• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Radek 
Gość

Wysłany: 2006-07-03, 08:27   [Robię] [Śląsk i Małopolska] Profesjonalnie dready

KTO:
Dredziarz [Radek] z kilkuletnim doświadczeniem i ze sporą ilością zdredowanych główek
CO:
tak jak w temacie, robię, poprawiam, dokręcam, pogrubiam itede. Wszystko robione solidnie przy pomocy szydełka i za nie wygórowane pieniądze. Ewentualne pierwsze poprawki za free.
GDZIE:
W porze wakacji preferuję dom klienta, a jeśli chodzi o miasta to przede wszystkim Kraków i Jaworzno, ale mogę podjąć się wyjazdu do Katowic, Chrzanowa i Częstochowy [ponieważ bardzo lubię podróże, to w grę wchodzi każdy zakątek Polski, ale to już pozostaje kwestią dogadania się]
ZA ILE:
j/w za nie wygórowane pieniądze [100zł wzwyż jeśli chodzi o samo robienie, poprawki itepe ceny indywidualne, zależne od stopnia zniszczeń]
KONTAKT:
tel. 660 632 919
gg 2357937

POZDRAWIAM!!
Radek

Radek 
Gość

Wysłany: 2006-07-18, 12:04   

wkrótce wybieram sie do Częstochowy, więc gdyby ktoś był zaintersowany to proszę o kontakt, pozdrawiam!!

Radek 
Gość

Wysłany: 2006-07-21, 21:46   

zapomnialem z tego wszystiego dodać, że fotki moich niektórych "dzieł" na życzenie moge podesłać na maila :] pozdrawiam

Rada na przyszłość, edytuj posty. qudlaty

pat20 
Gość

Wysłany: 2006-08-16, 09:52   

...moglbys mi podeslac na c_e_b_e@op.pl kilka fotek:> interesuja mnie baaardzo cieniiutkie dredy:)...

Radek 
Gość

Wysłany: 2006-09-03, 21:03   

Niestety trochę to trwało, ale z powodu pewnych okoliczności szybciej się nie dało z tymi fotkami. Byłem po prostu poza domem i nie mialem dostępu do internetu.

tesia 
Gość

Wysłany: 2006-09-04, 10:57   

ja też proszę o zdjęcia cienkich dredów: tesia.k@wp.pl

ByOut 
Gość

Wysłany: 2006-09-26, 14:38   

Ja także proszę o zdjęcia dreadów zrobionych przez Ciebie. Wole jednak grubsze, a najlepiej średnie :] ruda1994@wp.pl

Kris 
Gość

Wysłany: 2006-09-29, 17:05   

ja tez poprosze o pare fotek ale grubszych tzn. 1,5 cm srednicy kris3001@vp.pl jestem z katowic ale wloski musza mi jeszcze troche podrosnac wiec co do terminu to umówimy sie kiedys

Trampol_Tychy 
Gość

Wysłany: 2006-10-15, 09:37   

Witam... Chcialabym abys przeslal mi pare fotek na sylvio_tychy@poczta.fm interesuja mnie dready sredniej grubosci. Z gory dzieki ;)

Roan  

Wysłany: 2007-01-08, 20:16   

no to ja też bym prosił pare fotek, ale krótkich dredów takich do 15cm

KINIA 
Gość

Wysłany: 2007-05-15, 19:02   

mozesz mi przeslac pare fotek interesuja mnie dredy sredniej grubosci moj e mail kinga137@o2.pl Z GÓRY DZIEKI! :)

Odpowiedz do tematu