• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:50
Autor Wiadomość

Carmelita  

Wysłany: 2008-03-16, 00:20   

peter, ej. Wydaje mi się, że tu jednak chodzi bardziej o łóżko niż przywrócenie czułości.
Nie sądzę żeby tak łatwo poszło. Poza tym, rozumiem, że jesteś 'nieco wyposzczony', ale nie licz na wiele po takiej przerwie.

Ja bardziej zdecydowałabym się na więcej czułości, rozmowy, pocałunki.
Bo to nie wychodzenie z łóżka - nudne. :luka:

sarna.777 

Wysłany: 2008-03-16, 00:30   

do carmelity. sluchaj to jest facet i ma swoje potrzeby,a to że jego żona urodzila to nie znaczy że może go odepchnąć na dalszy tor. Zresztą Peter i tak jest cierpliwy robi tyle zachodu wokół niej ,dlaczego ona nie może tego docenić.My kobiety czasami jesteśmy zbyt brutalne wobec mężczyzn.

peter 

Wysłany: 2008-03-16, 11:56   

Owszem, seksu brakuje mi bardzo... i nie będę tego ukrywał. Ale to nie jest tak że tylko chodzi o seks... Tak jak pisałem wcześniej brakuje mi też czasu spędzanego tylko z nią na spacerze, w kinie, na wspólnej kolacji przy świecach... I ta czułość i romantyczność też będzie, możecie mi wierzyć... Na razie sie nie poddaję i liczę na to że moje Słoneczko w końcu coś załapie...

PS. Od piątku jest jakoś inaczej... kochaliśmy się i to kilka razy...z jej inicjatywy!!!...no i nie powiem żeby nie była szczęśliwa po wszystkim ;) było cudownie... :) a zaczęło się od czułej rozmowy... może i coś powoli zaczyna się w niej zmieniać...??? Teraz na pewno nie dam za wygraną...

Pozdowionka

Lola  

Wysłany: 2008-03-16, 12:07   
   Polecający: religia tv

Carmelita napisał/a:
Bo to nie wychodzenie z łóżka - nudne. :luka:

taaa nudne ... przezyłam takie coś i było cudnie , bo jesteś tylko Ty i najbliższa Ci osoba i nic innego nie zakłoca tego porządku. Czasem warto postawić na szalenstwa.
peter napisał/a:
PS. Od piątku jest jakoś inaczej... kochaliśmy się i to kilka razy...z jej inicjatywy!!!...no i nie powiem żeby nie była szczęśliwa po wszystkim ;) było cudownie... :) a zaczęło się od czułej rozmowy... może i coś powoli zaczyna się w niej zmieniać...??? Teraz na pewno nie dam za wygraną...

no i pieknie , napisz jak sie rozwija sytuacja i jak ona do tego podchodzi. Na pewno bedzie ok.

sarna.777 

Wysłany: 2008-03-16, 15:20   

Gratulacje cierpliwość popłaca.A swoją droga romantyk po ślubie to rzadkość gdzieś Ty się uchował.Super!!!!

peter 

Wysłany: 2008-03-17, 07:14   

Taki już ze mnie gość... :) Myślę że jak facet kocha swoją żonę tak samo jak za czasów 'chodzenia' to nie ma z tym problemu... A ja ją kocham i do tego podoba mi się tak samo jak w dniu kiedy ją poznałem...Jest śliczna :D

[ Dodano: 2008-03-17, 07:40 ]
Hmm... muszę wam coś powiedzieć... TO BYŁ CUDOWNY WEEKEND!!! Nie wiem co się stało ale moje Kochanie miało straszną ochotę na igraszki!!! Byliśmy ze sobą tak jak kiedyś... Był superdłuuuugi spacer a potem cudowny seks :D Porozmawialiśmy sobie szczerze i bez żadnych pretensji... Już teraz nie odpuszczę, nie dam żeby ten płomień się w niej zgasił...

karolka89  

Wysłany: 2008-03-17, 10:34   

peter napisał/a:
Hmm... muszę wam coś powiedzieć... TO BYŁ CUDOWNY WEEKEND!!! Nie wiem co się stało ale moje Kochanie miało straszną ochotę na igraszki!!! Byliśmy ze sobą tak jak kiedyś... Był superdłuuuugi spacer a potem cudowny seks :D Porozmawialiśmy sobie szczerze i bez żadnych pretensji... Już teraz nie odpuszczę, nie dam żeby ten płomień się w niej zgasił...

gratuluje i życzę tylko takich weekendów :hyhy: i nie tylko ...weekendów :P

Lola  

Wysłany: 2008-03-17, 23:24   
   Polecający: religia tv

sarna777 napisał/a:
A swoją droga romantyk po ślubie to rzadkość gdzieś Ty się uchował

co za głupie stwierdzenie :D Znasz wszystkie małzeństwa świata i ich historie ? Jezeli tak to gratuluje wścibstwa ;p Chyba za duzo kobiecych pisemek czytasz , gdzie pisza ze facet po slubie to tylko piwo i mecz z kumplami ;]
Ostatnio zmieniony przez Lola 2008-03-18, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  

margo903 

Wysłany: 2017-05-31, 13:50   

Najprawdopodobniej dziecko absorbuje każdą jej chwilę - to po części normalne. Zdecyduj się na szczerą rozmowę i powiedz jej, co czujesz. Staraj się też zachęcić ją do bliskości. Jeśli nie będzie chciała współżyć, zaopatrz się w gadżety erotyczne i preparaty tego typu: https://refform.pl/pl/235-specjalne - może one ją zachęcą?

invender  

Wysłany: 2017-10-24, 11:00   

Musicie usiąść i o tym porozmawiać, warto stosować jakieś srodki które wspomagają że tak powiem chęci do uprawiania seksu, popatrz tutaj https://one2love.pl/produkty-stymulujace-c-12_150.html masz trochę produktów stylulujących dla kobiet, ale ona musi chcieć spróbować oczywiście.

Odpowiedz do tematu