• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

Nancy  

Wysłany: 2017-08-25, 13:38   

Warto tez robić profilaktyczne badania, by wykluczyć osteoporozę.

ola19  

Wysłany: 2017-09-24, 16:40   

Jak ma się problemy ze stawami, szczególnie w starszym wieku, to warto pomyśleć o sanatorium, np. w Polanicy Zdroju. Ja znalazłam ofertę dla mamy na http://medicalsensus.pl/ . Mają tam dużo różnych pakietów.

margo903 

Wysłany: 2017-09-26, 11:11   

W przypadku takich problemów często potrzebna jest rehabilitacja. Są miejsca takie jak Centrum Rehabilitacyjne RST , w których można skorzystać i z poradni rehabilitacyjnej, i z konkretnych zabiegów rehabilitacyjnych. Myślę, że odpowiednia diagnoza i szybkie działanie to podstawa.

Mirro33  

Wysłany: 2018-02-23, 21:19   

Jak najbardziej rehabilitacja jest potrzebna w przypadku schodzeń stawów tylko weźcie pod uwagę, ze turnus trwa około 2 tygodni a w tym czasie nie da się wrócić do pełnej sprawności. JA miałem spory porblem po wypadku samochodowym - jak chodziłem na rehabilitację to było lepiej a teraz dolegliwości wróciły. Zastanawiam się czy jak kupię sprzęt rehabilitacyjny Bardomed do użytku domowego i zacznę ćwiczyć to szybko wrócę do formy. Chyba to jedyne rozwiązanie bo kolejki na rehabilitację są takie, że nie ma sensu czekać.

aniusia82 

Wysłany: 2018-03-26, 08:59   

Schorzenie bywają różne, choć problemy ze stawami chyba należą do jednych z częstszych, szczególnie wśród osób starszych. Najlepiej chyba byłoby postarać się o jakąś rehabilitację, może pobyt w sanatorium? W górach często można takie miejsca spotkać, a prywatnych sanatoriów nie brakuje: http://celnie.pl/prywatne...kow-leczniczych. Miewają one różne ukierunkowania i specjalizacje, więc trzeba byłoby się też wcześniej zorientować, które sprawdziłby się pod tym względem najlepiej.

popiel 

Wysłany: 2018-07-29, 09:26   

Ja miałem coraz większy problem ze stawami i w końcu poszedłem do lekarza, bo bólu nie dało się już bagatelizować. Lekarz przepisał mi lek, o którym przeczytałem w internecie kilka ważnych informacji depo medrol cena

Odpowiedz do tematu