• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

maciekl58  

Wysłany: 2012-04-19, 16:42   Depresja we Francji

Czesc wam wszystkim moze mi ktos pomoc.Mam 16 lat i mieszkam za granica(francji) od 3lat na poczatku moj tata pojechal do francji 7lat temu a potem ja z mama i siostra dojechalismy. Moj problem wyglada tak mieszkam na wsi w gorach i niechce mi sie zyc zero polakow sami francuzi dobija mnie to ze wszyscy w szkole sie ze mnie nabjaja mowia do mnie "inny" nie wiem czemu do tego jak wyjde do miasta to wszysty pozamykani zadnej zywej duszy. od jakiegos czasu dopadaja mnie leki wczoraj nawet nie spalem cala noc nie chce mi sie zyc przedstawilem moj problem rodzicom ale jak to oni do pokoju i sie ucz :/ . nic mi sie niechce jednym slowem nie chce mi sie zyc tutaj .z kadzdym dnie mysle o skonczeniu ze soba czy te obawy prowadza do depresji ? sorka za brak polskich liter ale nie mam klawiatury polskiej

Katharsis  

Wysłany: 2012-04-19, 16:52   
   Polecający: Lewiatan

hej!
ja byłem w podobnej sytuacji. Wyjechałem jako 13-latek do Niemiec i trafiłem na idiotów. Po roku przenieśli mnie do lepszej szkoły... a gdy nauczyłem się porządnie niemieckiego nie pozwoliłem sobie na traktowanie mnie źle.
Wiem, że to dziwnie brzmi, ale musisz nauczyć się nie przejmować. Skoro masz chujowych ludzi wokół siebie to zacznij zajmować się sobą, tak żebyś nadrobił potem respektem. Wkuwaj francuski, ćwicz boks, będzie dobrze ; ) może kup sobie gitarę? Laski lecą na gitarę, nawet francuskie.

Za kilka lat będziesz mógł się wyprowadzić i pojechać dokąd chcesz.

maciekl58 napisał/a:
z kadzdym dnie mysle o skonczeniu ze soba czy te obawy prowadza do depresji ?

oczywiście.

pasek  

Wysłany: 2013-07-25, 19:49   Re: Depresja we Francji

maciekl58 napisał/a:
Czesc wam wszystkim moze mi ktos pomoc.Mam 16 lat i mieszkam za granica(francji) od 3lat na poczatku moj tata pojechal do francji 7lat temu a potem ja z mama i siostra dojechalismy. Moj problem wyglada tak mieszkam na wsi w gorach i niechce mi sie zyc zero polakow sami francuzi dobija mnie to ze wszyscy w szkole sie ze mnie nabjaja mowia do mnie "inny" nie wiem czemu do tego jak wyjde do miasta to wszysty pozamykani zadnej zywej duszy. od jakiegos czasu dopadaja mnie leki wczoraj nawet nie spalem cala noc nie chce mi sie zyc przedstawilem moj problem rodzicom ale jak to oni do pokoju i sie ucz :/ . nic mi sie niechce jednym slowem nie chce mi sie zyc tutaj .z kadzdym dnie mysle o skonczeniu ze soba czy te obawy prowadza do depresji ? sorka za brak polskich liter ale nie mam klawiatury polskiej

A to co ja Ci mogę polecić to coś bardziej niekolacjonowanego, czym się interesuje od pewnego czasu.
Na pewność siebie: Afirmacje Hepika - które pomogą Ci uwierzyć w swoja wartość.
A żeby szybciej nauczyć się języka i zdobyć fajnych znajomych Fruiti - tam jest sesja na koncentrację, mi to pomagał w nauce Angielskiego :)
Poczytaj o tym, może CI się to przyda :)

Yenna  

Wysłany: 2015-02-12, 07:06   

Chyba zmiana szkoły byłaby najlepszym pomysłem. Jeśli to nie da rady, to powinien coś pomóc psycholog. Rozumiem, że w twojej okolicy nie ma polskiego, a u Francuza będziesz miał problemy z komunikacją?
Zawsze możesz skorzystać z konsultacji przez Skype'a z polskim psychologiem z Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk. Płaci im się przelewem lub przez paypall, więc z tym też nie ma problemu. Myślę, że to może być dobre rozwiązanie, bo internet przecież masz. Tu znajdziesz szczegóły: http://psychoterapia-kiel...ne-przez-skype/

Odpowiedz do tematu