• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

swirzzz 

Wysłany: 2008-09-18, 20:40   [Kupię] Dreadki :)

Cześć chcialbym sobie doczepic dready... i nie wiem ktore bedą lepsze czy syntetyki czy naturalne .. w kazdym badz razie moze ktos z was mi doradzi ;]
A więc kupie dready ok.30-40 cm kolor ciemny blond .. ilość nieznana :P bo chcialem na całą głowe :)
kontakt 7874466

sekkmet  

Wysłany: 2008-09-18, 21:07   

pisz gg 1191413

polecam syntetyki

RastaManKa  

Wysłany: 2008-10-30, 09:17   
   Polecający: dzieki sobie xD

wlasnie ja tez chcialam sobie kupic dready i doczepic xD
obojetne czy nat. czy synt. najlepiej 20-30 cm w kolorze jacny blond ale nie obrarze sie jezeli czesc bedzie czekoladowy jasny braz. xD

moj kom.693265402
jesli ktos chce sprzedac to pisac, dzwonic xD

Bless Ya :)

dreadmaster 

Wysłany: 2008-11-03, 14:39   

Jeśli zależy Ci na jak najbardziej naturalnym wyglądzie to polecam naturale. Są poza tym bardziej wytrzymałe od syntetyków.
Doczepiane syntetyki przeważnie są zaplatane ze średniej jakości włosów lub kupowane już gotowe w paczkach. Nie polecam!!! Są łatwe w utrzymaniu, łatwo się je dokręca, ale wyglądają sztucznie, i po dłuższym czasie użytkowania po prostu "psują się" (bardziej niż naturalne). Plusem w syntetykach jest jedynie to, że nie obciążają tak bardzo cebulek jak dredy naturalne, bo są lżejsze, więc jeśli masz rzadkie i słabe włoski, to jest to jakieś rozwiązanie. Ale pamiętaj tez , że syntetyków nie można farbować, a naturale owszem ;) Pozdrawiam!

sekkmet  

Wysłany: 2008-11-04, 13:24   

Można kupić gotowe dredy w paczkach? Pierwsze słyszę, dreadlocki tak ale dredy?

I nie masz racji pisząc, że wyglądają sztucznie wszystko jest kwestią doboru włosów i tego jak zrobisz dredy.
Moja jedna klientka nosi dwa lata już syntetyki, przychodzi na poprawki, ale poprawia tylko naturalne, bo syntetyczne się nie rozwaliły/nie rozwalają...

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-11-04, 16:48   

dreadmaster napisał/a:
Doczepiane syntetyki przeważnie są zaplatane ze średniej jakości włosów lub kupowane już gotowe w paczkach.
Bzdura. Dreadów syntetycznych w paczce nie kupisz, dreadloki co najwyżej (chyba, że o czymś nie wiem, ale jeśli tak, to i sekkmet jest równie nieuświadomiona, o co raczej jej nie podejrzewam). Natomiast jakość włosów to już indywidualny wybór - na rynku są dostępne włosy przeróżnej jakości, także bardzo dobrej.
dreadmaster napisał/a:
wyglądają sztucznie, i po dłuższym czasie użytkowania po prostu "psują się" (bardziej niż naturalne).
To też bzdura - jak słusznie zauważyła moja przedmówczyni:
sekkmet napisał/a:
wszystko jest kwestią doboru włosów i tego jak zrobisz dredy.
I absolutnie się nie "psują" - od momentu przedłużenia nie tknęłam swoich szydełkiem i dotykać nie zamierzam, bo w ogóle tego nie wymagają, jako, że nie rozwalają się.

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

dreadmaster 

Wysłany: 2008-11-10, 10:53   

Tak i owszem dreadlocki, a nie dredy, ale nie ja podpisuje w sklepach dredlocki jako dredy :D , tylko ewentualni sprzedawcy. np. sklep afroshop
http://www.afroshop.pl/pr...a3ac658ec2a4668
i wiele innych, które sprzedają taką tandetę. Niestety ludzie to kupują. :kwasny:

A jeśli chodzi o dredy zaplatane z włosów syntetycznych, to nie przekonacie mnie, że nie wygląda to sztucznie. Może z daleka jest fajnie, ale nawet przy doskonałym doborze koloru, dred syntetyczny różni się swoją strukturą od naturalnego. Ten, kto się nie zna na dredach może i takich szczegółów nie zobaczy lub nie przywiąże większej wagi do tego faktu, ale ja robię dredy już kupę lat i zwracam na to uwagę.

Sis, ile lat nosisz swoje syntetyki? Dredy syntetyczne mają to do siebie, że są łatwe w utrzymaniu, nie rozwalają się tak jak naturale, ale to tylko na początku. Po kilku latach po prostu odpadają, robią się liche, cienkie i wyglądają jak nędzne sznurki, a nie dredy. Oczywiście zależy od materiału z jakiego są robione: im włosy lepszej jakości, tym dredy wytrzymują dłużej.

Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu