• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

spiqziom 
Gość

Wysłany: 2006-10-22, 18:02   [ Chcę] sobie zrobic dredy z syntetycznych wlosow

na jednej stronie znlazlem nawet fajne wlosy :) 120 cm , cos tam 90 g za 45 zl( nie wiem czy to tano czy drogo dla kogos ). i wlasnie sie zastanawiam ile tego by bylo trzeba kupic zeby se zrobic dredy ( szydelkiem :) ja tam nie czaje jak) dzies tak o srenicy od 1,5 do 2 cm. i te dredy beda tak bardziej przez srodek glowy, bez tech z boku. chcialem zeby byly takie zeby byly takie akurat jak polowa tych wlosow czyli mniej wiecej 60 cm. i moje pytanie wlasnie brzmi ile wedlug kogos kto cos tam czai trzeba by tego kupic zeby spelnialo te warunki ktore wyzej opisalem ?? zgory dzieki dla tych co bedzie im sie chcialo to przeczytac i jeszcze w dodatku cos odpisac

dreadservice  

Wysłany: 2006-10-24, 08:38   

te wlosy sa w miare drogie (45 zl za paczke to to dosc duzo, spokojnie mozna dostac wlosy, ktore kosztuja 20 zl lub 30zl) na to, co sobie wymarzyles bedziesz potrzebowal max 3 paczek wlosow zakladajac ze dredy maja miec 60 cm, a powierzchnia jaka zajma bedzie akurat połową calej glowy:) jednak nie kazdy rodzaj wlosow syntetycznych nadaje sie do dredow:)

spiqziom  

Wysłany: 2006-10-24, 18:45   

czesc dredserwisie hihihi te wlosy znalazlem na www.visage.frx.pl/product...f45698443c78357 i na zdieciu wygladaja git :) tylko wlasnie czy sie nadaja ? to jest pytanie. a po drugie to chcialem sie spytac czy wiesz moze gdzie mozna kupic te tansze wlosy ale dobre. chodzi mi o to zeby byly wysokiej jakosci i sie za szybko sie sie nie zjebaly :) za szybko :przestraszony: :zakrecony: namiary to najkepiej jakis stron www albo moze wiesz o jakims takim sklepie w warszawie bo tam mieszkam :) dreadservice,

dreadservice  

Wysłany: 2006-10-24, 20:12   

http://www.wlosy-sklep.pl/
http://www.hair.com.pl
polecam pony5:) (tez sa na tej stronie co ja zapodales) jesli chodzi o warszawe to podobno na koszykowej jest sklep z wlosami syntetycznymi, ale ceny maja z kosmosu, wiec lepiej na necie kupic:) jakbys chcial, zeby ktos ci zrobil baty z wosow syntetycznych to daj znac:)
pzdr dreadservice

Odpowiedz do tematu