• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BartekM 

Wysłany: 2008-07-04, 02:56   Ballada O Podolskim

www.Kbm.nazwa.pl/podolski.php

Co o tym sądzicie ?
Ballada o Podolskim.
Parodiująca PZPN, i......

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-07-05, 07:57   

Dużo lepsze niż się spodziewałem, ale trochę talentu zabrakło. Podolski nie zwiał do Niemiec i śpiewanie, że zwiał bo inaczej się nie umie to słabe jest.

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-11, 01:42   

Utwór miał swoja legendę po pamiętnym meczu... pamiętam jak całe ulice miasta krzyczały teksty w stylu: Klose, Podolski największe 2ie kó**y z Polski....

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-13, 00:38   

Tak, nienawiść była wtedy do nich ogromna, ale to było pod wpływem chwili. Nie ma się co im dziwnić i fajnie, że Podolski czuje chociaż do Polski jakiś sentyment, pamiętam ten mecz i widać było, że był rozdarty strzelając nam te bramy...

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-22, 21:27   

Dobrze, że wreszcie zyskujemy 'podwójnych' piłkarzy... np. Beonisha czy niebawem Perquisa :)

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-26, 15:07   

Niby dobrze, ale to powinna być alternatywa, dla piłkarzy z Polski, a nie jedyne wyjście... Arboleda też ponoć rozkminia nad polskim obywatelstwem i wszystko fajnie, ale ja jednak nie chciałbym mieć reprezentacji na wzór niemieckiej...

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-02-24, 19:50   

Witam, link wygasł, może warto dać odpowiedni ?
Piotrek, jeżeli tak mogę się do Ciebie zwrócić. Ja też nie chcę takiej reprezentacji, ale wolę mieć obcokrajowców, którzy cokolwiek ugrają niż własnych kopaczy, którzy nic nie potrafią. Jednak co racja to racja.
Kminu, raport powędrował. Twoja kultura mnie przeraża.

kasai  

Wysłany: 2012-03-03, 15:03   

Powiem szczerze, nie rozumiem animozji do piłkarzy z podwójnym obywatelstwem. Przecież tego w dzisiejszych czasach nie da się uniknąć i trzeba się przyzwyczaić. Ale nie można tez przesadzać z takimi praktykami, bo może się okazać że po zielonym dywaniku biega jedenastu Polaków z obcymi nazwiskami. W naszej narodowej nie jest jeszcze tak źle, ale jeśli nasze ligowe mocarstwa będą do sprawy szkolenia młodzieży podchodzić tak jak podchodzą, to nie widzę tego w jasnych kolorach. Tak naprawdę tylko Legia prowadzi jakieś tam szkolenie i do składu wstawia wychowanków, pozostali to jedna wielka lipa. Wisła ma w składzie samych obcokrajowców, a teraz nawet Małeckiego chyba wyrzucą (po jego ostatnim występie). Zresztą co tu dużo gadać, wystarczy spojrzeć na składy, nie tylko w ekstraklasie, nawet w drugiej lidze jest pełno obcokrajowców. Reasumując, nie ma szkolenia to nie ma z kogo wybierać, a reprezentacja jest taka jaka jest.

Odpowiedz do tematu