• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

aniusia82 

Wysłany: 2017-08-31, 11:00   

Warszawa jest spora, więc takich miejsc nie brakuje, tym bardziej, że wciąż powstają nowe osiedla.

obig 

Wysłany: 2017-09-04, 22:04   

Ja od zawsze marzyłam by zamieszkać w Wilanowie <3 Bardzo urokliwa okolica. Udało mi się niedawno ziścić to pragnienie, przeprowadziłam się z przedmieścia i w końcu mogę odetchnąć - odeszło wiele problemów z dojazdami itd. W znalezieniu najlepszego lokum pomógł mi p. Jaworski, agent nieruchomości, który znany jest właśnie z tego że zna się doskonale na dzielnicy Wilanów. Współpraca super, szczerze polecam

adam987 

Wysłany: 2017-09-25, 12:55   

O atmosferze na osiedlu decydują mieszkańcy, ale też sporo zależy od zarządcy. U nas funkcję tą pełni firma Per modum, która solidnie podchodzi do tego co robi. Na osiedlu jest czysto i przyjemnie a wszelkie usterki usuwane są od ręki.

Marlenka33  

Wysłany: 2017-10-16, 12:30   

Trochę jest w tym prawdy, ale dla mnie ważna jest też okolica dlatego wybrałam osiedle Nowe Odolany, na Woli jest dużo zieleni ale jest to dzielnica sąsiadująca z centrum więc i dojazd w dowolne miejsce w mieście jest idealny

owsiana  

Wysłany: 2018-05-09, 22:27   

Zobacz sobie oferty mieszkań na http://www.kasbuddevelopment.pl Wybór jest spory wiec na pewno coś znajdziesz dla siebie. Też właśnie szukam eM dla siebie. czas najwyższy przeprowadzić sie na swoje. Przez ostatnie lata wynajmowałam dwupokojowe mieszkanie pod Poznaniem.

kubam  

Wysłany: 2018-07-31, 19:27   

Osiedle Mezzo już sprawdzaliście? Jeśli nie, to tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedlemezzo.html warto sobie zerknąć. Myślę, że was pozytywnie zaskoczy. Na pewno wyróżnikiem osiedla jest jego proekologiczny charakter. Szczegóły znajdziecie na stronie.

Mirro33  

Wysłany: 2018-09-07, 12:18   

Ja bardzo lubię Warszawę i planuję z poczakiem roku przeprowadzić się do stolicy. Już zacząłem się rozglądac za nowym mieszkaniem. Bardzo fajne mieszkania oferuje firma https://radius-projekt.pl/ . Wykonali kilka inwestycji z dala od centrum. Zalezy mi własnie na mieszkaniu w spokojnej okolicy ale z dobrym dojazdem w różne części Warszawy. Chyba zdecyduję się na któryś lokal z ich oferty.

Odpowiedz do tematu