• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

netheon7 

Wysłany: 2014-09-05, 16:24   Jak do niej zagadać?

czesc :)
Mam 16 lat, teraz poszedłem do nowej szkoły (technikum) w nowym mieście gdzie nikogo nie znam. Poznalem sie z dziewczynami w mojej klasie, gdyz wiadomo te same lekcje itd to siłą rzeczy, natomiast bardzo spodobała mi sie dziewczyna z 2 klasy, o ktorej nic nie wiem, a chcialbym ja poznac. Teraz pytanie , jak? Na korytarzu tylko sie mijamy, wiadomo jak to na przerwach zawsze jest duzo osob, tłok, czesto tez chodzi z jakas kolezanka.. Na fb tez nie mam zabardzo jak jej znajsc i napisac bo nie znam jej imienia ani nazwiska. i tu moje pytanie jak do niej zagadac pierwszy raz (o co?) albo jak sprowokowac nasza rozmowe, spotkanie w jakims miejscu? lub jak dac jej jakis sygnal i sprawdzic czy w ogole jest tym zainteresowana?
Jak juz zaczne z nia rozmawiac to dam sobie rade, wiem o czym i jak , tylko jak zaczac..
z gory dzieki
:)

uknob  

Wysłany: 2014-10-13, 14:13   

nie planuj tego bo i tak nie wyjdzie albo bedzie sztucznie ;) znajdzie sie okazja sama taka spontaniczna ;) moze spróboj ja odnalesc na fejsie łatwiej Ci będzie zagadać a potem na żywo juz z górki poleci ;)

ziomek12  

Wysłany: 2015-09-14, 21:45   

Musisz w końcu podejśc:)

renia12 

Wysłany: 2016-06-21, 11:48   

A może spróbuj się poradzić http://www.wrozbyonline.pl/? Kolega korzystał kilka razy i otrzymał fajne wskazówki i z czasem zaczęło się wszystko spełniać. Myślę, że warto poprosić o radę.

volume  

Wysłany: 2016-08-18, 11:34   

Ja Wam coś poradzę moim drodzy koledzy i koleżanki! Rozmawiajcie ze sobą, bądźcie w stałym kontakcie! Tak moi młodsi koledzy nic w tym złego, że zagadacie do jakieś damy, która Wam się podoba, wręcz przeciwnie to juz będzie postęp na miarę wynalezienia koła! Tak, tak gdy inni będą sie smiac i tylko gapić wy już przystapicie do działania! :D Trzymam kciuki za was. I pamiętajcie nie wstydźcie się!

Odpowiedz do tematu