• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2011-11-29, 19:05
Autor Wiadomość

asia29 

Wysłany: 2008-01-09, 21:41   Polonistka

Od 3 lat, uczy mnie taka pani od polskiego. Niby jest miła (ale nie dla mnie), wywyższa tych co się dobrze uczą, nie pyta ich, nie krzyczy. Prawie codziennie mnie pyta!! A jak nie wiem to baaardzo krzyczy!! :( :( W tamtym roku postawiła mi 4 na drugi semestr, a potem mi zrobiła scene przy całej klasie, że była głupia, że dała mi tą 4, że ja wypracowań sama nie pisze, bo ona widzi, że dziecko tak nie potrafi napisa. Ale ja sama piszę. Jestem już tym wszystkim załamana!! Proszę was o pomoc !!

bro  

Wysłany: 2008-01-09, 22:02   

Pogadaj na ten temat z rodzicami, możesz się też zwrócić do wychowawcy lub pedagoga szkolnego. Najlepiej jednak z rodzicami, by oni pogadali z nauczycielką.

asia29 

Wysłany: 2008-01-09, 22:15   

w piątek jestem umuwiona na rozmowe z panią pedagog szkolną. Zawsze mi pomoże;)

End3r  

Wysłany: 2008-01-10, 10:33   

nie przejmuj sie tym tak po prostu, wiem ze to sie tak latwo mowi, ale nie mozesz sie dac "zniszczyc" jakiejs babie, ktora nie wiadomo czemu cos do Ciebie ma. jak krzyczy to niech sobie krzyczy, sceny tez niech sobie robi, smiej sie z tego po tym. a oceny nie sa najwazniejsze, skoro mowisz ze sama piszesz itp to wystarczy ze Ty wiesz , na jaka ocene zaslugujesz. pani moze byla nieukiem w szkole albo ja gnebili starsi koledzy to teraz sie msci, taki typowy syndrom zemsty, zalosne.
powodzenia z pedagogiem.
Above us only sky

asia29 

Wysłany: 2008-01-10, 19:32   

a najgorsze to jest to, że jak mnie bierze do odpowiedzi(prawie codziennie) to bardzo się stressuje :niepewny: i wszystkiego zapominam!! jest mi tak przez to smutno!!!!! :( :( :( :(

[ Dodano: 2008-02-01, 09:26 ]
Ta baba dalej jest taka :znudzony: :kwasny: :| nic się nie zmieniło, dziś mam zamiar znów iśc do pani pedagog, że dalej tak jest... :(

Karna  

Wysłany: 2011-10-13, 19:33   

moja polonistka mówiła mi i moim rodzicom, że jestem nikim i w przyszłości skończę na ulicy. Wyciągała od nich pieniądze żeby mnie "douczać".
Wiesz Asia najważniejsze to mieć przyjaciół, właśnie oni mnie trzymali żeby czegoś tej czarownicy do kawy nie dosypać. No bo głupio mi się przyznać w podstawówce byłem największym chuliganem :(

Cóż wiesz co mnie pociesza? nigdy się nie poddałem, teraz jestem na studiach a ona niech zarabia te swoje marne pieniądze.

snavik  

Wysłany: 2011-11-07, 15:10   

Nauczyciele nie zarabiają marnych pieniędzy :)

Co do tematu, to po sobie wiem, że z nauczycielem trudno jest wygrać, jak się uda z jedną sprawą to można mieć dalej przej.... bo starsza osoba musi pokazać, że jest najlepsza i jajko nie może być mądrzejsze od kury.

kinek 

Wysłany: 2011-11-29, 19:00   

snavik napisał/a:
Nauczyciele nie zarabiają marnych pieniędzy

Uwierz , że zarabiają marnie jak na tyle pracy ...

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-11-29, 19:05   

Zamykam temat ze względu na przedawnienie.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi