• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-11-25, 23:16   

dr frasunek napisał/a:
W końcu przyznałeś, że był błąd. Dziękuje bardzo.

no wyjscia nie mial, musial popelnić blad :) gdyby Matusiak zostal na swoim polu karnym od samego poczatku meczu zapewne by tego bledu nie bylo a ze poszedl i walczyl o pilke spowodowal ten blad obroncy :)

Ps. ja Cie do niczego nie przekonywalem :)

fazi  

Wysłany: 2006-11-26, 15:34   

dr frasunek napisał/a:
Nie. Póki co to zagrała w meczu z Belgią znacznie gorzej niż w meczu z Portugalią. To czy mecz był słaby, oraz czy wynik był wymęczony jest względne.

I wcale się ze mną nie musisz zgadzać. Ja tylko pisałem co ja sądzę o tym meczy, a Ty,Archi i miki21 zaczęliście mnie przekonywać do swoich racji. A teraz Ty będziesz tu fochy stroił, bo się Wam nie udało...

Jakoś złagodziłeś chyba to swoje krytyczne zdanie o meczu i drużynie więc coś tam się udało. Nie muszę się zgadzać ale po prostu nie mogę czytać takich bzdur. Ja Cie nie przekonywałem ja podważałem Twoje różne ciekawe tezy. Tak, strasznie się obraziłem, jeszcze jeden Twój post i chyba zamknę się w sobie.

EOT z mojej strony choćbyś nie wiem jak mnie sprowokował do odpowiedzi :) poza tym to offtopic sie chyba robi

kenusarf  

Wysłany: 2006-11-27, 10:57   

fazi napisał/a:
Ja Cie nie przekonywałem ja podważałem Twoje różne ciekawe tezy.

Szkoda że nie napisałeś, ze podważyłeś, bo bym się pośmiał.

fazi napisał/a:
ale po prostu nie mogę czytać takich bzdur.

Gdyby to były bzdury, to byś to z łatwością wykazał, Ty zaś dwa razy się w tej dyskusji poddawałeś, więc uważaj co piszesz.

fazi napisał/a:
Tak, strasznie się obraziłem, jeszcze jeden Twój post i chyba zamknę się w sobie.

Jedyne co potrafisz to uciekać w ironię i jeszcze się pewnie łudzisz, że na mnie teksty robią jakieś wrażenie...
fazi napisał/a:
EOT z mojej strony choćbyś nie wiem jak mnie sprowokował do odpowiedzi

Naucz się polskiego. Jak bym Cię sprowokował to na pewno byś się wypowiedział, ale ja Cię nie mam zamiaru prowokować po prostu skorzystam z tego, że to ja zakończę dyskusję:

1.Mecz z Belgią był nudny.
2.Polacy zagrali gorzej niż w meczu z Portugalią.
3. Jest za wcześnie by pisać o najlepszej drużynie od lat.

fazi  

Wysłany: 2006-11-27, 13:56   

No nie mogę.. To jest silniejsze ode mnie..

dr frasunek napisał/a:
Szkoda że nie napisałeś, ze podważyłeś, bo bym się pośmiał.

Podważyłem.

dr frasunek napisał/a:
Gdyby to były bzdury, to byś to z łatwością wykazał, Ty zaś dwa razy się w tej dyskusji poddawałeś, więc uważaj co piszesz.

Wykazałem. A Ty dalej swoje, dlatego się poddawałem.

dr frasunek napisał/a:
Jedyne co potrafisz to uciekać w ironię i jeszcze się pewnie łudzisz, że na mnie teksty robią jakieś wrażenie...

A cóż innego mi pozostaje.. Zwłaszcza, że to jedyne co potrafię.

dr frasunek napisał/a:
Naucz się polskiego.

Umiem. A gdzie zrobiłem błąd? To poprawię.

dr frasunek napisał/a:
Jak bym Cię sprowokował to na pewno byś się wypowiedział, ale ja Cię nie mam zamiaru prowokować po prostu skorzystam z tego, że to ja zakończę dyskusję

Pozwól jeszcze, że skomentuję Twoje punkciki z tą moją ironią:
dr frasunek napisał/a:
1.Mecz z Belgią był nudny.
2.Polacy zagrali gorzej niż w meczu z Portugalią.
3. Jest za wcześnie by pisać o najlepszej drużynie od lat.

1. ...bo nie padło 16 bramek.
2. ...bo przecież powinni grać tak samo niezależnie gdzie z kim w jakich warunkach kiedy jaką formacją taktyką składem i nie ważne w jakiej formie byłby rywal.
3. ...bo to, że od lat takiej piłki Polska nie grała, nie grała jak równy z równym a nawet dyktując grę z Portugalią czy Belgią, i to w dodatku w oparciu o dużą liczbę graczy z polskiej ligi (za co chwalili wczoraj w "oryndż ekstraklasa") to przecież nic. Dopiero jak wygramy Euro wygrywając każde spotkanie przynajmniej 3:0 to będzie można mówić o postępie.

kenusarf  

Wysłany: 2006-11-27, 15:05   

fazi napisał/a:
To jest silniejsze ode mnie..

Moderator nie powinien być tak słaby...

fazi napisał/a:
Podważyłem.

No to się pośmiałem.
fazi napisał/a:
Wykazałem

Tak Ci się tylko wydaje.
fazi napisał/a:
A gdzie zrobiłem błąd? To poprawię.

Już to napisałem:
Cytat:
Jak bym Cię sprowokował to na pewno byś się wypowiedział

fazi napisał/a:
1. ...bo nie padło 16 bramek.

Skoro uważasz, że w meczu musi paść 16 bramek, żeby nie był nudny to masz prawo do takiej opinii. Ja się z tym nie zgadzam.

fazi napisał/a:
bo przecież powinni grać tak samo niezależnie gdzie z kim w jakich warunkach kiedy jaką formacją taktyką składem i nie ważne w jakiej formie byłby rywal.

Polacy zagrali gorzej niż w meczu z Portugalią bo przecież powinni grać tak samo niezależnie gdzie... to zdanie jest nielogiczne.

fazi napisał/a:
bo to, że od lat takiej piłki Polska nie grała, nie grała jak równy z równym a nawet dyktując grę z Portugalią czy Belgią,

Jak sam stwierdziłeś Portugalia grała na 20%, a Belgia dopiero co zremisowała z Kazachstanem i jest po prostu słaba.
fazi napisał/a:
to w dodatku w oparciu o dużą liczbę graczy z polskiej ligi

Liczba graczy z polskiej ligi jest nieistotna przy mówieniu o jakości drużyny.
fazi napisał/a:
Dopiero jak wygramy Euro wygrywając każde spotkanie przynajmniej 3:0 to będzie można mówić o postępie.

Znowu się muszę nie zgodzić. Wystarczy dobry występ na EURO, bo dobre występy w eliminacjach mieliśmy 2 i 6 lat temu.

panie dr. bez jakis wycieczek czy przytykow prosze. // Kurczol ;]]

fazi  

Wysłany: 2006-11-27, 17:50   

dr frasunek napisał/a:
Moderator nie powinien być tak słaby...

Widocznie jestem złym moderatorem.
dr frasunek napisał/a:
No to się pośmiałem.

Cieszę się że mam na Ciebie tak pozytywny wpływ.
Cytat:
Tak Ci się tylko wydaje.

A może Tobie się tylko wydaje że nie?

Wracając do tematu:
dr frasunek napisał/a:
Skoro uważasz, że w meczu musi paść 16 bramek

Nie, tak wnioskuję z Twoich wypowiedzi, z których wynika, że 1:0 to wynik haniebny.
dr frasunek napisał/a:
Polacy zagrali gorzej niż w meczu z Portugalią bo przecież powinni grać tak samo niezależnie gdzie... to zdanie jest nielogiczne.

Nie zagrali gorzej, zagrali tak samo pewnie. W jakim sensie zagrali gorzej? Nie mogli zagrać tak samo z takich prostych przyczyn jak inny przeciwnik, inne boisko, mecz wyjazdowy, inna taktyka, kontuzje itd. To jest piłka nożna, tu nie da się cały czas grać w ten sam sposób.
dr frasunek napisał/a:
Jak sam stwierdziłeś Portugalia grała na 20%, a Belgia dopiero co zremisowała z Kazachstanem i jest po prostu słaba.

Co nie zmienia faktu, że wygrali pewnie i zasłużenie. Do Belgii nie jechaliśmy jako faworyci, zwycięstwo było bardzo optymistycznym wariantem, dla Belgii to był bardzo ważny mecz i raczej liczono, że uda się wyrwać chociaż punkt. Więc chyba nie był to taki słaby przeciwnik.
Cytat:
Liczba graczy z polskiej ligi jest nieistotna przy mówieniu o jakości drużyny.

Niech Ci będzie, niemniej jednak jest to kolejny plus dla drużyny i samego Beenhakkera.

kenusarf  

Wysłany: 2006-11-28, 19:03   

fazi napisał/a:
tak wnioskuję z Twoich wypowiedzi, z których wynika, że 1:0 to wynik haniebny.

To po prostu źle wnioskujesz. Jeżeli Tobie sobie się wydaję, że z moich wypowiedzi wynika, że 1:0 to wynik haniebny, to zanim będę kontynuował tą dyskusję, poczekam aż odzyskasz kontakt z rzeczywistością.

zloty  

Wysłany: 2006-11-28, 19:21   

ja napisze TYLKO TYLE, zagraniczny trener i juz Polska reprezentacja gra, a nie biega po boisku za piłka. mi sie mecze reprezentacji podobały, grali football na poziomie, na ktorym nie grali spooooro czasu. fakt ze skutecznosc nie jest rewelacyjna, ale gra w polu bardzo mile mnie zaskoczyła.
oby tak dalej (i celniej ;) )
cu

whesty 

Wysłany: 2007-02-17, 20:32   

Nie wie ktoś może którego gramy nastepny mecz i z kim??

kenusarf  

Wysłany: 2007-02-17, 21:54   

24 marca gramy u siebie z Azerbejdżanem

98bartek98  

Wysłany: 2008-05-27, 10:28   
   Polecający: Google ;P

Wczoraj 26.05.2008 zremisowaliśmy z Macedonią 1:1 ale Leo wybrał pierwszy skład więc nie był on dobry. A dzisiaj zmierzymy się z Albanią mecz będzie transmitowany na TVP1 o godzinie 20:15

Wiosło2810  

Wysłany: 2014-03-28, 09:26   
   Polecający: nauczycielowi

:wstyd:

Odpowiedz do tematu