• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: owad.lezacy
2008-04-14, 17:36
Autor Wiadomość

rast0700 

Wysłany: 2011-08-30, 18:57   

Miałem na myśli to, że nie jestem jakimś brudnym, bezdomnym żułem myjącym się raz na dwa miesiące ;d
Mam zamiar spróbowac jakiegoś szamponu owadobójczego dla psów bo one są chyba silniejsze niz te dla ludzi i gnidy tez zabiją.

Mirabelka2 

Wysłany: 2012-01-10, 13:49   

Uluś napisał/a:
Hehe a ja chodzę do technikum i nie wiem co to higiena :D
Próbuj specyfików z aptek. [:

Z apteki mogę polecić coś co jest dobre na dready, bo nie trzeba w tym spać (jak przy większości szamponów) i nie jest to środek toksyczny, a nawet odżywia włosy (ma witaminę E i oleje). Jest to szwedzki środek Linicin Lotion, który nakłada się na włosy tylko na 15 minut i wszy OUT (dusi je, tzn. blokuje dostęp tlenu).

Przy dreadach gorzej z gnidami, bo je powinno się wyczesać, co jest normalne przy prostych włosach. Ale po takiej kuracji gnidy same powinny wypaść (można je delikatnie grzebieniem wydłubać - te przynajmniej przy skórze).

I jeszcze jedno: wszy nie wynikają z braku higieny czy brudnych włosów! Tak samo można się nimi zarazić z dreadami jak i bez. 3mam kciuki za walkę z wszami ;) ))

gajuś  

Wysłany: 2012-01-12, 18:14   

Było juz sporo tematów o tym jak pozbyć sie wszy z dredow, no i zdecydowanie jak ci sie rusza cala glowa najlepiej i najpewniej i najbezpieczniej jak i najhumanitarniej jest niestety sciac dredy w cholere ;/ Wiem ze to moglo byc twoje marzenie zeby zrobic dredki ale takie jest zycie :|

bartek_tsw 

Wysłany: 2014-02-13, 01:17   

Ja zawsze wyznawałem zasadę, że nie ma co stosować chemikaliów i trzeba wyczesywać, ale dredy... hmm... są pewną przeszkodą. Tutaj masz całą stronę o walce z wszawicą - pewnie coś znajdziesz. http://pozbyc-sie-wszy.bl...y-wszawicy.html

Nelly  

Wysłany: 2017-12-04, 11:40   

Z dreadami może być sporo problem jeżeli chodzi o walkę z wszami. Bądź co bądź na pewno warto tutaj sięgnąć po środek taki jak Nitolic. Zwalcza on bowiem zarówno dorosłe pasożyty, jak również ich gnidy, niemniej jednak obawiam się, że bez obcięcia dredów tutaj się nie obejdzie.

Odpowiedz do tematu