• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-12, 16:25   T-Mobile Ekstraklasa

jak wiecie ruszyła nasza ekstraklasa, być może ktoś się interesuję tak jak ja i będzie tu podawał swoje przemyślenia dotyczące kolejnych kolejek T-Mobile Ekstraklasy.

Dziś dwa mecze:
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
12.08.2011 18:00

i

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
12.08.2011 20:30

pierwszy mecz jest bardzo Ciekawy gdyż drużyna która wygra zasiądzie na fotelu lidera (przynajmniej do jutra), więc można się spodziewać wielu emocji i dobrej gry obydwu drużyn. Jeśli chodzi o typ tu tu kibicuję Śląskowi ;)

natomiast za drużynami w drugim meczu nie przepadam ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo gospodarzy...

no cóż zapraszam do pisania swoich typów ;) jak ktoś się nie interesuję to niech nie komentuję :hyhy:

[ Dodano: 2011-08-17, 16:37 ]
Pablo111 napisał/a:
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
12.08.2011 18:00 :zdrowko:

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
12.08.2011 20:30 :zdrowko:

niestety nie zdążyłem napisać nic o pozostałych spotkaniach gdyż nie miałem czasu w długi wekkend. no ale pierwsze dwa spotkania udało się poprawnie wytypować :cool:

Cytat:
Wisła Kraków 1:0 (0:0) KGHM Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów 0:1 (0:0) Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 1:1 (1:0) Cracovia
Jagiellonia Białystok 1:1 (0:1) Korona Kielce
Legia Warszawa 3:1 (1:0) Górnik Zabrze
Polonia Warszawa 2:0 (1:0) ŁKS Łódź
PGE GKS Bełchatów 0:3 (0:0) Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 Widzew Łódź

brawo dla Wisły ;) i powodzenia dziś w LM

[ Dodano: 2011-08-19, 16:49 ]
KGHM Zagłębie Lubin -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
mój typ: Zagłębie

no cóż... beniaminek z Bielsko - Białej jeszcze nie wygrał w tym sezonie podobnie jak Zagłębie... Z tym ,że gospodarze grali tylko 2 mecze i to z kim! (Wisła - przegrana, Lech - remis) Piłkarze z Lubina nie biorą pod uwagę innego rozwiązania niż zgarnięcie kompletu punktów.

Lech Poznań -:- Ruch Chorzów
mój typ: Lech

Chyba nie muszę za dużo się rozpisywać. Lech celuje w mistrzostwo i takich rywali musi pokonywać. Warto dodać ,że Lech mimo iż jest gospodarzem to nie zagra na swoim stadionie tylko na obiekcie we Wronkach ale to nie powinno im przeszkodzić w wygranej.

[ Dodano: 2011-08-22, 17:06 ]
Pablo111 napisał/a:
KGHM Zagłębie Lubin -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
mój typ: Zagłębie
:dobani:
Pablo111 napisał/a:
Lech Poznań -:- Ruch Chorzów
mój typ: Lech
:hurra:

no cóż. w pierwszym meczu nic się nie działo i stąd bezbramkowy remis... Natomiast rozpędzony kolejorz nie daje szans rywalom

oto wyniki kolejki
Cytat:
KGHM Zagłębie Lubin 0:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze 1:0 (0:0) PGE GKS Bełchatów
Korona Kielce 0:0 Wisła Kraków
Widzew Łódź 1:0 (0:0) Polonia Warszawa
Lech Poznań 3:0 (2:0) Ruch Chorzów
Legia Warszawa 1:2 (0:2) Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok 2:1 (1:0) Cracovia
Lechia Gdańsk -:- ŁKS Łódź

dziś ostatni mecz
mój typ: Lechia

[ Dodano: 2011-08-24, 17:58 ]
Pablo111 napisał/a:
mój typ: Lechia

wynik 0:0 :dobani:

[ Dodano: 2011-08-27, 12:02 ]
e tam nie pisze gdyż nikogo to tu nie interesuje :dobani:

Puma1717  

Wysłany: 2011-08-28, 15:08   
   Polecający: Google ;)

Nie bardzo interesuję się piłką nożną bardziej tą zagraniczną np. Manchester United itp. Jeśli chodzi o nasz "piękny" football w Ekstraklasie to śmiało mogę powiedzieć, że nasi piłkarze w tych klubach grają tylko dla kasy, nie obchodzą ich kibice, grają załośnie, i wszystkie kluby posuwają się do przodu, a nasza piłka nożna stoi w miejscu. Podobne zdanie mam do naszej reprezentacji polski, ale musiałbym używać niecenzurowanych słów. Rozumiem, że są jeszcze wierni kibice (szczerze mówiąc dziwię się ,że jeszcze mają nadzieje) i nic nie mam do nich, lecz jeśli chodzi o polską piłkę nożną to ma swoje zdanie.

Pozdrawiam Cię :)

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij"
Ostatnio zmieniony przez Puma1717 2011-08-28, 15:09, w całości zmieniany 1 raz  

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-29, 08:02   

Puma1717 napisał/a:
wierni kibice (szczerze mówiąc dziwię się ,że jeszcze mają nadzieje)

no wiesz... po prostu lubimy piłkę nożną i jesteśmy za Polakami (jakkolwiek słabo by grali) wkurzam się na nich nieraz ale cóż :)

Smolar  

Tytuł: Kozak. ^^

Wysłany: 2011-08-29, 22:09   

Widzew pokonał Śląsk brawo , brawo !

wilson 

Wysłany: 2011-11-23, 10:33   

Na T-mobile Ekstraklasę można wygrać podwójne bilety: http://ekstraklasa.t-mobile.pl/ :)

Devilizer  

Wysłany: 2011-11-25, 19:14   

Co do samych kolejek nie będę się wypowiadał. Może rzucę tylko kilka zdań na temat samego poziomu rozgrywek które bądź co bądź są dość słabe.
Już poprzedni sezon nie pokazał nic dobrego. Widać, że nasze kluby nie są w pełni przystosowane do rozgrywania meczów co trzy dni. Idealnym przykładem jest Lech który sporo sił wyrzucał na Ligę Europy, a zawodził w lidze. Co dziwne w tym sezonie Legia pokazuje, że można i to mnie bardzo cieszy.
Wracając do poprzedniego sezonu. Byłem zaskoczony postawą Jagiellonii której kibicuję. Jednak pomimo tego martwił mnie fakt, że drużyna która jest średniakiem pokazuje całkiem przyzwoity poziom. Co dowodzi tylko, że w rundzie jesiennej Wisła, Lech i Legia równały w dół. Szkoda. Zakończyło się dość ciekawie.
Obecny sezon również pokazuje, że za dobrze nie jest. Niestety zespoły prezentują dość kiepski poziom i mecze wyglądają czasami jak totalna kopanina. Spora liczba ekspertów głośno wypowiada się na temat zmniejszenia liczby zespołów występujących w lidze. Uważam, że to dość dobra decyzja. Przykładem może być ŁKS który popadł w tarapaty finansowe (który to już raz?) i ewidentnie sobie nie radzi.
Kibice również nie chcą zbyt często pojawiać się na stadionach. Szkoda jeśli brać pod uwagę to, że powstały stadiony które nie będą zapełnione do końca. Może w końcu ten sezon będzie przełomowy i doczekamy się zmian.

kha1  

Wysłany: 2011-12-30, 15:17   

Polski futbol wydawałoby się zmierza w dobrym kierunku. Składy zaczęły sięgać po nazwiska znane w Europie. Zresztą wystarczy napisać, że w Legii gra Danijel Ljuboja, a być może już niedługo trafi Pegguy Luyindula. Fajnie by było w każdym razie.

Problemem mimo wszystko są pieniądze i w dużej mierze chęć polskich graczy. Mało który rodak nie osiada na laurach występując w T-ME, a jeśli jest jakiś bardziej pazerny, chce uciekać za granicę już po jednym udanym sezonie, byle zarobić więcej. Rozwój sportowy często mało ich interesuje bo i tak prawie zawsze są na ławce rezerwowych.

Wracając do kasy, to Polskie kluby zbytnio działają na zasadzie "skautowskich". Wypatrzą, kupią, wypromują i sprzedadzą. Dla przykładu przez X lat zarobią 10 milionów euro, a kupią w tym samym czasie za sumę pięciokrotnie mniejszą. I wszystko stoi w miejscu, zamiast przeć do przodu.

Czekam na nowy rok i nowe mecze, co nam ta Liga Europy pokaże...

Odpowiedz do tematu