• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kropcia 

Wysłany: 2014-10-25, 19:34   Szybka pożyczka

Słuchajcie, potrzebuję pożyczyć 2 tysiące.
Myślałam o jakiejś chwilówce, ale nie wiem czy dam radę oddać w 30 dni.
Co możecie polecić ?

Straho  

Wysłany: 2014-11-07, 10:16   

Są też pożyczki pozabankowe, które są na dłuższe terminy. Chwilówki nie musisz brać.

DorotaK  

Wysłany: 2014-11-11, 20:47   

dokładnie, pomyśl o aasa, mają fajną ofertę, własnie chyba do 2 tys można pożyczyć, jesli dobrze pamiętam, a okres spłaty możesz rozłożyć do 18 m-cy

Straho  

Wysłany: 2014-11-11, 21:46   

Na ich stronie masz dodatkowo kalkulator gdzie możesz sobie obliczyć wysokość raty w stosunku do czasu spłaty.

Kornel 

Wysłany: 2014-12-13, 18:51   Re: Szybka pożyczka

kropcia napisał/a:
Co możecie polecić ?

Wejdź sobie na Monetto - jest to dobrze funkcjonujące forum o chwilówkach - tutaj i nie sugeruj się nazwą chwilówki to już nie jest to co kiedyś nie wszystkie trzeba spłacać w miesiąc czasu. Po za tym jest sporo ofert które jak bierzesz pierwszy raz nie są obciążone prowizją i odsetkami więc oddajecie tyle ile dostaliście. Z tym, że trzeba poszukać bo nie wiem które firmy teraz to mają.

powaznypan  

Wysłany: 2015-09-12, 00:10   

Ja szybkie cuda mijam szerokim łukiem. Uważam, że lepiej wziąć pożyczkę w takim solidnym banku http://produkty.pkobp.pl/...kowa-mini-ratka To gwarancja bezpieczeństwa.

margo903 

Wysłany: 2015-09-14, 08:07   Re: Szybka pożyczka

kropcia napisał/a:
Co możecie polecić ?

Najlepiej skorzystaj z porównywarki https://www.terve.pl/pozyczki/szybkie-pozyczki . Dużo firm udziela takich pożyczek "na chwilę". Myślę, że termin spłaty możesz dowolnie ustalić i nie musi to być 30 dni.

aniusia82 

Wysłany: 2017-06-21, 08:54   

Szybkie pożyczki to kiepski pomysł i łatwa droga do tego, by się zadłużyć

kajametrowska 

Wysłany: 2017-08-07, 10:28   

aniusia82 napisał/a:
Szybkie pożyczki to kiepski pomysł i łatwa droga do tego, by się zadłużyć

Jasne,że tak.Szczegolnie,że oprocentowanie ich to kilka tysięcy w skali roku. Czasami i kilkadziesiąt tysięcy... Weszła ustawa antylichwiarska, ale zabrania ona jedynie rolowania kredytu. Nadal można się zadlużyć.

Oprocentowanie kredytów w bankach to oprocentowanie rzedu kilkunastu procent. Czasami można znaleźc oferty oprocentowane na mniej niż 10%. Wystarczy sobie porównać w porównywarce:
https://www.hiso.pl/

adam987 

Wysłany: 2017-09-18, 15:07   

Zgadam się z przedmówcą. Radzę zgłosić się do banku Raiffeisen i spytać o pierwszą pożyczkę. Można tam dostać bezprocentowy kredyt w wysokości 4 tys zł. Jedyny koszt to niewielka prowizja banku a spłata nawet przez dwa lata. Po co przepłacać jak dają za darmo prawie. :)

kalimba  

Wysłany: 2017-10-16, 16:10   

Tego typy pożyczki sa wygodne jeżeli tylko uda nam sie znaleźć do tego dobrą oferte. Poszukiwanie nie musi zajmować nam duzo czasu jeżeli skorzystamy z pomocy ProCredit . Tam od razu pojawia Ci się wiele ofert i widać ktora jest najbardziej opłacalna

Nelly  

Wysłany: 2017-10-27, 04:37   

To prawda. Na szczęście na naszym rynku znajdziemy dzisiaj na tyle ciekawych ofert, jak chociażby ta w https://www.credy24.pl/chwilowki/ , że tak naprawdę każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. W sytuacji gdy nie zawsze możemy zaciągnąć kredyt w banku, rozwiązanie to może okazać się niezwykle pomocnym.

popiel 

Wysłany: 2017-11-09, 11:23   

Wiesz, że każdy poleci Ci coś sprawdzonego od siebie. Jeśli chodzi o najlepsze pożyczki gotówkowe to moim zdaniem dobrze jeszcze zerknąć na 24pozyczka.pl serwis jest od dawna w internecie, sporo osób korzysta i potrafią pomóc.

Odpowiedz do tematu