• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Przesuni皻y przez: Martina
2009-11-21, 02:08
Autor Wiadomo嗆

neverending  

Do陰czy: 14 Lis 2008

Wys豉ny: 2009-01-10, 15:24   

:zalamany: nie cierpie mi這軼i z internetu
Nie spiesz si w ten s這neczny dzie, Ty wiesz
Albo by, albo mie

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2009-01-10, 19:43   

neverending napisa/a:
nie cierpie mi這軼i z internetu
Czemu, ach, czemu?

(tak, ten post ma wi璚ej ni 5 s堯w)

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

neverending  

Do陰czy: 14 Lis 2008

Wys豉ny: 2009-01-10, 20:08   

A ma bo sp鎩nik za s這wo traktuj. Nie cierpi bo ta o. Ta tam daleko jest, za daleko, 瞠by dzisiaj tam pojecha :cool:
Nie spiesz si w ten s這neczny dzie, Ty wiesz
Albo by, albo mie

Nyara  

Do陰czy豉: 12 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-02-25, 10:00   

Zawsze do tego pochodzi豉m do嗆 sceptycznie , aczkolwiek swoje by貫go pozna豉m na takiego typu Forum . Trwa這 to rok , rozsypa這 si z wielu powod闚 r闚nie przez odleg這嗆 . Od tego czasu powiedzia豉m sobie do嗆 , pozna , porozmawia ok , ale nic powa積ego .
Taka mi這嗆 na sens , ale wszystko zale篡 od os鏏 kt鏎e tworz taki zwi您ek. ;)
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - ko軼i.
czwarta warstwa - dusza.
a 郵ad twoich z瑿闚 jest najg喚biej.
najg喚biej.'

Tilian  

Tytu: υpatolog
Do陰czy: 17 Lut 2010
Sk康: Ze szlaku.

Wys豉ny: 2010-02-25, 12:30   
   Polecaj帷y: Anka_DD

Gorzkawa napisa/a:

A w zwyk貫j mi這軼i jest inaczej? W og鏊e to do szamba z podzia貫m na internetow i normaln. To mi這嗆 i to mi這嗆. Je郵i dwoje ludzi naprawd si kocha to niewa積e jak si poznali. Wiem z 篡cia.

toomekkk 

Do陰czy: 24 Lut 2010

Wys豉ny: 2010-02-26, 12:18   

nie jest 幢e, ja swoj ostatni kobiet pozna貫m w necie. jest OK, tylko jest wiele szajbus闚 i lasek kt鏎e nic tylko na kase lec. trzeba uwa瘸, by czujnym :P

Patrz, to ona.  

Do陰czy豉: 06 Mar 2010

Wys豉ny: 2010-03-06, 21:40   

Nie mam nic przeciwko. Je瞠li si umie potem przenie嗆 uczucie ze 鈍iata wirtualnego na realny to jest wszystko w porz康ku i mo瞠 si uda. Najwa積iejsze, 瞠by nie trafi na kogo kto si w sieci kreuje.. Tutaj mo積a by ka盥ym. Osobi軼ie pozna豉m swojego ch這paka w Internecie i nie 瘸逝j i wcale nie by豉 to fotka. Pozna豉m jego charakter w sieci, z wygl康em stykn窸am si w rzeczywisto軼i i wszystko jest idealnie, jestem szcz窷liwa.

Bion 

Do陰czy: 02 Mar 2010

Wys豉ny: 2010-03-09, 09:53   

Patrz, to ona., a czy d逝go ju ze sob jeste軼ie? Je郵i tak to gratuluj bo niestety du穎 os鏏 daje si nabra na ten internetowy czar, a jak przyjdzie co do czego.. Szkoda gada. ;)

Judas11  

Do陰czy: 08 Mar 2010
Sk康: z p馧nocy

Wys豉ny: 2010-03-09, 10:35   
   Polecaj帷y: Google

skoro jest ten internet, s fora ro積e gry, w kt鏎ych si rozmawia, mo積a wiec pozna kogo, wcale druga strona nie musi niczego udawa, a gdy udaje, to w rozmowie o czym powa積iejszym wszystko wyjdzie ;)

co szkodzi spr鏏owa...ka盥ego przecie intryguje troch i zaciekawia kto kryje si za "nickiem", jaka ta osoba jest naprawd, od tego si zaczyna, potem s jakie prywatne wiadomo軼i, rozmowy przez komunikator internetowy, p騧niej pierwszy sms, potem telefon, potem ju wisi si na telefonie non-stop itd...... naprawd takie odkrywanie drugiej osoby mo瞠 by fascynuj帷e i prowadzi do g喚bszego uczucia :)

Bion 

Wys豉ny: 2010-03-09, 13:03   

Judas11 napisa/a:
wcale druga strona nie musi niczego udawa, a gdy udaje, to w rozmowie o czym powa積iejszym wszystko wyjdzie

Nie chodzi mi o udawanie w stylu: 'Cze嗆 jestem Marek i te lubi gra na komputerze'. Chodzi mi o poniek康 (ale nie do ko鎍a) charakter.

Judas11 napisa/a:
co szkodzi spr鏏owa...ka盥ego przecie intryguje troch i zaciekawia kto kryje si za "nickiem"

Co szkodzi spr鏏owa podej嗆 do kogo kogo uwa瘸my za fajn osob (przynajmniej z tego pierwszego wra瞠nia)? W ko鎍u ludzi mo積a pozna wsz璠zie, a jednak jako znaczna wi瘯szo嗆 ludzi boi si porozmawia z 'obc osob' jakby nie wiadomo co mia這 si sta.
Judas11 napisa/a:
naprawd takie odkrywanie drugiej osoby mo瞠 by fascynuj帷e i prowadzi do g喚bszego uczucia :)

A i owszem, mo瞠 by ciekawe, a i rzadko mo瞠 prowadzi do g喚bszego, dobrego na przysz這嗆, uczucia.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2010-03-09, 13:10   

Bion napisa/a:
Chodzi mi o poniek康 (ale nie do ko鎍a) charakter.
Nawet, a mo瞠 raczej zw豉szcza w wypadku charakteru, kreowania siebie samego na osob zupe軟ie inn ni w rzeczywisto軼i oszustwo 豉two wychodzi na jaw. Im bardziej udajesz kogo w necie, tym trudniej potem dostosowa si do swojej kreacji w spotkaniu na 篡wo. Pomijam tu przypadki skrajne zawodowych oszust闚, kt鏎zy najwyra幡iej maj do tego smyka趾, skoro wci捫 nabieraj nowych.
Bion napisa/a:
Co szkodzi spr鏏owa podej嗆 do kogo kogo uwa瘸my za fajn osob (przynajmniej z tego pierwszego wra瞠nia)? W ko鎍u ludzi mo積a pozna wsz璠zie, a jednak jako znaczna wi瘯szo嗆 ludzi boi si porozmawia z 'obc osob' jakby nie wiadomo co mia這 si sta.
Internet daje Ci komfort przerwania rozmowy w ka盥ym momencie, bez 瘸dnych konsekwencji. W podej軼iu i zagadaniu do osoby na 篡wo jest to 'niebezpiecze雟two' wy鄉iania, wyg逝pienia si itd. Nie od dzi wiadomo, 瞠 rozmowa twarz w twarz jest trudniejsza, zw豉szcza, je郵i dana osoba jest dla Ciebie atrakcyjna.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Bion 

Wys豉ny: 2010-03-09, 13:49   

Sol napisa/a:
Im bardziej udajesz kogo w necie, tym trudniej potem dostosowa si do swojej kreacji w spotkaniu na 篡wo.

Oto mi chodzi. :)
A tak瞠 o fakt, 瞠 przez sie jest po prostu 豉twiej m闚i o pewnych rzeczach, a i czasu troch jest na zastanowienie si nad wypowiedzi i w zasadzie wychodzi na to, 瞠 spora cz窷 Nas nie jest w tym momencie prawdziwa. Ludzie w internecie zawsze, cho熲y minimalnie, s inni ni w rzeczywisto軼i. Grunt, 瞠by obraz ja w sieci i ten, kt鏎y codziennie prezentuj sob w kontakcie z lud幟i nie r騜ni si zbyt drastycznie.
Sol napisa/a:
Internet daje Ci komfort przerwania rozmowy w ka盥ym momencie, bez 瘸dnych konsekwencji. W podej軼iu i zagadaniu do osoby na 篡wo jest to 'niebezpiecze雟two' wy鄉iania, wyg逝pienia si itd.

Trzeba umie walczy z w豉snymi kompleksami ;) Zale篡 jakie ma si podej軼ie do ludzi, siebie, 鈍iata, a tak瞠 jaki mamy cel w rozmowie. Je郵i podchodz do oboj皻nie jakiej osoby, zagaduj i dana osoba nie chce ze mn rozmawia to mam dwa wnioski. Albo po prostu zaskoczy貫m kogo, 瞠 rozmawiam z kim jakby鄉y znali si od paru lat, przez co jest troch niepewna moich intencji, albo po prostu nie chce ze mn rozmawia. Oboj皻nie co by nie by這 m鎩 stosunek do TAKIEJ osoby jest neutralny, przy nast瘼nych razach mo積a zweryfikowa, kt鏎a odpowied by豉 prawdziwa.
Wy鄉ianie si, wyg逝pienie? No b豉gam.. Chyba nie jeste鄉y w gimnazjum, czy wczesnym liceum. Druga sprawa, 瞠 nawet je郵i zdarzy這by si wyg逝pi w jaki magiczny spos鏏 (w sumie teraz nie wiem co mo積a by nazwa wyg逝pieniem si, bo chyba zwyk豉 rozmow albo nawet wparowanie w豉sn osob -nie..) to wystarczy umie obraca rozmow/sytuacj/zdarzenie w 瘸rt.

Warto si ogl康a wok馧 siebie, bo jest naprawd du穎 warto軼iowych ludzi obok nas (podej軼ie i zagadanie naprawd nie jest tak straszn rzecz, przynajmniej za kolejnym razem widzi si, 瞠 no kurcze.. to nic strasznego przecie :) ), a nie szuka partnera/partnerki na drugim kra鎍u Polski ; ) Przynajmniej takie jest moje zdanie. Mo瞠 mi si oberwie, a mo瞠 si wywi捫e ciekawa dyskusja, zobaczymy ;)

Judas11  

Do陰czy: 08 Mar 2010
Sk康: z p馧nocy

Wys豉ny: 2010-03-09, 18:13   
   Polecaj帷y: Google

tylko trzeba wzi望 pod uwag, 瞠 nie ka盥y jest tak bezpo鈔edni jak np. Ty, zak豉dam tak bior帷 pod uwag to co napisa貫 :P

wystarczy wyobrazi sobie na przyk豉d, m這dego m篹czyzn, kt鏎y dotychczas by poch這ni皻y g堯wnie swoja pasja, b康 tez nauk i zwyczajnie nie interesowa si p販i przeciwna, gdy bycie samotnym by這 mu nie jako na r瘯......wiem pojecha貫m troch z t fantazja ale wszystko jest mo磧iwe......spotyka dajmy na to w jakim sklepie, kobiet, brunetka, ciemne oczy, 170 cm wzrostu....to tak 瞠by sobie lepiej wyobrazi.... i jest pod jej wra瞠niem, troch oszo這miony, podchodzi do niej, m闚i....co on mo瞠 powiedzie, przypu嗆my, 瞠 zagada o pogodzie (jakby nie patrze uniwersalny temat na wst瘼;) )....a ta oto, w jego oczach nimfa odpowie: "zje盥瘸j ku**** zbocze鎍u!!"

moje pytanie, jak obr鏂i by to w 瘸rt :orany:

AiRWcH 

Do陰czy: 09 Mar 2010

Wys豉ny: 2010-03-09, 18:38   

Tilian napisa/a:
Gorzkawa napisa/a:

A w zwyk貫j mi這軼i jest inaczej? W og鏊e to do szamba z podzia貫m na internetow i normaln. To mi這嗆 i to mi這嗆. Je郵i dwoje ludzi naprawd si kocha to niewa積e jak si poznali. Wiem z 篡cia.

Dokladnie. Podzielam owe zdanie. Mozna tylko dodac, ze jest to jej wymiar- tak jak milosc do dziewczyny, do psa, mamy, taty.

Gdzie sie pozna, nie wazne. Wazne kogo sie pozna i jaki to niesie za soba bagaz. Sam tez poznalem w internecie fajna dziewczyn. Dzisiaj co prawda z ni juz nie jestem, ale- nie zaluj i dalej j szanuj.

:)

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2010-03-09, 19:25   

Bion napisa/a:
niestety du穎 os鏏 daje si nabra na ten internetowy czar,
wszystko zale篡 od tego te, kiedy dane osoby si ze sob spotkaj, wiadomo, 瞠 im d逝瞠j 篡je si wirtualnymi wyobra瞠niami to istnieje wi瘯sza szansa na rozczarowanie, gdy dojdzie wreszcie do tego prawdziwego spotkania. Poza tym nie mo積a zapomnie, 瞠 osoby, kt鏎e nie pozna造 si przez internet te nabieraj si na pewien "czar" drugiej osoby. Nie ma na to regu造.
Bion napisa/a:
Grunt, 瞠by obraz ja w sieci i ten, kt鏎y codziennie prezentuj sob w kontakcie z lud幟i nie r騜ni si zbyt drastycznie.
tyle, 瞠 to wszystko wychodzi w praniu i wszystko zale篡 od temat闚 rozm闚, dyskusji, jakie si podejmuje. Je郵i kto za這篡, 瞠 w necie b璠zie rozmawia tylko na polityczne, 篡ciowe o mi這軼i, swoim do鈍iadczeniu tematy to chc帷 nie chc帷 b璠zie widziany jako osoba tylko powa積a, bez poczucia humoru, a w rzeczywisto軼i ta osoba mo瞠 si okaza i powa積a i zabawna i do rany przy堯, bo wszystko zale篡 od sytuacji, kt鏎ych nie spos鏏 przewidzie.
Bion napisa/a:
Wy鄉ianie si, wyg逝pienie? No b豉gam.. Chyba nie jeste鄉y w gimnazjum, czy wczesnym liceum.
No b豉gam. Chyba nie wszyscy musz by odwa積i, 鄉iali i mie ochot na zawieranie takich znajomo軼i przez podej軼ie i zagadanie. Niekt鏎zy z nas s nie鄉iali, i w jaki spos鏏 bior do siebie to, jak reaguj na ich s這wa inni.
Bion napisa/a:
to wystarczy umie obraca rozmow/sytuacj/zdarzenie w 瘸rt.
nie wszyscy wychodz z takiego za這瞠nia i zn闚 si powt鏎z, niekt鏎zy bior do siebie wszystko, albo przynajmniej wi瘯szo嗆 tego, co si dzieje wok馧 nich
Bion napisa/a:
Warto si ogl康a wok馧 siebie, bo jest naprawd du穎 warto軼iowych ludzi obok nas (podej軼ie i zagadanie naprawd nie jest tak straszn rzecz, przynajmniej za kolejnym razem widzi si, 瞠 no kurcze.. to nic strasznego przecie
a ja radz nie ocenia wszystkich pod逝g siebie ; )

Wa積e jest to, co si rozumie pod poj璚iem "mi這嗆 z internetu" - ci篹ko mi sobie wyobrazi, bym mog豉 kogo pokocha tylko i wy陰cznie przy pomocy internetu, czyli tylko rozmowy przez gg, maile, itp. Poznanie kogo warto軼iowego przez net jak najbardziej wchodzi w gr, zafascynowanie si dan osob jest te mo磧iwe, wszak s這wa, zwierzenia mog zaczarowa w jaki spos鏏 i tutaj powinno nast徙i przeniesienie znajomo軼i z rzeczywisto軼i wirtualnej do tej poza firewallem, by jako umocni te wi瞛i, albo przeci望, wszak wszystko zale篡 od danych przypadk闚.

Wniosek prosty, niewa積e, gdzie dan osob si pozna這, wa積e, jaka to osoba i czy w pe軟i skorzysta si z szansy poznania tej osoby.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych