• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Domson  

Tytuł: Bez kitu.

Wysłany: 2010-10-18, 22:04   

Smarkej napisał/a:
oczywiście. jeśli czegoś naprawdę pragniesz, świat skrycie sprzyja twoim dążeniom.

kuwa, mam wrażenie, że się powtarzam. ;<

+ 10 za dobrą literaturę!

znajdzie, znajdzie

SprzedawcaMarze  

Tytuł: Jak się Rzucili

Wysłany: 2010-10-18, 22:08   

mi tam się wydaje , że zawsze trzeba jej troszkę pomóc :)
bo przecież cały czas siedząc w domu przed kompem nic nie zdziałamy :D
trzeba wybrać się na jakąś imprezę czy chociażby na miasto :D

Domson  

Tytuł: Bez kitu.

Wysłany: 2010-10-18, 22:53   

no wiadomo, że będąc nolifem nikogo się nie pozna...

Mr. Green  

Tytuł: Zielono mi!

Wysłany: 2010-10-19, 15:50   

Równie dobrze można zadać pytanie:
"Czy jeżeli ktoś nie ruszy d*py do roboty, to pieniądze same go znajdą?"

Ja uważam, że jeżeli człowiek nie ruszy się i nie zacznie szukać swojej drugiej polówki to są bardzo małe szanse, że na go odnajdzie. Jeśli ktoś tak uważa, to zalecane jest odstawienie na jakiś czas seriali...

keyvee  

Wysłany: 2010-10-19, 20:58   

jak sam szukalem to nie moglem nikogo znalezc, a jak przestalem i zajalem sie czyms innym to sama mnie znalazla i trzyma i trzyma i nie pusci :)

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2010-10-19, 21:01   

To możliwe, gdybym potrzebowała miłości to zaczęłabym 'jej szukać'. Jak przyjdzie sama to fajnie, jak po 40 będę samotnie siedziała na kanapie głaszcząc kota- chyba zacznę jakieś poszukiwania na własną rękę. : )

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 17:31   
   Polecający: dzięki sobie

Znajdzie cię sama ? Nie do końca tak - bardziej - nie szukaj na siłę ale też się nie chowaj - coś w tym stylu
:]
masz 18 lat i nie masz nikogo ? to nie tak źle - to jakieś 20 % twoje =go życia - poza tym czy każdy musi w tym samym wieku potrzebowac miłości ?

issifa 

Wysłany: 2014-08-01, 11:39   

Staram się chodzić na randki tak często jak to tylko jest możliwe. Jeszcze nie pracuje, ale dużo czasu poświęcam na nauki. Zależy mi przede wszystkim na dobrym wykształceniu, i na tym, aby spotkać bratnią duszę. Najczęściej odwiedzam restauracje i kawiarnie odpowiednie "na moją kieszeń".

uknob  

Wysłany: 2015-03-27, 16:00   sex fotki

nic sie samo nie wydarzy! szczęsciu trzeba pomóc :D ja mam profilek na erotycznym portalu i moje zycie erotyczne wreszcie kwitnie http://www.datezone.com/u...djecia/9221896/ zobaczcie sami :)

wampirka  

Wysłany: 2015-06-23, 13:17   

A czy jest w ogóle sens się nad tym zastanawiać i to analizować?

spiderman 

Wysłany: 2015-10-23, 09:59   

Jestem zdania,że warto jest sobie trochę pomóc. Miłość bardzo rzadko przychodzi do nas sama.Trzeba wykazać się inicjatywą i próbować zagadać do tej drugiej osoby. Wiem,że może nie być to takie proste oraz człowiek bardzo często jest skrępowany ale nie warto jest sie załamywać.
Polecam wypróbować sobie perfumy z feromonami . Opinie na ich temat mogą byc bardzo różne ale moim zdaniem mają bardzo dobre działanie oraz mogą być bardzo skuteczne w kontaktach z tą drugą osobą. Sam przetestowałem. ostatnio feromony. Konkretnie Love & Desire i powiem Wam,że miały bardzo dobre działanie. Nigdy nie sądziłem,że feromony mogą być tak skuteczne a jednak... :)

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2015-10-23, 22:58   Re: Uważasz, że miłość znajdzie Cię sama? ...

DrBlack napisał/a:
Witam.
W prawie każdy artykule zaznaczone jest, że miłości nie należy szukać na siłę, że przyjedzie ona w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. (...)Teraz już nie wiem jak to jest, czy tą miłość trzeba jednak szukać czy nie?

Nie ma sensu szukać na siłę, ale to nie znaczy, że jak się nie będzie szukać to ona się sama znajdzie.

oldboy  

Wysłany: 2015-11-10, 06:26   Re: Uważasz, że miłość znajdzie Cię sama? ...

spiderman napisał/a:

Polecam wypróbować sobie perfumy z feromonami . Opinie na ich temat mogą byc bardzo różne ale moim zdaniem mają bardzo dobre działanie oraz mogą być bardzo skuteczne w kontaktach z tą drugą osobą. Sam przetestowałem. ostatnio feromony. Konkretnie Love & Desire i powiem Wam,że miały bardzo dobre działanie. Nigdy nie sądziłem,że feromony mogą być tak skuteczne a jednak... :)

Próbowałem wielokrotnie i muszę powiedzieć, że zdają egzamin :)

kenusarf napisał/a:

Nie ma sensu szukać na siłę, ale to nie znaczy, że jak się nie będzie szukać to ona się sama znajdzie.[/quote]

Na siłę nie ma sensu, ale szczęściu trzeba czasami pomóc. Nic nie robiąc w celu poznania kogoś fajnego zmniejszamy wymiernie swoje szanse.

lazygirl 

Wysłany: 2017-06-22, 22:58   

Według mnie takie związki nie mają przyszłości dlatego też myślę, że nie warto ciągnąc ich na siłę. O wiele lepiej jest sobie znaleźć kogoś kto jest w naszym zasięgu. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać takiej osoby to ja polecam zaglądać w miejsca takie jak to https://www.mydwoje.pl/us...y-matrymonialne bo mają bardzo dobre opinie i myślę, że zwiększysz szansę na miłość :)

ola19  

Wysłany: 2017-10-02, 19:00   

Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać miłości. Teraz wiele osób poznaje się w Internecie. Wystarczy przeczytać tekst http://podpowiadamy.pl/ja...e-w-internecie/ by wiedzieć jak poznać dziewczynę w sieci.

Odpowiedz do tematu