• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele
• Rejestracja • Zaloguj • Album • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kurczol
2007-10-08, 18:08
Autor Wiadomość

xxxkamilxxx 

Wysłany: 2007-10-07, 21:36   Problem z Włożeniem do pochwy

Witam.mam 18 lat, moja dziewczyna 17. Chcielismy zaczac wspolzycie...ale pojawily sie problemy, podczas pierwszego razy byly problemy z wlozeniem penisa do pochwy- ale to nic dziwnego, ona jest dziewica a ja prawiczkiem, ale dalismy rade. Blona zostala przerwana, troche krwi polecialo, ale calego penisa nie wprowadzilem, gdyz partnerka mowila ze ja boli wiec myslalem ze moze to rana po blonie, jakies otarcie , i stwierdzilismy ze narazie tyle wystaczy. od Tamtego czasu minal tydzien i znowu chcielismy sie kochac...najpierw zaczelismy gre wstepna..wlozylem jej palca do pochwy- i wszedl bez problemu nie natykajac sie po drodze na zadna przeszkode..ale w gornej czesci pochwy wyczulem kosc, jest ona tuz nad moim palcem,, a jak kazdy wie palec jest mniejszy od penisa...wiec obawialem czy uda sie wlozyc penisa...okazalo sie ze nie, wprowadzilem jakies 5 cm, a gdy chcialem energiczniej wlozyc dalsza czesc partnerka poczula bol i mimo wolnie sie odsunela bo bardzo ja zabolalo. Nie wiem co jest grane. w sieci znalazem costakiego
" Zdarza się też, że ostry ból przy próbach współżycia jest wynikiem odmiennej niż przeciętna budowy kości spojenia łonowego. Kość spojenia łonowego kobiety zbudowanej prawidłowo ma kształt tworu wałeczkowatego grubości mniej więcej kciuka i uwypukla się łukiem w postaci wzgórka łonowego. Tworzy jak gdyby arkadę nad wejściem do pochwy, łącząc się końcami obwodowymi z kośćmi miednicy. Kość taka nie stanowi przeszkody przy stosunku.

U niektórych kobiet spojenie łonowe ma kształt płaskiej, szablowatej listwy i przesłania prawie do połowy światło przedsionka pochwy. Okryty cienką warstwą nabłonka i tkanki łącznej brzeg dolny spojenia łonowego stanowi przeszkodę przy próbach wprowadzenia członka, powodując dużą bolesność. Przyczyną bólu jest przyciskanie okostnej oraz cewki moczowej do ostrej krawędzi kości spojenia. Bóle okostnowe są bardzo dotkliwe, a co gorsza, występują niezmiennie przy każdej próbie ponownego stosunku. Z czasem wytwarzają się obronne odruchy warunkowe i unikanie przez kobietę współżycia wszelkimi dostępnymi jej sposobami. "
czy to moze byc To ? wada w dubowie ciala?? czy to mozna leczyc??
z gry dzieki za odpowiedz(troszke sie rozpisalem)

zbych1112  

Wysłany: 2007-10-07, 21:54   

xxxkamilxxx napisał/a:
a jak kazdy wie palec jest mniejszy od penisa
Zależy jaki palec i zależy jaki penis :]

xxxkamilxxx napisał/a:
czy to moze byc To ? wada w dubowie ciala?? czy to mozna leczyc??
Chyba będzie lepiej jeśli się Twoja dziewczyna z takim problemem przejdzie do ginekologa :] Fachowa porada jest najlepsza :]
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Beata18 

Wysłany: 2007-10-07, 22:37   

zbych1112, ma rację, lepiej aby Twoja partnerka wybrała się do ginekologa i najlepiej prywatnie! Wiem, że możecie nie mieć kasy i rozumiem to, ale lepiej iść prywatnie! Tylko musicie znaleźć takiego ginekologa, który jest naprawdę dobry! Zbada ją i będziecie oboje wiedzieli co jest grane i dlaczego tak ją boli gdy próbujecie się Kochać!
Pozdrawiam i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z Twoją Kobietą ;)

molly  

Wysłany: 2007-10-08, 05:10   

Taaa,jasne i ginekolog powie Jej,że się stresuje,jest za bardzo spięta i ma za sucho...no wiesz gdzie...Będzie wymieniał kilka problemów.Pewnie przepisze jakiś nawilżacz.Stwierdzi,że jest młoda i z czasem to minie.Z czasem czyli po urodzeniu pierwszego dziecka....Takie rzeczy naopowiadał mi mój ginekolog-mam identyczny problem...Wiec pewnie nie będzie Wam łatwo :/
Co mogę na to poradzić?! Nic! Co mi lekarz zalecił?-rozluźnienie sie i odprężenie-bzdura!!
Co ja na to?-celibat...I szczerze mówiąc nie ciągnie mnie do tego i tak w sumie jestem już sama :P
Może jakąś chorobę złapała Twoja dziewczyna,nie wiedząc nawet o tym....
Mimo wszystko,odwiedź z Nią ginekologa

goga  

Wysłany: 2007-10-08, 06:42   

molly napisał/a:
Takie rzeczy naopowiadał mi mój ginekolog-mam identyczny problem...

Jak wiadomo różni są lekarze, byc może ona usłyszy co innego.

Też radzę wizytę u gina.
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

xxxkamilxxx 

Wysłany: 2007-10-08, 13:21   

molly napisał/a:
Taaa,jasne i ginekolog powie Jej,że się stresuje,jest za bardzo spięta i ma za sucho...no wiesz gdzie...Będzie wymieniał kilka problemów.Pewnie przepisze jakiś nawilżacz.Stwierdzi,że jest młoda i z czasem to minie.Z czasem czyli po urodzeniu pierwszego dziecka....Takie rzeczy naopowiadał mi mój ginekolog-mam identyczny problem...Wiec pewnie nie będzie Wam łatwo :/
Co mogę na to poradzić?! Nic! Co mi lekarz zalecił?-rozluźnienie sie i odprężenie-bzdura!!
Co ja na to?-celibat...I szczerze mówiąc nie ciągnie mnie do tego i tak w sumie jestem już sama :P
Może jakąś chorobę złapała Twoja dziewczyna,nie wiedząc nawet o tym....
Mimo wszystko,odwiedź z Nią ginekologa

Ale również nie wyszedł wam udany stosunek ? też odczuwalaś ból ?

Malenstwo 

Wysłany: 2007-10-08, 17:16   

Może niech twoja dziewczyna pojdzie do ginekologa? tzn to oczywiste ze musi tam isc :zalamany:

Kurczol  

Wysłany: 2007-10-08, 18:08   
   Polecający: baba jaga ;P

NIECH IDZIE DO GINEKOLOGA

zamykam temat

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi