• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Dookie182 
Gość

Wysłany: 2006-07-13, 13:39   [Robię] [Bielsku-Białej] (śląskie)Robimy Dredziki w

Witamy serdecznie:) Ja JULA:) razem z moją siostrą PEPE robimy dredziki na terenie Bielska-Białej i niedalekich okolic (np. Kozy, Kęty, i tak dalej:) kazdy wie o jakie miasta chodzi;) ) Dredzioki robimy w granicach 100 zeta lub w zaleznosci od dogadania sie z pacjentem, od dlugosci i gestosci wlosow owego pacjenta;]. Czas jaki poswiecamy na zrobienie dredow to (znow w zaleznosci od dlugosci wlosow;P) od 3 do 8 godzin (zdarzaly sie przypadki ze robilysmy dredy 12 godzin) jednak we dwojke robi sie szybciej. Nasze doswiadczenie to okolo 20 glow... nie robimy dredow dlugo ale za to robimy je porzadnie ubite, przykrecone do glowy najmocniej jak sie da, a na koniec przypalamy lub obcinamy wychodzace wloski. Jeśli ktoś jest zainteresowany podaje moj:
-numer gg. 4252798
- tel. kom. 502432019
i telefon do pauli (PEPE:)):
-500764147
Zapraszamy;):D

kinia 
Gość

Wysłany: 2007-03-23, 20:57   

spoko bo ja jestem z andrychowa i miala bymj do was niedaleko.dredy chce zrobic sobie tak kolo czerwca i wlasnie szukam kogos z terenów bielska.jak co to sie odezwe do was :) jezeli macie fotki dredów swojego wykonania to mozecie mi przesłac moj e mail kinga137@o2.pl :]

kinia 
Gość

Wysłany: 2007-03-23, 21:06   

a moje gg to 9362891 :]

Odpowiedz do tematu