• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

rubbish 

Wysłany: 2009-07-30, 11:00   zdjęcia przez internet

Gdzie zamawiacie w necie fotki? Ja korzystam z superfoto.pl i płace w promocji szczęśliwe czwartki po 35gr. Zastanawiam się, czy jest gdzieś taniej, ale pewnie wtedy kosztem jakości. Moje są bardzo dobre. Gdzie Wy zamawiacie? Ile płacicie?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-08-04, 01:41   

na empikfoto są dobrej jakości, niedrogie i często są promocje w któych można np zamówić dwa razy więcej w tej samej cenie, większy rozmiar w cenie mniejszego czy cuśtam.
ostatnio używam aparatu analogowego i klisze wywołuję w rossmanie. razem ze skanowaniem na płytę płacę około 25 zł za 36cioklatkowy film, czyli stosunkowo niedrogo jak za komplet zdjęć 10x15 i płytę z tymiż.

broken mirror 

Wysłany: 2009-08-21, 12:59   

Ja podobnie jak Martina, zdjęcia wywołuje w empiku. To bardzo komfortowy sposób, bo zazwyczaj wysyłam je do nich późno w nocy, a na drugi dzień koło 16 mogę już je odebrać. Poza tym faktycznie jakość odbitek jest zadowalająca, o ile nie chcesz ich sprzedawać kolekcjonerom czy robić z nich wystawy :P Do użytku prywatnego zdecydowanie wystarczają :) No i stosunkowo tanie są.

wampirka  

Wysłany: 2014-03-18, 20:05   

Wywoływanie zdjęć przez internet stało się ostatnio tak popularne, że ze znalezieniem laboratorium nie ma w zasadzie żadnego problemu. Jest mnóstwo ofert na allegro i niejednokrotnie korzystałam z tej opcji, ale kiedy trochę bardziej wdrożyłam się w fotografię i zaczęłam robić zdjęcia inne niż do rodzinnego albumu, zmieniłam i punkt widzenia w tym względzie

Rudii84  

Wysłany: 2014-03-23, 22:01   

Zgadzam się, ze wywoływanie online ostatnio jest popularne i nie dziwie się. Czasem jednak zdjęcia trzeba odebrać w konkretnym salonie. Ja zamawiam na http://www.fotolab.pl/ z dostawą do domu. Koszt jest niski, bo za 100 odbitek, naprawdę dobrej jakości zapłaciłam 0,24 gr. za sztukę :D

raszek 

Wysłany: 2014-03-24, 09:47   

Zgadzam się to jest teraz modne i nie ma z tym większego problemu :) Swojego czasu można było znaleźć na tych różnych gruponach tańsze odbitki , może jeszcze są , dawno nie szukałem.

Rudii84  

Wysłany: 2014-03-24, 12:00   

Pewnie że nie ma problemu i jest to dośc tanie. Zgadzam się, ze są oferty na gruponach, ale firmy, w których można zamawiać same czasem dają takie promocje na swoich stronach, że już na gruponie nie trzeba szukać. 0,24 w Fotolab jak dla mnie to tanio i cały album na pewno zapełniony :)

kajametrowska 

Wysłany: 2014-03-31, 09:04   

Ja jeszcze nie zamawiałam ale się zastanawiam...

wezyr00 

Wysłany: 2014-09-04, 14:04   

Ja dość często wywołuję zdjęcia przez internet. Zawsze lubię mieć przynajmniej po kilka zdjęć z jakiś wyjazdów w wersji papierowej. Dla mnie najlepszą stroną jest vertis.pl, która używa bardzo dobrego papieru do wywoływania zdjęć cyfrowych, a do tego kolory na nich są naprawdę bardzo dobre. Jak sobie zobaczycie w różnych rankingach, to oni i chyba tez empikfoto są na pierwszych miejscach.

veniko 

Wysłany: 2014-09-12, 11:59   

Chyba większość największych firm zajmujących się fotografią oferuje wywołanie zdjęć przez neta.

beatinka  

Wysłany: 2014-09-13, 21:30   

Ja wywoływałam kiedyś zdjęcia w Media Markt ale teraz nie ma tam laboratorium. Potem próbowałam w Rossmannie - jakość okropna, a później jeszcze w jakimś małym studiu fotograficznym ale było bardzo drogo. Teraz jestem stałą klientką Empika - nie dość, że fajne promocje, to jeszcze dobra jakość i odbiór o której się chce.

Tuśka87 

Wysłany: 2018-06-12, 14:25   

ja robie zdjecia w fotobudce zazwyczaj cenu dosyć okey mozesz zobaczyc pierwsza lepsza http://fottobox.pl/

Odpowiedz do tematu