• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Yenna  

Wysłany: 2016-09-26, 06:59   Grypa żoładkowa

Chyba pierwszy raz w życiu dopadło mnie to paskudztwo. Rano zaczął boleć mnie brzuch, głowa, potem doszło bieganie do kibelka, wymioty (na razie raz ale ja nie lubię wymiotować więc trochę się powstrzymuję). Nie mam na nic siły, ledwo chodzę. Ogólnie to masakra.
W związku z tym mam dwa pytania:
1. Jakie leki brać? Jedzenia ofkors nie jestem w stanie włożyć do buzi (gdzieś przed chwilą czytałam, ze najlepsza jest głodówka). Jutro pójdę do lekarza a dziś sama będę się kurować. Koleżaka mówi, że dobry jest Trilak lub Lakcid. Jedyna rzecz, którą przełknę to Coca Cola.
2. Czy mam zamknąć się w pokoju i nie tykać dziecka? Podobno grypa żołądkowa to rotawirusy więc wnioskuję, że muszę bardzo uważać na młodego. A może wynieść się do rodziców? A może zwykłe, częste mycie rąk wystarczy?

Oj, czuję się fatalnie

mezon 

Wysłany: 2016-09-26, 09:44   

teoretycznie dziecko może się zarazić. Sama jednak zauwazyłam,ze u mnie w domu dzieci się od siebie nie zarażają. Również bardzo rzadko łapią choroby od nas.... Nie wiem czy taka separacja będzie dobra. Mialaś już z dzieckiem kontakt tak wiec jeśli miało się zarazić to już na pewno się zaraziło....
Sugeruję zajrzeć sobie tutaj:
http://grypazoladkowa.net.pl/
Na stronie są opisane metody leczenia grypy zoładkowej.

ola19  

Wysłany: 2016-10-17, 19:40   

Ja z grypą żołądkową nie miałabym siły pisać na forum.

Odpowiedz do tematu