• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

edkia9 

Wysłany: 2008-01-29, 11:27   doladowanie konta za granica

witam.moj maz jest za granica ma wlaczony roaming i czy moge mu doladowac konto w mix plusie tzn wysle mu kod a on sam sobie doladuje. i jeszcze jedno pytanie czy jak ja dzwonie do niego to czy mu te zpobieraja pieniadze i ile????? i po ile sa smsy.konkretnie chodzi mi o wlochy i hiszpanie.prosze o odpowiedz

olenkaa1690  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2008-01-30, 16:58   

Jesli Ty do Niego dzwonisz, On rowniez za to placi...jak bylam na Chorwacji i ktos do mnie dzownil to mi pobieralo...co do doladowan to nie jestem pewna ale chyba nie mozna doladowywac konta za granica...za sms ja placilam cos ok 1zl...

kierowca_bombowca 

Wysłany: 2008-02-04, 20:40   

Skoro masz roaming, to chyba można?
Wystarczy by ktoś w kraju kupił kod doładowujący i wysłał go esemesesem :)

Chociaż nie jestem co do tego pewien na 100% (sam tego nie robiłem), ale moi znajomi tak robią i twierdzą, że to działa :)

Hellblade  

Wysłany: 2008-05-17, 11:57   

Cóż istnieje tez cos takiego jak Skype :)

ensai 

Wysłany: 2011-01-18, 01:13   

jeśli ktoś jest za granicą najlepiej doładować mu telefon przez internet. Miałem raz sytuację, że potrzebowałem szybko doładować kartę, jednak kody nie wchodziły więc rozejrzałem się po sieci, można poszukać na eBayu ale ja znalazłem coś takiego eprepaid.eu wrzuciłem na test 5 zł i w niecałe 2h dostałem doładowanie bez żadnych problemów i widzę, że na eBayu też sprzedają. Na allegro większość wysyła kody a z nimi różnie bywa :/

emin88  

Wysłany: 2011-01-29, 00:07   

Węcej się znajdzie na tej stronie
Kod:
www.telgsm.xn.pl

Eryk Grabowski 

Tytuł: erigo

Wysłany: 2012-09-20, 16:22   

Chyba już nikt tu nie zagląda, ale mnie również interesuje temat doładowania konta z zagranicy :] Trochę poszperałam w internecie i trafiłam na ciekawy blog a mianowicie

http://doladowanietelefon...44&preview=true

Można się tam dowiedzieć ciekawych rzeczy. Doładowanie za granicą to kosztowna sprawa, chyba że ktoś ma wystarczająco kasy i na pieniądzach mu nie zależy :hyhy:

selena.se 

Wysłany: 2012-09-25, 15:30   

Tak, tak - można kupić kartę w Polsce i wysłać kod - konto w ten sposób na pewno zostanie doładowane. Właśnie z moją siostrą uskuteczniałyśmy to przez jakiś czas. Również mój chłopak miał z tym doświadczenia i nie ma żadnych problemów z doładowaniami.

boczek952  

Wysłany: 2014-11-20, 21:32   doładowanie konta

Możesz doładować konto przez internet . Będąc w Niemczech doładowywałem konto online za pomocą strony http://www.doladujtelefon.pl/ . Działa bardzo sprawnie 0 jakichkolwiek problemów :D mam nadzieje że pomogłem a i nie płacisz żadnych prowizji itp .

Ludmisia  

Wysłany: 2014-11-21, 10:23   

Ja z doładowań online znam tylko to:topup.center. Są spoko, bo jak zalogujesz się u nich przez fejsa, płacisz mniej. Może komuś z was się przyda :hyhy:

Daniel45  

Wysłany: 2014-11-24, 14:05   

Hmm a próbowałeś doładowywać konto online? W ten sposób bedzie Ci chyba dużo łatwiej. Ja widziałem ze tutaj można kupic doładowanie plus http://www.topup.center/doladowanie-plus . Zobacz sobie że w ten sposób jest duzo wygodniej.

lazygirl 

Wysłany: 2015-05-11, 22:03   

Mając bankowe konta możesz doładować konto przez internet. Ja często tak robię. Przelewam pieniążki i chwilę później mam doładowane konto na telefonie.

renia12 

Wysłany: 2016-08-30, 11:16   

Możecie także sprawdzić konto-internetowe.pl. Jest to portal bankowy, na którym znajdziecie porady i opinie o kontach bankowych. Uważam, że warto w to miejsce zajrzeć.

lazygirl 

Wysłany: 2017-04-19, 17:25   

Myślę, że najlepiej byłoby postawić na doładowanie online. Zrobisz to szybko i bezproblemowo. Uważam, że zagranicą to najlepsze rozwiązanie. Możesz to zrobić np u nich https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-play . Zajrzyj koniecznie :)

Odpowiedz do tematu