• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kora0 

Wysłany: 2018-06-01, 19:06   Wakacje w Polsce

Wypadało by już teraz Zaplanowac jakoś fajnie wakacje.Nie wiem tylko gdzie można by było fajnie spędzić czas. Trochę szukałam pomysłów i trafiłam na taką ofertę http://domki-swornegacie.pl/cennik/ . Nie miałam okazji być jeszcze w tym regionie i zastanawiam się czy warto. Może ktoś z was już tam był ?

ola19  

Wysłany: 2018-06-05, 12:09   

W jakiej cenie są te domki?

foremka  

Wysłany: 2018-06-06, 13:46   
   Polecający: google

Parę dni temu moja córka z zięciem wrócili z wypadu na Mazury,mieli do dyspozycji domek i to podobno nie drogo,ile nie pytałam. Równie dobrze można wybrać się w góry tam każdy góral ma pokoje do wynajęcia - też nie są drogie.

beatinka  

Wysłany: 2018-06-08, 10:11   

Na Mazurach jest pięknie. Polecam! Poza tym tam się nigdy człowiek nie nudzi.

Mirro33  

Wysłany: 2018-06-11, 08:49   

hmm ja chyba wolałbym nad morze niż na Mazury. Znalazłem nawet bardzo fajną ofertę wczasów w Jastrzębiej Górze w Primaverze https://www.primaveraspa....ad-morzem-2018/ . Tam już wszystko jest w pakiecie - noclegi, wyżywienie oraz dużo różnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zastanawiam się nad taką opcja wyjazdu bo cena jest dobra poza tym nie trzeba wszystkiego oddzielnie załatwiać bo całość jest w pakiecie. Co sadzicie ? Warto?

Sophie 

Wysłany: 2018-07-11, 09:04   

Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, ale czasami można znaleźć tanie loty po Polsce i szybko dostać się w miejsce, które nas interesuje. Zerknij na artykuł o lotach z Gdańska do Krakowa http://odkryty.net/loty-z...-bilet-lotniczy może to będzie jakiś pomysł dla was. Wszystko zależy od tego jaki kierunek was interesuje. Wydaje mi się, że w wakacje jest dosyć sporo ciekawych wydarzeń i można znaleźć coś interesującego dla siebie.

beatinka  

Wysłany: 2018-07-12, 13:19   

A to prawda. Czasem lepiej jest lecieć, np. z Katowic do Gdańska, niż stać w korkach.

margo903 

Wysłany: 2018-07-23, 14:51   

Wakacje w Polsce kosztują mniej więcej tyle, co za granicą. Choć atrakcji jest czasami mniej, to jednak wszędzie jest bliżej. Warto zwiedzić m.in. Beskid Sądecki, to bardzo ładna okolica - zatrzymać można się w Noclegi w Starym Sączu, ceny za nocleg są dość atrakcyjne.

kalimba  

Wysłany: 2018-08-02, 19:22   

Akurat wydaje mi sie, że w ogóle rodzinne wakacje to bardzo fajny pomysł.W ten sposób też można się zżyć ze sobą bardziej. Nas jest tylko 3 ale i tak wyjazdy rodzinne to fajna sprawa.Można spokojnie zarezerwować nocleg w takim miejscu https://plater74.pl/apartamenty-nad-morzem-jednopokojowe/ i fajnie razem spędzić czas.

aniusia82 

Wysłany: 2018-08-09, 10:04   

Wakacje w Polsce mogą być naprawdę ciekawe, mamy naprawdę wiele interesujących miejsc. Byłam w tym roku już w Zakopanem, a planuje jeszcze kilkudniowy wypad do Kłodzka.

fate  

Wysłany: Wczoraj 10:02   

Też jestem zdania że wakacje w Polsce mogą być atrakcyjne, wystarczy pojechać do Wrocławia i przekonać się jakie to piękne miasto, o noclegi i apartamenty tam nietrudno bo są też w centrum apart-hotele.blogspot.com i to bardzo wygodne i w miarę niedrogie

Odpowiedz do tematu