• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2007-08-22, 11:42
Autor Wiadomość

solaris  

Wysłany: 2009-02-03, 22:25   

Magdziorek napisał/a:
Ja uwielbiam siatkówke, nawet sama ja uprawiam żeby mieć ładne nózki które muszę wyrzeźbić do wakacji! a tak apropo to może znacie jaikeś ćwiczonka na zgrabne nóżki!?

ja za siatkówką nie przepadam ale za to koszykówka to co innego... :hyhy: Dla ładnych nóżek to ja lubie tańczyć. Zerknij na link może tez spróbujesz: http://www.forumnasze.net...-nog-vt5257.htm
Co do formy i sylwetki to nie mogę liczyć do końca na siebie, bo często gdzieś gubie motywcję i slomiany zapał sie włącza, ale żeby jakoś sie trzymać, zapisalam sie do akcji Postanawiam w Nowym Roku... tam dopiero masz reżim i efekty :)

ergon123 

Wysłany: 2009-02-08, 19:37   

Sitkówka to syffff!! bez obrazy :D wole kosza :D

Kaszka 

Wysłany: 2009-02-09, 10:54   

Jeżeli już sie wypowiadasz to uargumentuj to bo stwierdzenie że siatkówka to syfff...niewiele wnosi do sprawy!!!
Solaris a powiedz mi co to za akcja Postanawiam w Nowym Roku bo ja też czasami dużo mówie a do czynów mi daleko, czy to jakaś akcja dla odchudzających się bo ja bym chętnie skorzystała, jak możesz to oświeć mnie!

solaris  

Wysłany: 2009-02-12, 00:06   

pewnie złe wspomnienia z podstawówki w związku z siatkówka ma ergon...
c...o do akcji to prosta sprawa, rejestrujesz się na schudnijmy.pl, obwieszczasz jakie masz postanowienie na 2009 rok.
Nie koniecznie w stylu chce zrzucić...ale też wszystko co jest Twoim celem w 2009 roku. Zapraszasz 5 koleżanek żeby Cie motywowały i wspomagały w postanowieniu i czekasz na nagrody. :)
Każdy ma jakies postanowienie noworoczne... :hyhy:

Kaszka 

Wysłany: 2009-02-12, 08:39   

No chyba tak, ktos miał problem z siatkówką, a może to jakiś zazdrośnik!
No więc postanowienie już mam, 5 koleżanek do wsparcia znajde, czyli pozostało mi już tylko odwiedzić stronkę i motywować się razem z innymi w akcji Postanawiam w Nowym Roku, tak soie myślę i uważam że to chyba dobry pmysł, w końcu wszystkiego trzeba spróbować jeśli ma mi to pomóc w małej poprawie sylwetki!

niunieczka24  

Wysłany: 2009-02-12, 11:14   

W szkole bardzo lubiłam grać w siatkę, w wakacje też często gram na plaży jak gdzieś wyjadę. Za koszykówką nie przepadam

Surgeon  

Wysłany: 2009-02-12, 19:25   

Siatkówka hm.. no lubię oglądać w tv ;D szczególnie nasze złotka bo za męską to nie przepadam. Czasami sam popykam na plaży :rotfl:

Kaban  

Wysłany: 2009-02-13, 15:30   

O siatkówce to tak na prawdę nie wiem co myśleć, lubię grać gdy mam dobry dzień. W TV oglądam czasami złotka jak i panów, którzy także się dobrze prezentują. Ogólnie ten sport jest dla mnie na minus.

Kaszka 

Wysłany: 2009-03-05, 14:25   

A dla mnie na plus.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-03-05, 18:38   

Lubie. Chyba najbardziej ze wszystkich takich "wf-owych" sportów. No i w zwyżkach formy to nawet niezle mi idzie ^^ Aczkolwiek gram bardzo rzadko.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-03-05, 21:01   
   Polecający: Paulinaaa

Owszem, lubie gre w piłke siatkową. Sama gra sprawia mi większą przyjemność niż oglądanie tego w TV. Kiedyś nawet udało mi sie trafić wułefiste prosto w cymbał, teraz forma na to nie pozwala;)

magda-lena 

Wysłany: 2009-03-28, 09:56   

lubię grać w siatkówkę... i chyba nie rozgraniczam w co bardziej... lubię i kosza i siatkę.. :)

foszek 

Wysłany: 2009-09-03, 16:39   

Kocham ten sport, zarówno oglądać jak i grać, a gram już 6 lat.

tery  

Wysłany: 2009-09-10, 11:17   

Grać bardzo lubię, co nie znaczy, że umiem :) Niemniej jednak sprawia mi to ogromna frajdę. In plus dla zdrówka i do tego świetna zabawa, mnóstwo śmiechu :)

Oglądam kiedy tylko nadarza się ku temu możliwość. Rozgrywki PLS stoją na coraz wyższym poziomie, więc naprawdę jest czym się emocjonować. Również mecze kadry narodowej to czysta przyjemność patrzenia na ten sport.

gajesia  

Wysłany: 2010-06-16, 13:07   

Ja tam siatkówkę uwielbiam, często oglądam i gram jak tylko mam okazję :)

Odpowiedz do tematu