• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kinialka  

Wysłany: 2006-05-03, 16:30   [Robie][Tychy,Katowice, Chorzów, okolice]

Witam ;)

Robię, poprawiam dreadki na terenie Tychów, Katowic, Chorzowa, no i okolic:)

Czas robienia zależy głównie od długości, ale zawsze radzę zarezerwować sobie dzień dla mnie ;) Wszystko tłumaczę co i jak, wręczam szydełko i uczę szydełkować.

Cena 70 zł.

Drugiego dnia, bądź po kilku poprawiam jakby coś było nie tak ;) u osoby która u mnie robiła oczywiście za friko.

Samo poprawianie dreadów zależy od ilości pracy ale góra 30zł za wizytke;) Na koncie mam kilkanaście zrobionych głów, no i poprawki :)

Osoby które skorzystały z moich usług nienarzekają -chwalą sobie bezbolesne robienie dreadków (zawsze mogę na życzenie podać ich kontakt/fotki w razie pytań):D

Kontakt:

Kinga
tel: 609 318 028
gg: 4225904
mail: kiniala@o2.pl

marta 
Gość

Wysłany: 2006-05-21, 20:37   

a istnieje mozliwosc zrobienia jednego dreda? :]

romo 
Gość

Wysłany: 2007-03-06, 20:18   Re: [Robie][Tychy,Katowice, Chorzów, okolice]

Kinialka napisał/a:
Witam ;)

Robię, poprawiam dreadki na terenie Tychów, Katowic, Chorzowa, no i okolic:)

Czas robienia zależy głównie od długości, ale zawsze radzę zarezerwować sobie dzień dla mnie ;) Wszystko tłumaczę co i jak, wręczam szydełko i uczę szydełkować.

Cena 70 zł.

Drugiego dnia, bądź po kilku poprawiam jakby coś było nie tak ;) u osoby która u mnie robiła oczywiście za friko.

Samo poprawianie dreadów zależy od ilości pracy ale góra 30zł za wizytke;) Na koncie mam kilkanaście zrobionych głów, no i poprawki :)

Osoby które skorzystały z moich usług nienarzekają -chwalą sobie bezbolesne robienie dreadków (zawsze mogę na życzenie podać ich kontakt/fotki w razie pytań):D

Kontakt:

Kinga
tel: 609 318 028
gg: 4225904
mail: kiniala@o2.pl

tak z ciekawosci zapytam- jak mozna zrobic BEZBOLESNIE dobrze zbite odrosty? chyba,ze ten opis o szybkim poprawianiu i niska cena maja jakies drugie dno?;)

Odpowiedz do tematu