• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2012-02-25, 12:32
Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-06-05, 08:53   

xdiego77 napisał/a:
Aha, dobrym testem też jest patrzenie się przez 5-10 sekund prosto w słonce, jeśli po upływie godziny zacznie Cię mocno boleć lewe, ewentualnie prawe oko to znaczy, że masz migreny. Bolesny eksperyment, ale jeśli boisz się lekarzy, to chyba jest on jedynym wyjściem.

Wyjątkowo idiotyczny eksperyment i trzeba naprawdę nie mieć w głowie ostatniej klepki, by mu się poddać. NIGDY nie należy patrzeć prosto w Słońce choćby na ułamek sekundy, a co dopiero 5-10 sekund ;P

O wymienionych dalej "sposobach" szkoda nawet wspominać.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

xdiego77  

Tytuł: Faggot, right?

Wysłany: 2012-06-09, 00:38   

Cytat:

Wyjątkowo idiotyczny eksperyment i trzeba naprawdę nie mieć w głowie ostatniej klepki, by mu się poddać. NIGDY nie należy patrzeć prosto w Słońce choćby na ułamek sekundy, a co dopiero 5-10 sekund ;P

może i masz racje ;p

Cytat:
O wymienionych dalej "sposobach" szkoda nawet wspominać.

szkoda wspominać? od paru lat walczę z migreną, a żadne tabletki i inna chemia mi nigdy nie pomaga, no chyba, że przyjmę dawkę która w najlepszym wypadku mnie uśpi -,- poza tym pisałem, na innych działają inne metody, na mnie takie - możliwe, że na niektóre osoby także, więc je podałem.

@starrk
śmieszne jak wymiociny słonia, który raz z rzędu wstawiasz ten obrazek ;>

@janusz
tobie też nie wyszło, obrazek się nie wyświetla, zmień link, chętnie obadam Wasze hejty ;0

no i proszę o trochę szacunku, chcę pomóc, tak?
Ostatnio zmieniony przez xdiego77 2012-06-09, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  

tomekl  

Wysłany: 2012-09-06, 08:49   

W podobnym poście napisałem - ból głowy to nie zawsze migrena. Powodów może być mnóstwo. Tak się składa, że mam do czynienia z tematem "głowy", z neurologami, neurochirurgami (choć sam nie choruje) i powiem Wam wprost - sporo pacjentów kwalifikowanych na operacje uparcie twierdziło, że "ma migreny" i leczyło się jakimiś prostymi lekami. Z głową nie ma żartów.

Osobę z pierwszego postu proszę o więcej szczegółów. Kiedy głowa boli - zawsze/po wstaniu z łóżka/po wysiłku? Czy występują jakieś inne objawy (napisz nawet o takich, które wydają się nieistotne)? Spójrz na siebie w lustrze - nie masz wrażenia, że "oko Ci ucieka"? Takie rzeczy po wypadku to poważna sprawa i nie można tego bagatelizować. Niektóre objawy pojawiają się po pewnym czasie...

e-Rzecznik  

Wysłany: 2013-01-29, 14:47   

Najlepszym rozwiązaniem kiedy ból głowy jest silny lub utrzymuje się przez dłuższy czas jest wizyta u lekarza, kiedy bólowi towarzyszą dodatkowo takie objawy jak wymioty, zaburzenia mowy czy zawroty głowy, kłopot z koordynacją ruchową należy udać się do lekarza natychmiast.

Quest  

Wysłany: 2013-03-08, 15:40   

Na migrenę mi pomaga mocna kawa z plasterkiem cytrynki.

tanka  

Wysłany: 2013-05-22, 18:19   

Migreny to napadowe bóle głowy. Napady są do siebie podobne, często poprzedzają je uczucie osłabienia, zaburzenia widzenia, światłowstręt czy nadwrażliwość na dźwięki. Tak, to może być migrena.

kłosek  

Wysłany: 2013-08-07, 22:44   

Mi pomogły tabletki zawierające i paracetamol i ibuprofen w jednym. Jak dla mnie są bardzo skuteczne.

jurekson1 

Wysłany: 2013-08-14, 16:30   

tanka napisał/a:
Migreny to napadowe bóle głowy. Napady są do siebie podobne, często poprzedzają je uczucie osłabienia, zaburzenia widzenia, światłowstręt czy nadwrażliwość na dźwięki. Tak, to może być migrena.
Może być, ale nie musi. Mogą to być objawy innej choroby :)

karoska  

Wysłany: 2013-08-28, 07:37   

Quest napisał/a:
Na migrenę mi pomaga mocna kawa z plasterkiem cytrynki.

Słyszałam, że to dobry sposób, ale ja piję tylko kawę z mlekiem, jak dodam cytrynę to mi się zważy ;)
Moja głowa przestaje boleć tylko wtedy jak łyknę dwie przeciwbólowe tabletki.

pics40  

Wysłany: 2013-11-25, 12:49   

a co myślicie o akupunkturze jako sposób na migrenę? wg mnie to najlepiej iść do lekarza który zajmuje się leczeniem bólu i dowiedzieć się jak można tematu zaradzić

Odpowiedz do tematu