• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

SadSuicider  

Wysłany: 2006-10-03, 15:14   
   Polecający: dzieki sobie

jejku jaki wnerw :D a to cos mi sie nei podoba, oblesnie, ta typiara na zdjeciu rowiez ;/

Angell  

Wysłany: 2006-10-03, 17:25   

banana napisał/a:
dred co? :luka:
takich wypowiedzi tyczy się "ignorancja" - przy czym minka jest po to,żeby nie podchodzić do sprawy śmiertelnie poważnie -ale widzę, że niektórzy i tak są przewrażliwieni i czują się" napadnieci agresją"
cóż, faktycznie każdy sie moze obrazić kiedy tylko chce - nie można zadowolić wszystkich

SadSuicider napisał/a:
Ty, a co to? jak to wyglada?;> macie photo moze?;>

a to jest ciekawość -w "międzyczasie" było "i" :
Angell napisał/a:
i tych , co pytali jak to wygląda :)

Ten kto nie wie , nie musi wcale być "ignorantem" - moze jeszcze nigdy nie słyszał, chciałby wiedzieć itp.

HAIR napisał/a:
wedlug naszych informacji (a zajmujemy sie tym kilka lat), te krotsze i grubsze ktore pokazala angell sa robione recznie, fabryczne sa ciensze.

no właśnie- i tu hair ma rację w 100% - dlatego nie widzę możliwości zrobienia takich pienych dreadfallsów -wraz z materiałem - za 30 zł :szok:

Znam ofertę waszego sklepu - jeden podwójny dreadlock 4 -5 zł- w kucyku z 30 musi się znaleźć (zwłaszcza takich cieniuśkich) -czyli minimum 60 -75 zł (plus wysyłka) - nie ma dwukolorowych - tylko tzw. twisty (te z nitką) - nijak nie widzę mozłiwości gotowego kuca za 30 zł :(

A to dla mnie tylko połowiczne robienie dreadfallsów (i jak dla mnie - pójście po najmniejszej linii oporu- ale tak jak napisałam "jak dla mnie")- tak to każdy sobie fatycznie moze sam w domu zrobic po zakupieniu jakiejśc ilości gotowych, podwójnych dreadlocków. Jasne, na pewno takie "skróty" maj a wielu zwolenników, ale dla mnie to jak zrobienie swetra przez szycie gotowych rękawów, przodu i tyłu - na pewno rozumiecie co mam na myśli.

A ja mówiłam o robieniu na zamówienie, ręcznie - po jednym dreadlocku od podstaw.
Dokładnie tak jak to hair wywnioskowało z fotki:

HAIR napisał/a:
te krotsze i grubsze ktore pokazala angell sa robione recznie

nie inaczej.

sek - zazdroszę znajomosci w takim razie- nie mamznajomych w ogóle za granicami kraju- więc jestem skazana na ceny dyktowane przez takich importerów/hurtowników jak hair. - a u nich paczka kosztuje od 15 -20 zł .

Angell napisał/a:
seek a skad bierzesz włosy jeśli mogę wiedzieć??? bo paczka najtańszych z przesyłką (przy kupnie ok 5 paczek) wychodzi 20 zł! jak chesz zrobic taki kucyk jak na focie niżej za 30 zł????!!!! masz dojscie do producenta i paczki po 5 zł???
jak tak, to ja chetnie skorzystam :zdziwko:

nie było w tym zadnej złosliwości ani nic w tym stylu - jedynie ciekawość i chęć tak tanich zakupów - to wszystko zupełnie poważnie.

Zależy mi na jaknajniższych cenach - ceny doczepiania włosów są tego najlepszym przykładem - robie za 500-650zł , a w zakładzie to samo, na tych samych włosach kosztuje 1500zł (przynajmniej w Zabrzu,Gliwicach i Katowiach).To samo tyczy się tipsów - mogę tez robic za 120-160zł, ale nie zależy mi , żeby klientka zostawiała u mnie pół wypłaty. Dlatego też chetnie skorzystam z jakiegoś źródła naprawdę tanich włosów- co pozwoli obnizyć koszty.

ps.sek najtańsze włosy na warkoczyki jakie widziałąm na allegro kosztowały 13,5 paczka .Jak znajdziesz po 8 to daj mi znać- będę wdzieczna i na pewno kupię.

loosed4j.JPG
dwukolorowe -także robota ręczna
Plik ściągnięto 1872 raz(y) 5,38 KB

loosed3f.JPG
twisty robione recznie
Plik ściągnięto 1872 raz(y) 24,1 KB

serretf.JPG
trójkolorowe recznie rzecz jasna robione
Plik ściągnięto 1872 raz(y) 11,35 KB

sekkmet  

Wysłany: 2006-10-03, 21:28   

Angell naprawdę kombinujesz, napisałam wcześniej, że przeważnie mam zamówienia na tego typu jak pod wskazanym adresem, który wkleiłam. Jeżeli znajomi przywożą mi paczki po 6-7 zł dosyć gestych paczek to mi to starcza, ja nie powiedzialam, że cena nie jest wzwyż, o czym też napisałam...

Wystarczy spokojna dyskusja, której fakt - trzeba się nauczyć.

pozdrawiam i życzę trochę spokoju

Angell  

Wysłany: 2006-10-03, 21:56   

Ależ ja nie rozumię , dlaczego ktoś uważa,że się denerwuję :/
Cóż, nie wszystko muszę rozumieć.

Po drugie -to że ktoś jest wrażliwy i podchodzi czasem do pewnych kwestii emocjonalnie, nie znaczy, że brak mu spokoju , prawda?
ok, już nic nie piszę, bo cokolwiek to jest i tak jest źle.

HAIR 

Wysłany: 2006-10-03, 23:34   

dla zainteresowanych- posiadamy w ciaglej sprzedazy rowniez CYBERLOXY w roznych kolorach. jednak obecnie nie ma zdjec na stronie.

Dzinka  

Wysłany: 2009-10-07, 15:51   :P

wiecie może czy można kupić pojedyncze dreadfallsy? W miarę tanio.
Generalnie rzecz biorąc podoba mi sie jak ktoś ma tylko kilka dreadfallsów przyczepionych z tyłu głowy( tak od spodu) Widziałam to u jednej dziewczyny i bardzo mi się to spodobało, a co wy o tym myślicie ? :) :)

sekkmet  

Wysłany: 2009-10-08, 00:19   

pisz do mnie na toxicform@gmail.com lub gg 1191413

Odpowiedz do tematu