• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kubam  

Wysłany: 2018-01-02, 22:19   

A nie lepiej sprawdzić sobie tę ofertę https://www.eurostyl.com.pl/idea.html ? Mieszkania na Droszyńskiego Gdańsk , to naprawdę strzał w 10! Niedaleko inwestycji znajdują się dworzec PKP i SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe. Miejsce jest godne uwagi.

Narcyz23 

Wysłany: 2018-01-12, 13:56   

W dzielnicy Wawer Krymax ma fajne segmenty ul Poprawna dokładny adres. Fajna, niska zabudowa, taka szeregowa i tam mieszkania podzielone na segmenty, są ogródki/taras także naprawdę fajna opcja dla rodzinki. Ja osobiście jakbym miał teraz coś kupować to też wybrałbym coś dalej od centrum, bo mimo wszystko spokojniej i lepiej się w takich dzielnicach żyje.

kora0 

Wysłany: 2018-01-16, 09:39   

A co sądzicie o tym, aby zakupić takie mieszkanie ale pod Warszawą? Spodobała mi się ostatnio oferta na mieszkania na osiedlu Radnych 2: https://www.facebook.com/...23038558101283/. Jest ich całkiem duży wybór, a największą zaletą jest moim zdaniem lokalizacja - tylko 15 km od centrum Warszawy.

Gitarka 

Wysłany: 2018-01-16, 10:57   

pod Warszawą kiedyś mieszkałam i mi się nie podobało bo wszędzie miałam daleko. jak masz auto to jeszcze ujdzie, ale czasami stanie w korkach też wykańcza. po studiach przeniosłam się do wilanowa i w końcu nie muszę się męczyć z tymi dojazdami :D współpracowałam z bardzo fajnym pośrednikiem nieruchomości panem Eugeniuszem Jaworskim, kurcze nie wiem jak on to zrobił ale każde mieszkanie które mi proponował było super i miałam duży orzech do zgryzienia. ostatecznie wybrałam to najlepiej zlokalizowane, pan Eugeniusz powiedział że najlepiej właśnie pod tym kątem patrzeć bo prędzej czy później docenię bliskość przedszkoli, parków itd. rozumiecie ;) zostawiam w razie czego do niego namiar 603 195 624 , jeśli chcecie kupić coś w Warszawie to polecam się z nim skontaktować

fate  

Wysłany: 2018-01-24, 07:16   

Też tak miałam, wszędzie daleko i korki a bez samochodu przy tak słabej komunikacji nie można się nigdzie ruszyć. Dlatego wolę mieszkać w Warszawie, wcale nie musi to być ścisłe centrum, może to być osiedle Nowy Targówek.

adam987 

Wysłany: 2018-02-16, 17:47   

Może być wymarzone osiedla z najlepszą lokalizacją ale kiepski zarządca może skutecznie utrudnić życie. Nas ten problem już nie dotyczy bo od kiedy osiedlem administruje warszawska firma http://www.per-modum.pl/ jakoś zarządzania znacznie się poprawiła. Wcześniej jednak nie było tak kolorowo.

Nancy  

Wysłany: 2018-03-13, 08:35   

A jeśli macie kilka nieruchomości, zajmujecie się nimi sami? Zarządzanie najmem można zlecić firmie, o czym więcej w http://celnie.pl/zarzadza...-z-pomoca-firmy , na pewno jest to spore odciążenie i można być spokojnym o sprawy remontowe, administracyjne i prawne.

Eizzy 

Wysłany: 2018-05-10, 14:28   

Mieszkam w Warszawie na Ursynowie w budynku zarządzanym przez firmę Lemmonhouse. Już z zewnątrz widać dobrego zarządcę bo teren jest bardzo zadbany ;) Oczywiście to nie wszystko jednak pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Mamy platformę internetową do kontaktu z zarządcą, w każdej chwili możemy zapoznać się z rozliczeniami. Jakiekolwiek problemy prawne rozwiązywane są bardzo kompetentnie przez ich prawników.

Odpowiedz do tematu