• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Dickens 

Wysłany: 2009-04-06, 21:47   

a ja wolę zdecydowanie w domu, nawet nie w knajpie. za duży wrzask jest. w sumie w domu jak ojciec z bratem oglądają to też czasem ostro bywa, ale przynajmniej nikt burd nie robi... a jestem z warszawy to wiem jak potrafi to wyglądać...

edita  

Wysłany: 2009-04-07, 09:26   

Przyznam ze jesli chodze o ogladanie meczy czy to w knajpie czy na fotelu przed tv w domu to jak cos chlopakom nie wychodzi to najglosniej i tak ja sie wkurzam i krzycze :P Zawsze sie ze mnie smieja, ze taka mala a tak sie wczuwa:)
Niestety dzis mecz arsenalu bede ogladala sama.. :(

Dickens 

Wysłany: 2009-04-08, 20:14   

edita napisał/a:
najglosniej i tak ja sie wkurzam i krzycze :P Zawsze sie ze mnie smieja, ze taka mala a tak sie wczuwa:)

a kibicujesz chociaż właściwej drużynie ;P ?
tak mi się skojarzyło bo teraz taka śmieszna reklama leci, jak laska się właśnie wczuwa ale w grę przeciwnika bo nie łapie o co chodzi hihi

edita  

Wysłany: 2009-04-08, 20:33   

Nie no :P Jak ogladam mecz to wiem komu kibicuje:P Mam kilka druzyn ktorych mecze zawsze staram sie ogladac, ale czasem zbyt pewnie smigam do bukmachera.. chocby rewanz wisly.. :(
wychowywalam sie z chlopakami i od malego ogladalam rozne rozgrywki sportowe, pilka jakos mi zostala :P

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-04-09, 19:25   
   Polecający: Paulinaaa

W polskiej lidze na meczach nigdy nie będzie bezpiecznie, zawsze znajdzie sie grupa "zapalonych" kiboli, którzy zadymią.
edita napisał/a:
Niestety dzis mecz arsenalu bede ogladala sama..
Też lubie arsenal;)

KowalWWA 

Wysłany: 2009-04-13, 18:03   

Chodzę w Warszawie od 2001. Teraz przez protest i budowe stadionu pozostają mi wyjazdy...
kanarinho18 napisał/a:
W polskiej lidze na meczach nigdy nie będzie bezpiecznie,

kto nie szuka guza ten go nie znajdzie.
Ostatnio zmieniony przez KowalWWA 2009-04-13, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  

Dickens 

Wysłany: 2009-04-13, 22:57   

KowalWWA napisał/a:

kanarinho18 napisał/a:
W polskiej lidze na meczach nigdy nie będzie bezpiecznie,

nie zgodzę się - często obrywają ci na maxa niewinni...

edita  

Wysłany: 2009-04-30, 10:38   

Moze bedzie bezpieczniej jak juz wybuduja nowe stadiony, szkoda im bedzie pieniedzy wladowanych w te inwestycje to zabiora sie tez za solidniejsza ochrone:) Bo trzeba przyznac ze mecz ogladany z trybun to zupelnie co innego niz taki przed tv, nawet mimo kanalow HD jakimi dysponuje..

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-04-30, 16:06   
   Polecający: Paulinaaa

KowalWWA napisał/a:
Widać, ze jesteś burak z Warszawki i nie umiesz czytać, napisałem wyraźnie, ze dostałem butelką od jakiegoś wieśniaka ze stolicy za to, ze wychodziłem ze sklepu!

Dickens 

Wysłany: 2009-04-30, 20:25   

zawsze mnie zastanawiało dlaczego cała Polska tak nie lubi Warszawiaków.. ale to taki off top przy okazji mi się nasunął. nieważne :)

mecze na żywo owszem - zupełnie co innego. ale mecze w HD na 40 calach też robią wrażenie. i są bezpieczniejsze :D

edita  

Wysłany: 2009-10-19, 22:09   

Ale tak bym chciala niektore mecze obejrzec na zywo.. i to nawet nie koniecznie reprezentacji Polski, ten srodowy mecz z Realem Madryt.. W sumie i tak nie mam najgorzej bo obejrze w hd, ale na zywo cos takiego to musi byc cos..

[ Dodano: 2009-12-08, 21:45 ]
Ze tak troche zmienie temat- co sadzicie o dzisisejszych kolejkach? :D oczywiscie mowie o lm:P

kasai  

Wysłany: 2012-03-04, 14:31   

Chodzę na praktycznie wszystkie mecze mojej ukochanej drużyny. Nie jestem tak zwanym kibolem, ale mam kilka szalików i innych gadgetów. Nie rozumiem jednego, mianowicie waszego strachu i narzekania na zagrożenia stadionowe. Kibice w moim mieście nie należą do tych grzecznych i co jakiś czas jest o nich głośno. Ale jeszcze nigdy nie spotkała mnie jakaś przykrość ze strony kiboli, oni mają swój świat i tylko między sobą urządzają różne swoje wojny. Jak już ktoś wyżej napisał, kto nie szuka guza to go nie dostaje, a kto szuka słomki do oka to dostanie cały snopek. Z drugiej strony, mecze piłki nożnej wyzwalają takie emocje że nie ma możliwości aby obyło się bez jakichś zadymek, tak było od samego początku i tak zawsze będzie. I nie mówcie że w Naszej lidze nigdy nie będzie bezpiecznie, bo tak jest na całym świecie. W Polsce w cale nie jest tak źle jak się mówi, większość to tylko propaganda, kibole w Polsce większość spraw załatwiają na osobności, wiadomo że zdarzają się wyjątki, ale pójdźcie sobie na mecz w Grecji czy w Turcji, albo trochę bliżej w Rosji. Tam dopiero zobaczycie jak jest bezpiecznie. Jedna rada dla wszystkich, nie bójcie się stadionów, tam naprawdę nie jest tak niebezpiecznie jak się mówi.

Odpowiedz do tematu