• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:08
Autor Wiadomość

daro1990 

Wysłany: 2008-12-05, 15:39   Krzywe zęby u dziewczyny

witajcie, mam nadzieje ze zakladam ten temat w dobrym dziale, bo jestem tu nowy i jeszcze muszę sie polapać ;)
Więc moj problem polega na tym, ze moja dziewczyna ma krzywe zęby, ale ja Ją bardzo kocham więc mi to w ogole nie przeszkadza i tak jest piękna, a to przeciez nie Jej wina ze nie moze narazie miec aparatu, lecz przeszkadza to innym, np. moim kolegom, ktorzy caly czas się z Niej smieją, a mi mowią, ze mam z Nią zerwać bo to obrzydliwe calowac sie z taką dziewczyną.
No i wlasnie mam pytanie glownie do chlopakow, czy Wam tez takie zeby by przeszkadzaly? Jesli nie, to co ja mam zrobic, zeby oni sie od nas odczepili? Dodam ze moja dziewczyna ma krzywą tylko prawą jedynkę, fakt moze to troche dla niektorych psuje wizerunek ale mi nie przeszkadza.
prosze Was o pomoc...

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-12-05, 15:49   

daro1990 napisał/a:
No i wlasnie mam pytanie glownie do chlopakow, czy Wam tez takie zeby by przeszkadzaly?
ale po co Ci ta wiedza? Ważne, by Tobie to nie przeszkadzało, byś Ty nie miał obiekcji, a to co myśli społeczeństwo postaraj lekceważyć, wszak to nie ono całuje się z tą dziewczyną tylko Ty, nie ono z nią tworzy związek, tylko Ty.
daro1990 napisał/a:
fakt moze to troche dla niektorych psuje wizerunek ale mi nie przeszkadza.
i to jest najważniejsze
daro1990 napisał/a:
prosze Was o pomoc...
po prostu olej, spróbuj ignorować, jak zobaczą, że opinie te nie ruszają Cię, to ucichną

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

michiru 

Wysłany: 2008-12-05, 17:54   

skoro tobie to nie przeszkadza to co za problem. Czy to co mówią koledzy naprawdę ma dla Ciebie takie znaczenie. Jeśli kochasz swoja dziewczynę i myślisz o was poważnie to nie przejmuj się tym co mówią inni. A to ze się śmieją z niej....no cóż jako facet pogadaj z nimi o tym a jeśli to nie pomoże to olać takich kolegów pewnie tak naprawdę to Ci zazdroszczą ze masz dziewczynę a oni samotni chodzą.

neverending  

Wysłany: 2008-12-06, 10:27   

daro1990 napisał/a:
No i wlasnie mam pytanie glownie do chlopakow, czy Wam tez takie zeby by przeszkadzaly? Jesli nie, to co ja mam zrobic, zeby oni sie od nas odczepili?

Yhm yhm, mi by nie przeszkadzały. Takie detale faktycznie zwracają na siebie uwagę ale to jest tylko chwila. Jeśli człowiek jest normalny nie liczą się dla niego tylko zęby...
Więc się cieszę że sobie dajesz z tym strasznym szczegółem radę :rotfl:
Co do kolegów, to radziłbym ich pobić na kwaśne jabłko, ewentualnie uciec od nich gdzie pieprz rośnie jeśli okazaliby się silniejsi :D Współczuję kolegów. A tak serio to musisz ty i twoja dziewczyna radzić sobie z takimi dzieciuchami. Najlepiej jest przyjąć postawę asertywną. Powiedzieć takiemu 1 czy 2 na osobności, że nie spodziewałbyś się po koledze takiego czegoś, że to cie rani i przykro ci jest, że "kolega" nie zauważa że jesteś szczęśliwy...

daro1990 napisał/a:
Dodam ze moja dziewczyna ma krzywą tylko prawą jedynkę, fakt moze to troche dla niektorych psuje wizerunek ale mi nie przeszkadza.
prosze Was o pomoc...

Aparacik na zęby i po sprawie, nie koniecznie teraz, kiedy będzie w stanie i kiedy będzie chciała. Takich szczegółów się po którymś tam spotkaniu już nie zauważa.
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć
Ostatnio zmieniony przez neverending 2008-12-06, 10:28, w całości zmieniany 2 razy  

pinkiboy  

Wysłany: 2008-12-12, 14:24   

Hmmm... miłość jest ślepa ale to jeszcze nie powód żeby się spotykać z brzydkimi babami.

Druga strona medalu jest taka, że jeśli Ją kochasz, jeśli Ona Ci sie podoba to nie pozwól aby stawała się przyczyna czyichkolwiek drwin. Jej prawdopodobnie jest po prostu przykro.
Totalnym tepakiem jest ten, który z powodu czyjegoś wyglądu pozwala sobie na go wyśmiewać i szydzić, a określenie "tępak" jest tutaj wyjątkowo delikatne.

I jeszcze jedno, jeśli będziesz się przejmował opinia innych to będziesz tylko jednym z baranów w stadzie, mierniakiem w bezkształtnej masie pospólstwa, atego Twoja kobieta z pewnością by nie chciała.

Ty rządź i dziel! Rób co Co serce podpowiada i tyle!

DETEKTYWI, WINDYKACJA, ROZWODY, DORADZTWO

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2008-12-12, 14:43   
   Polecający: Google

daro1990 napisał/a:
No i wlasnie mam pytanie glownie do chlopakow, czy Wam tez takie zeby by przeszkadzaly? Jesli nie, to co ja mam zrobic, zeby oni sie od nas odczepili?

a jesli by im przeszkadzały to byś już nic nie robił by sie odczepili ?
wiesz, sama kiedyś miałam problem z zębami, miałam wystający kieł ale nigdy nie spotkałam sie z krytyka z tego powodu. Nosiłam aparat i wszystko poustawiało sie na swoim miejscu. Ale do czego dążę, nie zdecydowałam sie na leczenie z powodów takich jak np akceptacja innych, tylko dla siebie, dla własnego lepszego samopoczucia : ) Wychodzę z założenia, że trzeba akceptować siebie bo to dobry i mocny fundament a takimi głupimi odzywkami się nie przejmować.
Ostatnio zmieniony przez owad.lezacy 2008-12-12, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  

Richard Scott  

Wysłany: 2008-12-13, 18:34   

...moim kolegom, ktorzy caly czas się z Niej smieją, a mi mowią, ze mam z Nią zerwać bo to obrzydliwe calowac sie z taką dziewczyną(...)

  Daro, nie chcę na wstępie zapisać się w Twoim "wewnętrznym notatniku" jako WRÓG, ale chłopie wybacz, muszę to powiedzieć. Jeśli Twoi kumple twierdzą, że to obrzydliwe, to ja im zripostuje i odpowiem: obrzydliwe byłoby całowanie się z Nimi.

  Człowieku, powiem Ci jedno. Świetnie nazwałeś tych ziomków. "Koledzy", a to świadczy, że nie są specjalnie bliscy Twojemu sercu.

  A kto jest w Twoim Małym, Czerwonym i Wewnętrznym Punkciku?
Myślę, że sam najlepiej wiesz. Kumple to jedno. Ale Miłość nie może się z nimi równać. To tak, jakbyś przyrównywał gałązkę świerka do szabli.

Nikala18  

Wysłany: 2008-12-14, 14:10   

A tobie przeszkadza to w całowaniu???? Bo jeśli nie to nie ma problemu :) )
Zgadzam się z Richardem i obrzydliwe to byłoby całowanie się z nimi... Olej ich po prostu :)

P.atrycja  

Wysłany: 2008-12-14, 15:48   

olej ich, z czasem przestaną.
a chyba żal by było stracić kogoś kogo się kocha tylko z powodu śmiechów innych...
może ci zazdroszczą i tyle ;)

bialas  

Wysłany: 2008-12-14, 17:17   

Twoja dziewczyna, olej to co mówią o niej kumple. Ty ją kochasz, a nie koleżki.

Poza tym, jeśli jest ładna, to krzywe zęby nie grają ważniejszej roli..

Duncan  

Wysłany: 2008-12-16, 16:37   krzywe zęby

Jeśli twoi koledzy się z niej wyśmiewają TO NIE SĄ TWOI KOLEDZY. Pogadaj z nimi o tym , a jeśli to nic nie pomoże zerwij kontakt z nimi.
Pozdro DUncan

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-12-16, 21:20   

daro1990 napisał/a:
ja Ją bardzo kocham więc mi to w ogole nie przeszkadza i tak jest piękna
daro1990 napisał/a:
co ja mam zrobic, zeby oni sie od nas odczepili?
daro1990 napisał/a:
mi nie przeszkadza.

podoba mi się twoje podejście :)

nie przejmuj się nimi. powiedz im, ze ci to sprawia przykrość, ze sobie nie życzysz...na poważnie. a jeżeli to nie pomoże, to znaczy, że masz do czynienia z niedojrzałymi burakami, i po prostu miej dla nich nieco litości i traktuj pobłażliwie x]

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

chudy123123 

Wysłany: 2008-12-19, 16:30   

Dla mnie to nic dziwnego ze ktos ma krzywe zeby. Sam mam :P i tego sie nie wstydze .
Jezeli ci chlopacy nie maja dziewczyn to powiedz im ze poprostu ci zazdroszcza takiej pieknej dziewczyny jak ty masz. A jezeli maja dziewczyny to powiedz im ze "Nie patrze na jej zeby tylko na urode i na cechy charakteru "

Aśś623  

Wysłany: 2008-12-31, 16:15   
   Polecający: Wyszukałam W Google

Jeżeli Ją kochasz to jeden krzywy ząb nie zaszkodzi twojej miłości!
Więc po co się głupio pytasz?

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2009-01-01, 23:24   

Cytat:
Jeżeli Ją kochasz to jeden krzywy ząb nie zaszkodzi twojej miłości!
Więc po co się głupio pytasz?

on pytał:
daro1990 napisał/a:
co ja mam zrobic, zeby oni sie od nas odczepili?

a nie, czy ząb zaszkodzi jego miłości. Z resztą sam potem dodał:
daro1990 napisał/a:
fakt moze to troche dla niektorych psuje wizerunek ale mi nie przeszkadza

radzę wrócić do podstawówki, do czytania ze zrozumieniem.

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Odpowiedz do tematu