał/a:
Najbardziej prawdopodobną opcją jest ingerencja jakiegoś programu/procesu z zewnątrz, przeskanuj dyski antywirusem (i czymś pokroju adaware)

Dyski przeskanowane Avastem i bez zmian :( I nie wiem o co chodzi z tym adaware.

morfina napisał/a:
Poza tym możesz go odinstalować, przeskanować rejestr w poszukiwaniu wpisów dotyczących bearshare i je wszystkie usunąć (start->uruchom->regedit

Nie mam pojęcia, co to jest regedit. Jak klikam start->uruchom to pojawia się okienko, aby wpisać nazwę programu, folderu itp. w celu jego otwarcia, ale po odinstalowaniu BearShare nic nie znajduje. Natomiast przez start->wyszukaj znajduje jakieś pliki zawierające nazwę BearShare, ale nie wiem, czy ich usunięcie nie spowoduje skutków ubocznych.

morfina napisał/a:
Napisz czy masz jakiegoś firewalla albo inne aborcyjne oprogramowanie

Mam włączoną Zaporę systemu Windows.

morfina napisał/a:
od kiedy zauważasz ten problem, czy korzystałaś już jakiś czas z bearshare, czy pojawiło się to świeżo po jego instalacji ewent. może instalowałaś w ostatnim czasie jakiś inny ciekawy program :>

Problem pojawił się koło 10-go lutego br., czyli odkąd zaczęłam ponownie używać programów do ściągania po przerwie bez neta.

BearShare używałam od dawna razem z Osiołkiem. Potem zainstalowałam jeszcze BitComet i działało wszystko bez problemów. Potem przez dłuższy czas (lekko ponad 2 miesiące) nie używałam żadnego z tych programów, bo byłam bez neta. Teraz mam neta bezprzewodowego, z którym łączę się za pomocą sticka niemieckiej firmy T-com, którego też musiałam zainstalować. Jednak nie ściągam wtedy filmów, bo to zżera mi bardzo szybko 5GB limitu na transfer danych, po wykorzystaniu którego net jest strasznie wolny.
Czasami udaje mi się połączyć z siecią bezprzewodową bez zabezpieczeń i wtedy rozłączam połączenie z netem ze sticka i ściągam filmy bez limitu łącząc się z tą bezprzewodówką.
Osiołek i BitComet działają bez zastrzeżeń, a BearShare zaczął się z niewiadomych przyczyn rozłączać.
Dopiero wczoraj wyskoczyła mi informacja, czy chcę pobrać nową wersję, więc pobrałam, ale w tej nowej trzeba się zarejestrować i wizualnie jakaś dziwna jest, więc ją też odinstalowałam.
W ostatnim czasie nie instalowałam nic poza wymienionymi wyżej programami.

Beatrix21  

Wysłany: 2009-02-22, 12:56   

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi :] Zdecydowałam się na torrenty i program Azureus Vuze. Nie jest skomplikowany i wszystko ładnie mi się ściąga ;)

Ten_jak_on_tam 

Wysłany: 2009-02-22, 18:10   

Ja zamiast programu no chyba że się ściąga z torrenta polecam stronki gdzie można ściągać filmy gry muzyke bez programów ludzie wrzucają pliki na zagraniczne srewery i z tamtą można ściąga w zależności od serwera są rózne ograniczenia przeważnie czasowe osobiście polecam exsite i legalsite

Odpowiedz do tematu