• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kermitt  

Wysłany: 2016-05-19, 12:52   Sposób na sesję egzaminacyjną.

Cześć! Zbliża się sesja egzaminacyjna, a wraz z nią kolejna batalia o dobre wyniki, kilka ważnych przedmiotów do zaliczenia, kilka mniej ważnych oraz znudzeni egzaminatorzy. Do tego dochodzi praca, stres, zmęczenie, ogromne ilości wypijanych energy drinków, papierosy.. wszystko po to aby być jak najbardziej produktywnym.
Ale piszę tutaj tylko po to aby w jakiś sposób zastanowić się wspólnie nad przedmiotami z rodziny tych „mniej ważnych”...
No bo pomijając już to, że z chęcią uczę się na studiach, bo ten kierunek jest moją pasją... Jednak jest wiele zapychaczy dziur, nie związanych z nim w żaden sposób. Nauka tego to jedynie strata czasu, w mojej i wielu opinii.
Oczywiście regularnie posuwam się do używania ściąg na tych „gorszych” kolokwiach i kartkówkach. Telefon na kolanach, wysuwana kartka z długopisu, jednak to nie wystarcza. Potrzebuję więcej pomysłów... potrzebuję czegoś co nie będzie stwarzać tyle problemów i obaw o przyłapanie na gorącym uczynku.
Widziałem na internecie kilka sprzętów elektronicznych co wiąże się z jakimiś tam kosztami, które jestem w stanie ponieść, w zamian za bycie niezauważonym?
Polecilibyście mi coś godnego uwagi?

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2016-05-20, 10:02   

Przede wszystkim (pewnie to już wiesz) ale istotne jest to jakie podejście ma prowadzący na danym egzaminie. Jeśli kogoś bardzo interesuje czy studenci ściągają to bardzo szybko może wyłapać zachowania świadczące o jakiś „nadużyciach” i korzystaniu z „pomocy naukowych”.
I to prawda, że istnieje wiele sprzętów elektronicznych, np. jakieś mikro-słuchawki bluetooth, które po pierwsze potrafią przechowywać większą ilość danych, a po drugie są dużo trudniejsze do wykrycia.

BigKing 

Wysłany: 2016-05-20, 12:19   

Wielu z moich znajomych ściąga na wielu przedmiotach i ja również pożyczałam czasem takie zestawy bluetooth. Znajomi kupowali to w sklepach detektywistycznych sieci spyshop. Może przejdź się tam i popytaj, jeśli już musisz w taki sposób ułatwić sobie życie. O ile się nie mylę, mają punkty w każdym większym mieście. Ewentualnie poszukaj sobie w sieci pod frazą „spy shop”

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2016-05-23, 10:33   

BigKing napisał/a:
Wielu z moich znajomych ściąga na wielu przedmiotach i ja również pożyczałam czasem takie zestawy bluetooth. Znajomi kupowali to w sklepach detektywistycznych sieci spyshop. Może przejdź się tam i popytaj, jeśli już musisz w taki sposób ułatwić sobie życie. O ile się nie mylę, mają punkty w każdym większym mieście. Ewentualnie poszukaj sobie w sieci pod frazą „spy shop”

Właśnie takie dyskretne słuchawki bezprzewodowe miałem na myśli. Czego to ludzie nie wymyślą, dla uproszczenia sobie życia...

kermitt  

Wysłany: 2016-05-23, 14:27   

BigKing napisał/a:

Dobra, dzięki za rady. Jutro może przejdę się do tego spyshopu, ale najpierw przejrzę sobie oferty na ich stronie internetowej.

lazygirl 

Wysłany: 2017-10-27, 23:43   

Podczas sesji egzaminacyjnej działam na wysokich obrotach. Aby wszystko ogarnąć niestety muszę się czymś wspomóc. U mnie najlepiej sprawdzają się energy drinki bo nieźle mnie pobudzają. Ja mogę polecić napój energetyczny firmy Freshdrink.pl bo wiele osób sobie je chwali.

aniusia82 

Wysłany: 2018-07-18, 10:51   

Może tak regularna nauka?

Mirro33  

Wysłany: 2018-10-30, 18:34   

Wiadomo, ze regularna nauka jest najlepsza - ale kto by sie uczyl regularnie?:P A widzieliscie moze portal https://odrabiamy.pl ? Mozna tam znalezc rozwiazania zadan z wielu przedmiotow - niezle, prawda?:) Mysle, ze to moze byc nieoceniona pomoc!:)

Odpowiedz do tematu