• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Mr. Green  

Tytuł: Zielono mi!

Wysłany: 2010-09-17, 22:31   

Z tego co pamiętam, to moja nauczycielka od matmy byłą strasznie wredna. Co chwilę wzywała kogoś do odpowiedzi, a za krzywe spojrzenie robiła kartkówkę w klasie. Poza tym słabo uczyła - gdyby nie korki, to pewnie oblał bym 5 klasę.

Nielegalna  

Tytuł: Sex to religia.

Wysłany: 2010-09-18, 18:00   

Pierwszy nauczyciel od matmy, był całkiem całkiem. Z typu starszy staruszek ;) Ale dzięki niemu pokochałam matmę, niby do ostrych nie należał.Ale przynajmniej umiał wszystko wytłumaczyć itd.

Wower  

Wysłany: 2010-09-18, 20:01   

Moja nauczycielka matematyki w podstawówce była... straszna.
To chyba najlepsze określenie. Dwójka kolegów o umysłach bardzo ścisłych obecnie jest jej bardzo wdzięcznych za poziom lekcji i wysokie poprzeczki, jednak wiele z pozostałych uczniów długo czuła strach i uraz przed matematyką. Strasznie wysokie wymagania nie doprowadziły do zwiększenia naszej wiedzy, a raczej doprowadziły do stanu w którym była niższa niż w przypadku innych a do tego dochodził stres i strach, który w chwilach potrzeby blokował mózg. W związku z tym w dalszych etapach edukacji mieliśmy całkiem sporo pracy nad sobą oraz nadrobieniem zaległości, które pojawiły się przez czas podstawówki.

maugocha 

Wysłany: 2010-09-20, 10:14   

Moja była koffana! :serce: Tak bardzo bardzo! i wszystko wytłumaczyła, tak cierpliwie :padam:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-20, 13:28   

Pierwsza? Pierwsza jedynie od matmy była okropna, paskudna, brzydka, wrzeszcząca, wymagająca i wogle zua. Archetyp paskudnej nauczycielki od matmy.

Później bywało różnie, raz lepiej raz gorzej, ale w paskudności nikt tej pierwszej nie wyprzedzill.

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-20, 22:54   

Nigdy nie miałam szczęścia do nauczycieli od maty. Zawsze trafiali mi się jacyś dziwni ludzie, którzy chyba nie mieli życia prywatnego i musieli wyładowywać to w szkole O.O Może to przez to na samą myśl o matematyce reaguję tikiem nerwowym...?

Ale moja nauczycielka od maty w podstawówce zrobiła się dla mnie w miarę możliwości znośna, kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia wyrównawcze z tego przedmiotu.
Może też byłaby inna gdyby matematyka nie była dla mnie tak zaawansowaną czarna magia... -.-

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2010-10-19, 19:45   

Moja pierwsza pani od matematyki miała brodę. Nie ważne jak uczyła, miała brodę, więc się jej bałam, o!

effy  

Wysłany: 2010-10-23, 20:30   
   Polecający: Dzięki... google! :)

Pierwsza matematyka w klasie czwartej. Przyszła młoda kobieta, świeżo po studiach. Wytapetowana, farbowana blondi, sprawiała wrażenie głupiutkiej landryny. Cięta na nas była strasznie, krzyczała, wytykała nam najmniejsze błędy. Nikt jej po tej pierwszej lekcji nie lubił. Ale później... ochłonęła. I gdy odchodziła od nas pod koniec czwartej klasy (do innej szkoły, bo była tylko na rok w zastępstwie za nauczycielkę w ciąży) wszyscy strasznie żałowali, że już z nią nie będziemy mieć lekcji. Przez ten rok stała się naszą ulubioną nauczycielką, chociaż nikt nie wspominał dobrze pierwszej lekcji.

DELL 

Wysłany: 2010-11-14, 13:26   

Była wredna i nie zbyt nas lubiła :)

Darcia  

Wysłany: 2011-01-24, 20:42   

Przez całą podstawówkę i gimnazjum uczyła mnie jedna kobieta. O ile jeszcze w czerwcu można było usłyszeć z moich ust niezbyt przyjemny komentarz na jej temat, to teraz - nigdy. Zresztą nawet, kiedy w chwilach złości powiedziałam parę lat temu, że pani P. jest taka i taka, to i tak w głębi serca ją uwielbiałam. Była ostra, wymagała, robiła full sprawdzianów. Jeżeli ktoś był nieznośny - darła się, robiło się cholernie nieprzyjemnie. Jak ktoś był spokojny - dla niego była aniołem, dzięki Bogu, że ja w ogóle spokojny człowiek jestem. Z czasem zaczęła nas poznawać, wiedziała już, kto do czego jest zdolny i dopasowywała swoje wymagania indywidualnie do ucznia - dawała wszystkim takie same sprawdziany, ale jeżeli wiedziała, że X jest z matmy słaby i u niego dwójka to sukces, to jeżeli X tą dwójkę dostał, chwaliła go przy całej klasie, a co dopiero było, kiedy słabemu X zdarzyła się piątka... ;)
Prywatnie też była świetna, rozmawiało się z nią na przerwach, na NK wieczorami... Teraz jestem w LO, na szczęście w tym samym budynku, co SP i gim (zespół szkół) i w każdy poniedziałek o 13.50 wyczekuję na nią pod jedną salą i sobie z nią rozmawiam - kochana kobieta.

Żelkii^^  

Wysłany: 2011-01-25, 18:26   

Chociaż czasem na nas powrzeszczała, to dobrze wiedziała, że w taki sposób do nas trafi. Ogólnie to fajna babka z niej była, i nigdy jej nie zapomnę , w sumie jak większości nauczycieli z podstawówki, bardziej nawet mi się zapamiętali niż z gimnazjum xd Pani od mamtematyki była w podstawówce moją wychowawczynią : )
Pa tatatatatataj...

chodnia 

Wysłany: 2011-02-16, 01:46   

Moja pierwsza pani od matmy była fajna tylko nie potrafiła obie z nami poradzić. Wchodziliśmy jej na głowę.

Emilka21 

Wysłany: 2011-02-21, 12:59   

Ja miałam pana od matematyki ,ktrego nie za miło wspominam. Wydaje mi sie, że ogólnie nigdy nie miałam szczęścia do nauczycieli od matematyki. Nie umieli mnie "zarazić" tym przedmiotem. A teraz wiem, że to jest w dużym stopniu zależne od podejścia nauczyciela.

niechcicm 

Wysłany: 2011-04-25, 00:39   

Moja pierwsza matematyczka była w porządku, można było sie nauczyć i bez jakiś przegieć... Za to w LO trafiłem na legendarnego matematyka, którego zwroty krążą dalej w dawnym LO i naszym po LO'owskim towarzystwie... Legenda : ]
Ostatnio zmieniony przez niechcicm 2011-04-25, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-04-25, 16:24   

W podstawówce miałem Pana Adolfa, który był dyrektorem szkoły. Równy gość, sam mi powiedział czego muszę się nauczyć, by mieć 4. Mile go wspominam.
Za to w gimnazjum trafiła mi się kobieta ; ) W I i II klasie ciekawiły mnie lekcje matmy. Lecz na początku III zaczęło mnie to nudzić. Cóż, zaszła w ciążę i miała humory. Teraz mamy nową, która zna moją babcię ; P Łatwo nie mam, ma chyba jakieś uprzedzenie do mnie.

Odpowiedz do tematu