• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ***ArChi***
2007-06-24, 23:01
Autor Wiadomość

mmmasha  

Wysłany: 2007-11-04, 19:05   
   Polecający: olenkaa1690

och narzekać nie można... tym bardziej, że Emirates Stadium nie został jeszcze zdobyty przez czerwone diabły ;(
ale to już nie długo nadejdzie... chyba ;) :P

[ Dodano: 2007-11-08, 16:26 ]
no i wygraliśmy
4:0 z Dynamem Kijów :) ;)
30' Gerard Pique
37' Carlos Tevez
75' Wayne Rooney
88' Cristiano Ronaldo

;) ;) ;) brawo :padam:

mati1234  

Wysłany: 2007-11-17, 02:25   

W ty sezonie MU gra po prostu pięknie, a Tevez mnie zachwyca!!!

franekl 

Wysłany: 2007-11-17, 12:31   

mnie też MU bardzo zachwyca...nie spodziewałem się, że mogą grać tak fajną piłkę...
http://www.otwieramy.pl/?p=2462

mmmasha  

Wysłany: 2007-11-17, 18:09   

a ja tam wcale nie jestem zaskoczona.. od dawna wiadomo, że potencjał mają ;) po wzmocnieniach w tym sezonie spodziewam sie wyników w europie no i oczywiście w Anglii ;)

SpArTaKuS1074  

Wysłany: 2007-11-29, 14:10   
   Polecający: Dzięki kolegom

Najlepszy w tym klubie jest C.Ronaldo

mmmasha  

Wysłany: 2007-11-29, 21:59   

kolejny mecz w lidze mistrzów wygrany ;) pokonaliśmy Sporting Lizbona 2:1
co prawda pierwszą bramkę straciliśmy po nienajlepszym zachowaniu sie Kuszczaka :/ żeby nie powiedzieć po jego błędzie :P ae daliśmy radę i Tevez w 60' wyrównał :) a w 91' C. Ronaldo dał prowadzenie Manchesterowi....

[ Dodano: 2007-12-29, 13:22 ]
Manchester wskoczył na pierwsze miejsce po wygranej nad Sunderlandem 0:4 :) Arsenal bezbramkowo zremisował z Portsmouth i ustąpił miejsca mistrzowi z przez roku...

oj będzie sie działo :) tylko punkt i aż punkt przewagi Man Utd :)

98bartek98  

Wysłany: 2008-05-25, 10:16   
   Polecający: Google ;P

No i Manchester United wygrał lige mistrzów z Chelsea Londyn w rzutach karnych 6:5, ale Cristiano Ronaldo nie trafił rzutu karnego :dobani:

Rose.Yo!  

Wysłany: 2008-05-25, 10:44   
   Polecający: google.pl

Szczerze mówiąc, powiedziałem ojcu przy pierwszym rzucie karnym, że jak Ronaldo będzie strzelał to nie trafi...no i kurde mogłem się założyć. Za Manchesterem jest od zawsze i pewnie tyle samo będę ale Ronaldo to ja nie trawię :wstyd:

98bartek98  

Wysłany: 2008-05-26, 14:21   
   Polecający: Google ;P

Ronaldo to tam jest chyba najgorszy w tych rzutach karnych. Dużo razy widziałem jak nie trafiał w bramkę, lub bramkarz obronił

damians 

Wysłany: 2008-07-18, 22:19   

gdyby nie C.Ronaldo to by tak dobrze nie szlo ManU ale i tak jestem ich fanem nawet gdy odejdzie C.Ronaldo

neo601 

Wysłany: 2008-07-24, 20:10   

Ja tez trzymam za mu c.ronaldo jest de best ale zawsze beda spoko :D

tomekmk12 

Wysłany: 2008-09-05, 15:39   

Witam wszystkich Fanów Manchesteru United :)

Giggs: Nie wszystko można kupić

Ostatni dzień okienka transferowego był niezwykle emocjonujący, bowiem z White Hart Lane na Old Trafford przeniósł się Dymitar Berbatow, natomiast do Manchesteru City niespodziewanie trafił Robinho.

Wielkie pieniądze Dr Sulaiman al-Fahima nie imponują jednak Ryanowi Giggsowi, który uważa, że Czerwone Diabły cały czas będą największym klubem na świecie.

Czerwone Diabły na kilkadziesiąt minut przed końcem okienka transferowego zapewniły sobie transfer Dymitara Berbatowa z Manchesteru United. Ryan Giggs stwierdza, że był bardzo podekscytowany możliwością sprowadzenia napastnika Tottenhamu.

źródło:www.manchutd.pl serdecznie zapraszam wszystkich Fanatyków :)

rafalkomza  

Wysłany: 2008-10-27, 10:00   Ferguson zamierza opuścić Manchester

Menedżer Manchesteru United, Sir Alex Ferguson zamierza opuścić Manchester United, ale jeszcze nie teraz. Szkocki szkoleniowiec zdradził, że po skończeniu 70 lat przechodzi na emeryturę.

- Nie będę jak Bobby Robson, bo nie chcę pracować jako szkoleniowiec w wieku 70 lat - powiedział Ferguson - Wiem, kiedy odejść. Futbol jest jak narkotyk, trudno z niego zrezygnować. Kocham Manchester, kocham tych wspaniałych piłkarzy i będę miał kłopot rozstając się z klubem.

Już latem Ferguson oznajmił, że po raz ostatni zasiądzie na ławce trenerskiej zespołu w 2010 roku. Wśród jego następców wymienia się Jose Mourinho, pracującego obecnie w Interze Mediolan.
źródło: http://www.ligibrytyjskie...nited-1672.html

Wondi 

Wysłany: 2008-12-30, 22:56   

Gerrardowi grozi do pięciu lat więzienia

Piłkarz reprezentacji Anglii Steven Gerrard został oskarżony o napaść i uszkodzenie ciała, w związku z bójką przed barem w Southport pod Liverpoolem - poinformowała we wtorek policja hrabstwa Merseyside.
Takie same zarzuty postawiono dwóm innym mężczyznom. Pobity przez nich 34-letni disk-jockey, pracownik baru, trafił do szpitala z obrażeniami twarzy.

Gerrard opuścił we wtorek rano areszt po wpłaceniu kaucji, ale będzie musiał stawić się przed sądem 23 stycznia, razem z 29- letnim Johnem Doranem i 19-letnim Ianem Smithem. Trójce podejrzanych grozi kara do pięciu lat więzienia.
Trzech innych mężczyzn, których policja zatrzymała przed barem w Southport w poniedziałek o godz. 2.30 rano, zostało zwolnionych do domu.

Jak poinformował agencję Associated Press pragnący zachować anonimowość policjant, pobity disk-jockey miał rany cięte na czole i złamany ząb, ale opuścił już szpital.

W Southport, około 10 mil od posiadłości Gerrarda w Formby, piłkarz świętował odniesione kilka godzin wcześniej zwycięstwo Liverpoolu nad Newcastle United 5:1. W meczu tym zdobył dwie bramki.

Według agencji AP, pięciu mężczyzn, którzy towarzyszyli Gerrardowi, to nie piłkarze, a jego znajomi z Hyuton, przedmieścia Liverpoolu, gdzie reprezentant Anglii dorastał i gdzie grając w Whiston Juniors w wieku ośmiu lat został odkryty przez skautów Liverpoolu.

FC Liverpool ustosunkował się do wydarzeń w Southport w krótkim oświadczeniu: "Steven był wspaniałym pomocnikiem Liverpoolu przez ostatnie 10 lat i klub udzieli mu całego poparcia, którego teraz potrzebuje".

Steven Gerrard, absolutny lider Liverpoolu, jest uważany przez wielu ekspertów za jednego z najlepszych piłkarzy świata. W 2005 roku poprowadził ekipę "The Reds" do triumfu w Lidze Mistrzów, za co został odznaczony przez królową Elżbietę II Orderem Imperium Brytyjskiego.

Żródło?
onet.pl

Wondi 

Wysłany: 2008-12-31, 01:29   

Piłkarze są chyba częścią klubu więc wychodzi na to samo..

Odpowiedz do tematu