• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2012-04-25, 16:45
Autor Wiadomość

niosącasłońce  

Wysłany: 2012-04-25, 16:29   Ból stawu biodrowego promieniujący do kolana

Cześć.
Sprawa jest poważna. Chodzi o moją mamę... Ma 45 lat jest pracowita, i od 3 dni boli ją staw biodrowy promieniuje do kolana i w drugą stronę ku krzyżu. Zaznaczę że ma problemy z kręgosłupem ale nie ciągle co jakiś czas i przechodzi. Jest to noga lewa, obudziła się z bólem rano, i nasila się z dniem. Nie dawno przyszła z pracy i ledwo co szła, kuleje nogi nie może wyprostować, boli ją nawet jak siedzi. Martwi mnie to bo zawsze gdy ją coś boli nie reaguje tak jak w tym przypadku. Wierze że z bólu nawet możliwe że się popłacze. Czytałam o tym może to być kamienica nerkowa ale chciała bym dowiedzieć się czegoś więcej pomożecie mi?
Z góry dzięki.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-04-25, 16:44   

A na jakiej podstawie sądzisz, iż ludziki z forum pomogą Ci szybciej i okażą się bardziej kompetentni niż prawdziwy lekarz z krwi i kości? Do niego należałoby się w pierwszej kolejności zgłosić z takimi pytaniami, podobnie jak i całym zdrowotnym problemem - zwłaszcza jeśli Twoja Mama, tak jak napisałaś, nieomal płacze z bólu.

niosącasłońce napisał/a:
Czytałam o tym może to być kamienica nerkowa

Kamica nerkowa nie dawałaby raczej o sobie znać bólem w okolicy biodra, ale co ja tam wiem :suchy: Mogłabym Ci napisać, że mnie to z kolei wygląda na rwę kulszową, ale co tu po takich dywagacjach?

Ludzie mnie zadziwiają, naprawdę :|

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-04-26, 08:02   

no proste, wiadomka, ja też jak mnie coś boli, to najpierw wchodzę na forum, a dopiero później idę do lekarza. :omg:
llllludzie...

niosącasłońce  

Wysłany: 2012-04-27, 13:26   

Dokładnie!
Rwa kulszowa to od samego początku podejrzewałam. Ludziki z forum to nie tylko ludzie którzy piszą o głupotach ale ludzie którzy coś przeżyli między innymi właśnie tą rwę kulszową.
Warto zaznać wiedzy od ludzi którzy nie są lekarzami. Sama jestem co prawda lekarzem weterynarii ale lekarzem więc wiem jak to wygląda z perspektywy osoby że tak napiszę uczonej..

marginalle 

Wysłany: 2013-11-28, 08:34   

I przeszedł Ci ból czy nadal się męczysz? Może idź lepiej do lekarza , niech sprawdzi czy nie dzieje się nic złego? Są też lekarze zajmujący się leczeniem bólu - może takiego też poszukaj?

polpot 

Wysłany: 2013-12-19, 14:30   

Jeśli twojej mamie się nie poprawi to polecam lek na stawy, który możesz kupić stronie www.zapaleniestawow.eu , który cieszy się dobrą opinią mego lekarza i stosuje go moja mama, tylko trochę starsza od twojej.
Ostatnio zmieniony przez polpot 2013-12-19, 14:31, w całości zmieniany 1 raz  

DorotaK  

Wysłany: 2013-12-23, 19:59   

Jaki styl życia prowadzi Twoja mama? Jaki jest tryb dnia? Może to ma wpływ na bóle?

Karolina_R  

Wysłany: 2014-04-12, 13:47   

I ciekawe dlaczego nie ma zamiaru się wybrać z tym do lekarza?

Kolka  

Wysłany: 2014-06-12, 22:26   

Niech koniecznie idzie do lekarza. Możesz jej kupić też maść rozgrzewajacą dip hot. Zalecany przy rwie kulszowej.

Odpowiedz do tematu