• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Przesuni皻y przez: Martina
2009-11-21, 02:08
Autor Wiadomo嗆

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2010-03-09, 22:49   

Bion napisa/a:
A tak瞠 o fakt, 瞠 przez sie jest po prostu 豉twiej m闚i o pewnych rzeczach, a i czasu troch jest na zastanowienie si nad wypowiedzi i w zasadzie wychodzi na to, 瞠 spora cz窷 Nas nie jest w tym momencie prawdziwa.
A ja bym z tego wyci庵n窸a inny wniosek - s bardziej szczerzy i prawdziwi, ni byliby w rzeczywisto軼i wobec obcego. Przynajmniej ja tak cz瘰to mam. Je郵i wiem, 瞠 znajomo嗆 jest tylko przez sie, nie mam raczej mo磧iwo軼i natkni璚ia si na tego cz這wieka jutro na ulicy, to pro軼iej mi m闚i o sprawach, kt鏎ymi nie dziel si z lud幟i z mojego bezpo鈔edniego otoczenia.
Bion napisa/a:
Wy鄉ianie si, wyg逝pienie? No b豉gam.. Chyba nie jeste鄉y w gimnazjum, czy wczesnym liceum.
Wbrew pozorom, ludzkie ego i pewno嗆 siebie bywaj tak samo kruche przez ca貫 篡cie ;) poza tym, jak wspomnia豉 Color, nie wszyscy maj na tyle odwagi/pomys這wo軼i, by zebra si w sobie i zagada. No i, jak ju te gdzie tu by這 pisane, w internecie 豉twiej przesia ludzi przez jakie swoje filtry, na wst瘼ie zrezygnowa ze znajomo軼i z osobami, kt鏎e nie odpowiadaj nam zainteresowaniami, wiar, pogl康ami etc. Do tego mo瞠 to si sta bezbole郾ie.

Nie widz przeszk鏚 w szukaniu swojej mi這軼i w internecie. O ile nie sprowadza sie to do zaczepiania obcych ludzi na gg zamiast 'cze嗆' wal帷 'masz dziewczyn/ch這paka?'

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2010-03-10, 10:42   

raz jeszcze cytuj帷 za Kominkiem:

Cytat:
REAL?

Argumenty ludzi odnosz帷ych si z pogard i niech璚i do zawierania bli窺zych znajomo軼i przez internet s zwykle podobne. Bo przez internet nie widzisz cz這wieka, nie widzisz jak m闚i, jak ma mimik, jak gestykuluje, jak pachnie, jak si ubiera, itd...
Dla nich ludzie z internetu s [nastolatka mode ON] zbiorem literek [nastolatka mode OFF] i mog by w rzeczywisto軼i kim innym ni si kreuj.
Poznawanie ludzi przez internet wydaje si by nienaturalne, a w patologicznych sytuacjach takie osoby, nawet je郵i ju kogo poznaj przez sie, to 篡j miesi帷ami z逝dzeniami i strachem przed ich strat, zanim w ich pustym 豚ie zatrybi my郵: a mo瞠 by tak si spotka?

(...)

Dajmy na to tak Basi. Basia nie istnieje.
Poznaj Basi w realu. Widz j, wyci庵am wnioski, zakochuj si i co dalej? I dalej zaczyna si ten 禦udny proces zg喚biania drugiej osoby, poznawania jej zalet i wad. I zwykle bywa tak, 瞠 Basia odpada ju na wst瘼nej selekcji, bo nie spe軟ia jakich warunk闚.

I dajmy na to tak Basi. Basia nie istnieje. Poznaj j w internecie.
Dzi瘯i serwisom spo貫czno軼iowym mog dowiedzie si o Basi tego, czego potrzebuj.
Jak wygl康a? Ile ma lat? Gdzie pracuje? Co lubi? Czy jest idiotk, kt鏎a pisze kole瘸nkom na NK "ty si nic nie zmieni豉!" albo idiotk, kt鏎a na widok aparatu robi z ust dziubek. A mo瞠 jest idiotk, kt鏎a zapisuje si na Facebook to grup w rodzaju "wci庵am amf cipk".

I ju wiem, czy Basia mo瞠 by fajna.
Ale idziemy dalej. Po fotkach zamieszczanych przez ni w sieci mo積a si przekona czy Basia to typ cichej myszki czy niewy篡tej suczki. Po zdaniach pisanych do mnie wiem, czy robi b喚dy ortograficzne, a dzi瘯i dystansowi, jaki wytwarza internet szybciej dowiem si, czy Basia jest po przej軼iach, czy by豉 rzucana przez facet闚, czy lubi dosta po pysku, a mo瞠 jej tolerancja na przemoc w 堯磬u ko鎍zy si na niewinnych klapsach. W prze軼ierad這.

Zauwa盧ie jak wiele os鏏 poznanych w interencie odrzucamy ze wzgl璠u na ich wady. W t逝mie 豉twiej jest wybra odpowiedni osob. W realu nawet gdyby鄉y chodzili codziennie na imprezy do remizy, nie przerobimy wszystkich potencjalnych partner闚, bo zadawanie tych samych pyta ka盥emu, a potem kombinowanie jak tu si wycofa, to praca ponad nasze mo磧iwo軼i.
Ma這 to zwi您k闚 rozpada這 si, bo partnerzy po paru tygodniach odkrywali w sobie wady, kt鏎ych nie akceptuj? A przez internet poznaliby si i szybciej i wygodniej i przy okazji mogliby po軼iemnia konkurencj.

znajomo軼i internetowe s dobre. 豉twiej p騧niej o u鄉iech na pierwszym spotkaniu, kiedy ju co nieco o danej osobie wiesz, ni kiedy zaczepia ci kto na przystanku.
takie czasy.

Bion 

Do陰czy: 02 Mar 2010

Wys豉ny: 2010-03-10, 12:02   

Judas11 napisa/a:
moje pytanie, jak obr鏂i by to w 瘸rt :orany:

Judas11 zacznijmy od tego, 瞠 totalnie bezsensu jest zacz皻a rozmowa no, ale.. Jak wybrn望. Nie wiem. W momencie kiedy przychodzi co do czego m霩g czasem sam generuje odpowiedzi, co jest bardzo pomocne i nie da si z perspektywy 3 osoby powiedzie co mo積a by zrobi. W zasadzie oboj皻nie co teraz nie napisz mo瞠 wydawa si bez sensu.

Kolejna sprawa, 瞠 je瞠li ten wymy郵ony bohater zagaduje do typowej dresiary no c騜.. To widz, 瞠 wielkich aspiracji 篡ciowych to on nie ma. ;) Szczerze powiedziawszy w徠pi, 瞠by po zwyk造m 'zagadaniu o pogod' normalna, m康ra dziewczyna wyjecha豉 z takim tekstem.

Judas11 napisa/a:
tylko trzeba wzi望 pod uwag, 瞠 nie ka盥y jest tak bezpo鈔edni jak np. Ty, zak豉dam tak bior帷 pod uwag to co napisa貫 :P

Trenuj ;) Pokonywanie kolejnych barier nie鄉ia這軼i jest naprawd bardzo mi貫.
Judas11 napisa/a:
wiem pojecha貫m troch z t fantazja ale wszystko jest mo磧iwe

Zdecydowanie nie fantazjujesz. Du穎 jest takich os鏏.
Colorblind napisa/a:
Poza tym nie mo積a zapomnie, 瞠 osoby, kt鏎e nie pozna造 si przez internet te nabieraj si na pewien "czar" drugiej osoby.

To prawda. Jednak dalej twierdz, 瞠 Internet bardziej czaruje i wyolbrzymia zalety, chowaj帷 wady.
Colorblind napisa/a:
tyle, 瞠 to wszystko wychodzi w praniu i wszystko zale篡 od
temat闚 rozm闚, dyskusji, jakie si podejmuje.

Odpalaj帷 GG czy inny komunikator chyba nie ustalasz z g鏎y, 瞠 z t osob b璠ziesz rozmawia, tylko o szkole, z t tylko o Twoim hobby, a z t tak w sumie o niczym.
Colorblind napisa/a:
No b豉gam. Chyba nie wszyscy musz by odwa積i, 鄉iali i mie ochot na zawieranie takich znajomo軼i przez podej軼ie i zagadanie. Niekt鏎zy z nas s nie鄉iali, i w jaki spos鏏 bior do siebie to, jak reaguj na ich s這wa inni.

Podchodz帷 do jednej osoby (nie ca貫j grupki, kt鏎a faktycznie mo瞠 Ci wy鄉ia je郵i palniesz g逝pot) raczej takiej obawy nie ma. Nie ma poklasku wi璚 raczej mo積a liczy na do嗆 neutraln interakcj.
Colorblind napisa/a:
nie wszyscy wychodz z takiego za這瞠nia i zn闚 si powt鏎z, niekt鏎zy bior do siebie wszystko, albo przynajmniej wi瘯szo嗆 tego, co si dzieje wok馧 nich

Ok, w porz康ku. Je郵i jednak znasz Swoj warto嗆 (nie m闚i tutaj o zadufaniu) i wiesz, 瞠 jeste w porz康ku cz這wiekiem to nie powinno si bra wszystkiego do siebie. Nie m闚i tutaj o fa連zywym przekonaniu: 'Tak jest, ale jestem zajebisty, wszyscy mnie uwielbiaj i w og鏊e roxxsze i omg..', tylko o znaniu siebie i swoich mo磧iwo軼i.
Colorblind napisa/a:
a ja radz nie ocenia wszystkich pod逝g siebie ; )

Ja tam szanuj wszystkich ludzi, na wszystkich szczeblach 篡cia, tak samo. Je郵i Ty patrzysz na cz這wieka i nie znaj帷 go stwierdzasz, 瞠 jest ch.. to c騜, lepiej dla unikni璚ia takiej sytuacji nie by w Twojej okolicy ;D

Sol, na Twojego posta pozwolisz, 瞠 odpisz jutro bo w豉郾ie spojrza貫m na zegarek i zapomnia貫m, 瞠 warto by si szykowa na poci庵. Editn posta, 瞠by niepotrzenie nie nabija sobie post闚 i prze郵 Ci priva, 瞠 ino ju ; )

Judas11  

Do陰czy: 08 Mar 2010
Sk康: z p馧nocy

Wys豉ny: 2010-03-10, 12:39   
   Polecaj帷y: Google

poda貫m tylko teoretyczna historie, 鈍iat jest wielki i dziwnych sytuacji tez sporo.....a ka盥y bezsens ma sw鎩... sens :)

swoja droga to nie mo積a zak豉da, 瞠 wszystko jest pi瘯ne cudowne i w og鏊e bez kija mo瞠sz podej嗆, tak samo nie mo積a zak豉da, 瞠 wszystko co zrobi b璠zie 幢e odebrane, a moja osoba zostanie wy鄉iana, trzeba znale潭 z這ty 鈔odek ;) .....ka盥y sam wie na co go sta, a w czym raczej nie chcia by uczestniczy

c騜 mo積a powiedzie, taki chory 鈍iat, 瞠 jak chcesz by mi造m, powiesz co mi貫go to albo zostaje to nie zauwa穎ne, albo zgniecione, a w nielicznych przypadkach mo瞠sz cieszy si, 瞠 post徙i貫 tak a nie inaczej

bywa tak, 瞠 po 闚 takiej probie, opadaj skrzyd豉 i wi璚ej ju si nie pr鏏uje, z obawy przed kolejna klapa......

co do tego czy w trudnej sytuacji s這wa same przyjd do g這wy, nie sadze, nie wszystkim i we wszystkich takich przypadkach

troch odbieg貫m od tematu.......chyba :dontgetit:

Ps...nawet m康ra dziewczyna mo瞠 poczu si oszo這miona zaistnia豉 sytuacja.....ro積ie bywa
Ostatnio zmieniony przez Judas11 2010-03-10, 12:51, w ca這軼i zmieniany 2 razy  

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2010-03-10, 16:24   

Bion napisa/a:
Odpalaj帷 GG czy inny komunikator chyba nie ustalasz z g鏎y, 瞠 z t osob b璠ziesz rozmawia, tylko o szkole, z t tylko o Twoim hobby, a z t tak w sumie o niczym.
zale篡. I nie chodzi tutaj o ustalanie z g鏎y o czym z dan osob b璠 rozmawia, tylko o to, z jak osob potrzebuj/czuj sens/chcia(a)bym o danej sprawie porozmawia.
Bion napisa/a:
To prawda. Jednak dalej twierdz, 瞠 Internet bardziej czaruje i wyolbrzymia zalety, chowaj帷 wady.
a ja my郵, 瞠 to zale篡 od osoby. W realu kto mo瞠 si te 鈍ietnie maskowa,ale fakt, przez internet trudniej pozna prawdziwo嗆 danej osoby (wady, zalety, nawyki, przyzwyczajenia, maniery itp.), dlatego te wa積e jest, by nie czeka zbyt d逝go na spotkanie, by kogo zbytnio nie wyidealizowa i by nie nast徙i這 przykre zderzenie z rzeczywisto軼i.
Bion napisa/a:
Podchodz帷 do jednej osoby (nie ca貫j grupki, kt鏎a faktycznie mo瞠 Ci wy鄉ia je郵i palniesz g逝pot) raczej takiej obawy nie ma. Nie ma poklasku wi璚 raczej mo積a liczy na do嗆 neutraln interakcj.
r騜ni s ludzie, r騜nie reaguj. Nie da si przewidzie reakcji osoby, kt鏎ej si nie zna. A faktycznym problemem dla osoby nie鄉ia貫j, skrytej mo瞠 by to zwyk貫 podej軼ie i zagadanie.
Bion napisa/a:
Je郵i jednak znasz Swoj warto嗆 (nie m闚i tutaj o zadufaniu) i wiesz, 瞠 jeste w porz康ku cz這wiekiem to nie powinno si bra wszystkiego do siebie.
to jest bana, 豉dnie brzmi, fajnie si z tym zgodzi, ale... to tylko tak 豉two powiedzie osobie, kt鏎a nie ma problemu z zawieraniem znajomo軼i, kt鏎a nie jest nie鄉ia豉.
Bion napisa/a:
Ja tam szanuj wszystkich ludzi, na wszystkich szczeblach 篡cia, tak samo. Je郵i Ty patrzysz na cz這wieka i nie znaj帷 go stwierdzasz, 瞠 jest ch.. to c騜, lepiej dla unikni璚ia takiej sytuacji nie by w Twojej okolicy ;D
yyy, a sk康 w og鏊e takie przypuszczenie przysz這 Ci do g這wy? Napisz jeszcze raz: to, 瞠 Ty, albo ja, albo Frania, albo Sol, czy mo瞠 te Pikej przyk豉dowo nie ma problem闚 z nie鄉ia這軼i, zawieraniem kontakt闚, co nie sprawia jej/Tobie/jemu/mi trudno軼i to nie znaczy od razu, 瞠 inni maj tak samo, czuj tak samo.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

kuba;] 

Do陰czy: 10 Mar 2010

Wys豉ny: 2010-03-10, 16:55   

Popr tutaj koleg Markusa...
To jest portal z innej bajki.. Pisze si tam to co chce kto us造sze a nie to co sie my郵i;/... Ale owszem mi貫 osoby poznac mozna;].
Ja osobiscie nie spotkalem sie z przypadkiem by ktos ze znajomych byl z kims z neta, najczesciej (jak kiedys w moim przypadku) poznawa這 sie na imrezach (dom闚kach) gdy si przyprowadza這 nowe osoby, ale takie kt鏐 chocia ze dwie osoby znaja;]...

Bion 

Do陰czy: 02 Mar 2010

Wys豉ny: 2010-03-11, 09:57   

No i jednak musz napisa kolejnego posta.

Sol napisa/a:
A ja bym z tego wyci庵n窸a inny wniosek - s bardziej szczerzy i prawdziwi, ni byliby w rzeczywisto軼i wobec obcego. Przynajmniej ja tak cz瘰to mam. Je郵i wiem, 瞠 znajomo嗆 jest tylko przez sie, nie mam raczej mo磧iwo軼i natkni璚ia si na tego cz這wieka jutro na ulicy, to pro軼iej mi m闚i o sprawach, kt鏎ymi nie dziel si z lud幟i z mojego bezpo鈔edniego otoczenia.

To prawda, zgadzam si ca趾owicie. Internetowe zawieranie znajomo軼i jest dobre do zdobycia e-koleg闚, e-kole瘸nki i co wi璚ej e-przyjaci馧, ale je郵i chodzi o mi這嗆 to jednak jak dla mnie, nie ta liga..

Judas11 napisa/a:
swoja droga to nie mo積a zak豉da, 瞠 wszystko jest pi瘯ne cudowne

To prawda. Nie zawsze jest kolorowo, ale nie powinno to zniech璚a do dalszych dzia豉. Mnie nie zniech璚i這 i Tobie to polecam. Mo瞠 par razy cz這wiek si wyg逝pi, ale wi瘯szo嗆 sytuacji jest na plus.
Colorblind napisa/a:
dlatego te wa積e jest, by nie czeka zbyt d逝go na spotkanie, by kogo zbytnio nie wyidealizowa i by nie nast徙i這 przykre zderzenie z rzeczywisto軼i.

I chyba to jest najrozs康niejsze. Co prawda przypadki zwi您k闚: Gda雟k-Wroc豉w czy inne tasiemce maj prawo nie doj嗆 do skutku, z drugiej strony jak si ludzie kochaj, a przynajmniej tak twierdz.. ;)
Colorblind napisa/a:
to jest bana, 豉dnie brzmi, fajnie si z tym zgodzi, ale... to tylko tak 豉two powiedzie osobie, kt鏎a nie ma problemu z zawieraniem znajomo軼i, kt鏎a nie jest nie鄉ia豉.

Kolejny raz to powiem. Z nie鄉ia這軼i da si skutecznie walczy i jestem na to 篡wym dowodem, i dlatego twierdz, 瞠 skoro takiej 豉jzie ;d jak mi udaje si, to i ka盥y jest wstanie by odwa積ym.
Cytat:
yyy, a sk康 w og鏊e takie przypuszczenie przysz這 Ci do g這wy?

Moment chwili mi to podpowiedzia. My bad.

@Edit:

Tak si w豉郾ie zacz掖em zastanawia i nie zwr鏂i貫m uwagi na drobny szczeg馧. Mi這嗆 z Internetu, a mi這嗆 PRZEZ Internet. Co do pierwszego to faktycznie je郵i dajmy na to znale幢i鄉y osob z podobnym charakterem u Nas w mie軼ie lub bardzo bliskich okolicach to takie co mo瞠 mie jeszcze sens, ale co z dalszymi kontaktami. I czy to pytanie wchodzi w ten temat. Hmm..
Ostatnio zmieniony przez Bion 2010-03-11, 10:04, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Colorblind  

Tytu: zielona maupa
Do陰czy豉: 20 Cze 2007
Sk康: Bimini iiii Finimini

Wys豉ny: 2010-03-11, 11:29   

Bion napisa/a:
Internetowe zawieranie znajomo軼i jest dobre do zdobycia e-koleg闚, e-kole瘸nki i co wi璚ej e-przyjaci馧, ale je郵i chodzi o mi這嗆 to jednak jak dla mnie, nie ta liga..
no, a taki e-kolega mo瞠 sta si e-przyjacielem, przyjacielem, a nast瘼nie a nu mi這軼i. Przeca, a przynajmniej tak mam nadziej, 瞠 nie zak豉da si z g鏎y, 瞠 u篡tkownik forum/portalu np. Bonzaj4112 b璠zie 鈍ietnym kandydatem na przysz貫go ch這paka/partnera/m篹a. Najpierw poznanie, a potem jak ju rozwijanie znajomo軼i, kt鏎a mo瞠 przerodzi si w cokolwiek, ale nie jest za這穎ne z g鏎y w co. A samo poznanie kogo przez internet jak najbardziej wchodzi w gr. ; )
Bion napisa/a:
Z nie鄉ia這軼i da si skutecznie walczy i jestem na to 篡wym dowodem, i dlatego twierdz, 瞠 skoro takiej 豉jzie ;d jak mi udaje si, to i ka盥y jest wstanie by odwa積ym.
oczywi軼ie, 瞠 si da walczy i to nawet skutecznie. Tyle, 瞠 taka walka zale篡 od danej indywidualno軼i. Nie da si powiedzie, 瞠 skoro Tobie si uda這 to ka盥emu si uda. Jeste鄉y r騜ni, mamy r騜ne predyspozycje, nie musimy wszyscy by 鄉iali no i najwa積iejsze, nie wszyscy chc walczy - ale to nic odkrywczego.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzgl璠nie inteligentny."

bo w 篡ciu wa積e jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Eve Desol  

Do陰czy豉: 04 Kwi 2010
Sk康: Chrzan闚

Wys豉ny: 2010-04-04, 18:33   

My郵, 瞠 wszystko jest mo磧iwe. Ka盥y jest inny i ka盥y ma inne do鈍iadczenia i oczekiwania. Jednak瞠 je郵i o mnie osobi軼ie chodzi , zakocha豉m si w m瞛czy幡ie , kt鏎ego pozna豉m przez internet.Nast徙i這 spotkanie, potem kolejne i tak stworzyli鄉y zwi您ek.P騧niej ma鹵e雟two. By這 ono bardzo krutkie - niestety. Do dzi 瘸逝je podj皻ej wtedy decyzji. Wi璚 mo積a si zakocha tak drog. Tylko aby kogo pozna potrzeba naprawde prze篡 z t osob wiele... . Apeluj o ostro積o嗆. :)

Peggy_Brown  

Do陰czy豉: 05 Kwi 2010

Wys豉ny: 2010-04-06, 19:02   

Internet jest teraz coraz cz窷ciej chyba sposobem na poznanie nowych ludzi. Wi璚 czemu by nie mi這嗆?
Pozna sobie kogo, nie zak豉daj帷 ju na pocz徠ku zwi您ku. Nawet przez wspomniany portal fotka.pl. Znam par,kt鏎a tak w豉郾ie si pozna豉. S szcz窷liwi. A i ja pozna豉m swojego ch這paka przypadkowo, przez forum. Te jest ok. Chocia zanim poznali鄉y si nie my郵eli鄉y o zwi您ku.To przyjdzie z czasem niezale積ie czy poznasz si w markecie, parku, dyskotece, czy w internecie.
Wszystko jest mo磧iwe. Trzeba tylko trafi na odpowiedni osob.

Raise  

Tytu: ~_^ Meow?
Do陰czy豉: 31 Mar 2010
Sk康: Far,far away...

Wys豉ny: 2010-04-12, 01:12   

Przegl康a豉m i tak nasz這 mnie,瞠by odkurzy ten temat.
Dziwi mnie osoby, kt鏎e twierdz 瞠 zakochuj si przez internet, bo zobaczyli jakie zdj璚ie i wzdychaj do tego. To si nazywa mi這嗆, ale platoniczna. Nie rozumiem tego jak ludzie mog by tacy naiwni (nie zrozumcie, 瞠 to jaka obraza-nie,nie), bo przecie znaj帷 si tylko internetowo zaczynamy sobie wyobra瘸 jaka jest ta osoba. Co teraz robi, jak si zachowuje, jakie robi miny, jaki ma g這s, jak si porusza i to si staje tak jakby ma陰 obsesj. Kreujemy naszego internetowego przyjaciela na istny idea. Wi瘯szo嗆 ludzi po jakim czasie wmawiania sobie, 瞠 pozna這 si w豉郾ie t jedyn osob, 瞠 to jest ta mi這嗆 itd. my郵 o spotkaniu. A kiedy do niego dochodzi to cz這wiek okazuje si zupe軟ie inny ni my郵eli鄉y. Z drugiej strony znam kilka os鏏, kt鏎e pozna造 si przez jakie portale, spotkali si i s ze sob do teraz. Zastanawiam si tylko, jak 豉two jest si ponie嗆 w豉snej wyobra幡i na temat drugiej osoby. Osobi軼ie te mam jednego internetowego przyjaciela z kt鏎ym pisz ju 7 lat. Jest wa積 osob w moim 篡ciu, ale to nie jest 瘸dna mi這嗆. I nie wyobra瘸m sobie czego takiego, 瞠bym mog豉 si zakocha w kim, kogo naprawd poza internetem nie znam, w kim kogo nie mo積a dotkn望, bo jest po drugiej stronie monitora. Hmmm...

Psychiczna  

Do陰czy豉: 12 Kwi 2010

Wys豉ny: 2010-04-12, 02:46   
   Polecaj帷y: nasz mi璠zynarodowy wujek (Google)

Raise napisa/a:
zobaczyli jakie zdj璚ia i wdychaj do tego

Nie. To jest mi這嗆 tzw. "g逝pich nastolatek". Ten, kto "zobaczy czyje zdj璚ie i wzdycha do tego", w rzeczywisto軼i robi豚y to samo. Tylko mia豚y ruchomy obiekt obserwowa, co znacznie utrudni這by t akcj.

Raise napisa/a:
A kiedy dochodzi do niego to cz這wiek okazuje si zupe軟ie inny

Hm, masz racj. Gdy jeste鄉y z t "mi這軼i", zaczynamy si denerwowa. Pow鏚 jest prosty, ta osoba jest nam po prostu obca.

Osobi軼ie uznaj przyja潯 internetow. Nie tylko takie "znajomo軼i", ale nawet prawdziw przyja潯.
Mi這嗆 faktycznie wydaje si troch nierealna, ale wed逝g mnie zale篡 to od osoby. Je郵i naprawd istnieje jakie uczucie, czemu nie?

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2010-04-12, 10:40   

Raise napisa/a:
Zastanawiam si tylko, jak 豉two jest si ponie嗆 w豉snej wyobra幡i na temat drugiej osoby.
Przypuszczam, 瞠 im d逝瞠j znajomo嗆 jest tylko internetowa, tym 豉twiej. Si陰 rzeczy dorabiamy sobie jaki obraz, bo nie przywykli鄉y do rozmawiania z jak捷 bezpostaciow obc inteligencj. My郵, 瞠 dop鏦i osoby si nie spotkaj, to mo磧iwe jest jakie zauroczenie. P騧niej wszystko zale篡 od tego, czy i jak szybko przenios znajomo嗆 na bardziej realny grunt.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Peggy_Brown  

Do陰czy豉: 05 Kwi 2010

Wys豉ny: 2010-04-12, 12:56   

Tu trzeba tylko te rozgraniczy. mi這嗆 przez internet a mi這嗆 przez internet. Bo to cho tak samo brzmi r騜ni si.
W pierwszej to je郵i ma si sobie drug osob, z kt鏎 si codziennie np pisze na gg. I w ten spos鏏 si zakocha. Co normalne raczej nie jest. Zgadzam si z powy窺zymi.
Ale druga, je郵i internet ma pom鏂 w poznaniu tej osoby. I zakochujemy si dopiero po jej poznaniu. A wcze郾iej wiadomo, zainteresowanie osob musi by, 瞠by w jaki spos鏏 mo積a m闚i o spotkaniu czy dalszych rozmowach. Ale je郵i potem oka瞠 si jeszcze lepiej to czemu nie stworzy z tego zwi您ku.

cytryna86 

Do陰czy: 19 Kwi 2010

Wys豉ny: 2010-04-19, 15:01   

Ja pozna豉m moj drug po堯wk przez neta, co prawda nie przez fotk tylko inny portal, ale jak wida si da :)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: