• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Mr. Green  

Tytuł: Zielono mi!

Wysłany: 2010-09-24, 19:16   Ból w klatce piersiowej

Witam!

Od dłuższego czasu mam taki dziwny problem. Od czasu do czasu, w klatce piersiowej czuje taki dziwny ból, jakby mi coś się tam zablokowało. Nie mogę wtedy wziąć głębokiego oddechu, bo boli. Po pewnym czasie (albo gdy się przełamie i wezmę na siłę głęboki oddech) to mi przechodzi. Jednak zdarza się to tak rzadko, że nie chciałbym zawracać taką błahostką głowy lekarzowi. Ostatnio raz miałem to pół roku temu, wcześniej jakiś rok temu i jeszcze w podstawówce parę razy.

Co to może być? Czy to coś poważnego?

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-24, 21:04   

Lepiej idź z tym do lekarza. Taka "błahostka" może przemienić się w coś naprawdę poważnego.

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

fortuna 

Wysłany: 2010-09-24, 22:00   

Mr. Green napisał/a:
Jednak zdarza się to tak rzadko, że nie chciałbym zawracać taką błahostką głowy lekarzowi. Ostatnio raz miałem to pół roku temu, wcześniej jakiś rok temu i jeszcze w podstawówce parę razy

To nie jest zawracanie błahostką głowy lekarzowi. Konieczna jest wizyta. Koniecznie trzeba sprawdzić przyczynę.
Mr. Green napisał/a:

Tylko badanie może dać Ci odpowiedź. Nie szukaj jej tutaj a w gabinecie. Zdrowie ma się jedno.

alirre 

Wysłany: 2014-12-27, 11:49   Re: Ból w klatce piersiowej

Mr. Green napisał/a:
Witam!

Od dłuższego czasu mam taki dziwny problem. Od czasu do czasu, w klatce piersiowej czuje taki dziwny ból, jakby mi coś się tam zablokowało. Nie mogę wtedy wziąć głębokiego oddechu, bo boli. Po pewnym czasie (albo gdy się przełamie i wezmę na siłę głęboki oddech) to mi przechodzi. Jednak zdarza się to tak rzadko, że nie chciałbym zawracać taką błahostką głowy lekarzowi. Ostatnio raz miałem to pół roku temu, wcześniej jakiś rok temu i jeszcze w podstawówce parę razy.

Ja też miewam takie kucia, ale u mnie to jeszcze dretwiała mi lewa strona ciała. U mnie to był niedobor magnezu, filtr magnezowy Dafi uwolnił mnie od dolegliwości. Tylko, ze ja mialam typowe objawy, skurcze mięśni, rozdrażnienie i ogólne osłabienie. Musisz obserwować jakie objawy towarzyszą tym bolom, może to być coś powazniejszego, ale nie musi.

Odpowiedz do tematu