• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:34
Autor Wiadomość

MissIndependent  

Wysłany: 2007-12-24, 18:54   

nie przesadzajmy, każdy jakieś grzechy. jeden lubi pić alkohol, inny palić fajki. masa ludzi pije colę do prawie każdego posiłku i co?? pewnie to jest bardzo zdrowe?? nie. ale nikt o tym nie mówi i nikt nie pisze, że takie zachowanie jest bezmyślne. a jeśli chodzi o papierosy, zaraz podnoszą się głosy krytyki :oczami:

norusia 

Wysłany: 2007-12-25, 19:26   

Hmm.. wlasciwie to jakby sie tak zastanowic, to w miarę wszystko jest zdrowe.. oczywiscie w ramach rozsądku.

Ulenia  

Wysłany: 2007-12-26, 09:39   

Miss może to dlatego ze pijac alkohol albo cole szkodzisz przede wszystkim sobie... a palac papierosy zatruwasz wszystkich w swoim otoczeniu, a to już jest szczyt egoizmu..
Coca coli wcale nie popieram i wszystkim co ja pija w nadmiarze przytaczam wyniki experymentow moich przyjaciol-studentow z akademika :D kurczak w calosci rozpuszcza się w coli w niecale 3 tygodnie!

MissIndependent  

Wysłany: 2007-12-26, 10:38   

Ulenia napisał/a:
Coca coli wcale nie popieram

haha, to tak jak ja xD moim znajomym oczy na wierzch wychodzą jak się dowiadują, że jestem wrogiem tego świństwa.

Ulenia napisał/a:
palac papierosy zatruwasz wszystkich w swoim otoczeniu, a to już jest szczyt egoizmu..

jeśli komuś to przeszadza to czasami wystarczy poprosić, by nikt nie palił w naszej obecności; nie zawsze to się uda, ale są osoby, które na pewno będą respoktować nasze życzenie i nie zapalą przy nas. a to co robią nie-przy-nas to nie nasza sprawa.
PS. każdy jest po trosze egoistą i patrzy na swoją wygodę ;)

karla  

Wysłany: 2007-12-26, 10:58   

no coz...ja to tez sobie pomysle o moim serduszku , gdy mnie zacznie bolec.... A co do papierosow, to nie pale, bo to jedno zwykłe świństwo :dobani: Chybacos ostatnio za duzo alkoholu pije, i jeszcze beda te sylwestra ... :oczami: Moze to jest niezdrowe , ale z moim zdrowiem nic sie nie dzieje... Ale w koncu kazdy umiera... ;)
byłoby pustych.
Na ostatniej napisałbym:
Znam tylko jeden obowiązek - kochać"

Albert Camus

bro  

Wysłany: 2007-12-26, 15:42   

Ulenia napisał/a:
a palac papierosy zatruwasz wszystkich w swoim otoczeniu, a to już jest szczyt egoizmu..

Do wyprodukowania butelki do piwa/wina/itp. potrzebna jest energia, która na dzień dzisiejszy w większości przypadków pochodzi ze źródeł nieodnawialnych, do tego produkcja ta zatruwa środowisko (nie wspominając o czasie rozkładu). Kupujesz piwo/wino/itp. ergo zatruwasz siebie i innych.

Ulenia  

Wysłany: 2007-12-27, 19:59   

MissIndependent napisał/a:
haha, to tak jak ja xD moim znajomym oczy na wierzch wychodzą jak się dowiadują, że jestem wrogiem tego świństwa.

to witam w klubie antycocacolowcow heheh
cytat: jeśli komuś to przeszadza to czasami wystarczy poprosić, by nikt nie palił w naszej obecności; nie zawsze to się uda, ale są osoby, które na pewno będą respoktować nasze życzenie i nie zapalą przy nas. a to co robią nie-przy-nas to nie nasza sprawa.
PS. każdy jest po trosze egoistą i patrzy na swoją wygodę

coz.. gorzej jak jestes jedyna osoba w towarzystwie która nie pali.. albo idziesz do baru który jest caly zakopcony :/
co do tego ze każdy jest po trosze egoista to się zgadzam ale i tak jestem za tym ze palacze sa najgorsi hhehehehe

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2007-12-27, 21:19   

Ulenia napisał/a:
co do tego ze każdy jest po trosze egoista to się zgadzam ale i tak jestem za tym ze palacze sa najgorsi
Ulenia napisał/a:
gorzej jak jestes jedyna osoba w towarzystwie która nie pali
To po co obracasz się w towarzystwie najgorszych z egoistów?
Co do chodzenia do zakopconych barów też nie ma musu - obecnie jest już mnóstwo klubów, w których palenie jest zabronione.

baj de łej - dywagacje/skargi/wnioski/zażalenia antynikotynowe to tu: http://www.forumnasze.net...lenie-vt450.htm

grlało, matulu

www:http://www.seifert-magazyny.pl

Ulenia  

Wysłany: 2007-12-30, 01:34   

z tymi barami to niestety nie w lublinie :(

a wystarczy ze jedna lub 2 osoby sposrod 20 na imprezie pala to juz wszyscy sa przesiaknieci.. takie zycie.. nie zawsze musza to byc moi znajomi :P

Nyara  

Wysłany: 2010-03-13, 14:13   

Na coś umrzeć przecież muszę. Oczywiście jakoś dbam o zdrowie, ale bez przesady. Piłam 5 kaw teraz około 2, ograniczyłam palenie (prawdopodobnie dopiero w ciąży z tym skończę). Póki co nie wyczułam u siebie niepokojących objawów, nie, nie mam zamiaru teraz porzucic swoich nawyków.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

wosianka  

Wysłany: 2014-07-10, 13:00   

O moim nadwyrężonym zdrowiu nie mogę nie pamiętać, bo samo ciągle mi o sobie przypomina. Mimo młodego wieku mam sporo problemów, a najbardziej tragicznym w skutkach jest uzależnienie.

1979Ewa 

Wysłany: 2014-07-16, 15:56   

moje serce poki co ma sie dobrze, ale nie zaszkodzi mu chyba jak od czasu do czasu zaserwuje mu cos prewencyjnie, lampke wina albo cos na polepszenie sprawnosci ;) np. amol: http://apteka-internetowa24.com.pl/group/amol

ola19  

Wysłany: 2014-07-16, 16:50   

Właśnie, lampka wina nie zaszkodzi, a wręcz może pomóc. Ale tylko czerwonego wina :)

shelter  

Tytuł: Mr

Wysłany: 2014-07-22, 15:59   

Niestety trzeba systematycznie sprawdzać również tętno oraz ciśnienie tętnicze. Fajki alkohol energetyki - samo zdrowie !!!

Dobre Okna Kraków - Abakus autoryzowani dystrybutorzy.

aniusia82 

Wysłany: 2014-07-29, 11:59   

Tak, szczególnie nowa seria Tigera, która reklamuje już nawet picie energetyków w pracy, gdy niby "musimy się bardziej skupić". Z pewnością nie ma lepszych sposobów na uzyskanie koncentracji niż takie napoje...

Odpowiedz do tematu