• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

ondala  

Wysłany: 2014-09-09, 20:52   Grzybica paznokci?

Pojawiła mi się dziwna brązowa plamka na paznokciu dużego palca u nogi. Nie boli ani nic, ale wygląda nieciekawie. Czy to może być grzybica? Jak można to sprawdzić?

szczeart  

Wysłany: 2014-09-15, 12:24   Re Grzybica paznokci

Bez badań nikt nie da odpowiedzi, czy to grzybica. Badanie trwa kilka sekund, ale trzeba się zapisać do specjalistycznej przychodni. PS Lepiej nie pytać o to internisty, bo ma zwykle tylko blade pojęcie o tym.

nocoto  

Wysłany: 2014-09-16, 11:24   

Jak szukasz informacji o grzybicy paznokci, to polecam stronkę leczpaznokcie.pl - dużo porad lekarzy i info i do tego wszystko rzetelne.

62miko 

Wysłany: 2015-04-17, 17:00   

Ciężko stwierdzić czy to grzybica czy coś innego... idź do lekarza

owsiana  

Wysłany: 2015-04-17, 17:54   

Jak najbardziej moze to być grzybica. Sama miałam i wiem jak to wygląda. Najgorsze że z grzybicy paznokci może się zrobić grzybica skóry zdjęcia Lepiej to leczyć zawczasu bo później może być ciężko. Ogólnie grzybica jest trudna do wyleczenia i źle wpływa na zdrowie i samopoczucie.

wosianka  

Wysłany: 2015-07-30, 22:36   

Grzybica to niezbyt przyjemna sprawa. Wiem coś o tym. Miałam kiedyś grzybka na paznokciu, jak to określiła lekarka. Długo walczyłam z tym, żeby się go pozbyć, ale w końcu się udało. Od tamtej pory nie byłam na basenie, bo jestem pewna, że tam się nabawiłam tego świństwa. Jeśli nie masz pewności, czy to grzybica, to poszukaj w internecie opisów dokładnych. Sporo możesz się dowiedzieć tutaj...

renia12 

Wysłany: 2016-05-02, 14:10   

A może miałyście do czynienia z problemem grzybicy pochwy? Na http://drogadosiebie.pl/grzybica-pochwy/ znalazłam informacje dotyczące leczenia tego typu dolegliwości. Myślę, że wizyty u specjalisty warto zapoznać się z zamieszczonymi tutaj artykułami.

aniusia82 

Wysłany: 2016-05-23, 12:18   

Sądzę, że jakiekolwiek wątpliwości związane z niektórymi dolegliwościami najlepiej konsultować od razu z lekarzem. Mi samej niedawno wyskoczyło coś między palcami stóp i obawiałam się, że to może być grzybica, naczytałam się, nakręciłam, a gdy poszłam do lekarza okazało się, że to zwykły odcisk, tylko umiejscowiony w nietypowym miejscu (dwa palce mi na siebie zachodzą). Tak więc zamiast gdybać, lepiej iść do lekarza i się upewnić.

ola19  

Wysłany: 2016-06-07, 15:07   

Undofen chyba będzie na to wystarczajacy.

Bibułkaa  

Wysłany: 2016-07-23, 00:34   

a mnie ostatnio dopadła grzybica pochwy :/ na wakacjach, kompletnie niespodziewanie. Dobrze, że miałam w torbie saszetki http://www.tantumrosa.pl/ bo mogło być nieciekawie :/

lazygirl 

Wysłany: 2016-10-04, 18:39   

Wrastające paznokcie, grzybica, kurzajki wszystko ma swoje przyczyny. Warto je poznać i walczyć z tym problemem. Wiem, że sporo informacji można znaleźć tutaj http://alestopa.pl/wrastajace-paznokcie/ no i zawsze możesz skorzystać też z ich zabiegów by pozbyć się tego nieprzyjemnego problemu :)

Yenna  

Wysłany: 2017-01-26, 07:31   

ola19 napisał/a:
Undofen chyba będzie na to wystarczajacy.

NO nie wiem. Nie polecam takich właśnie rad ponieważ wiele osób może mieć przez to spore problemy. NIe można wyleczyć grzybicy domowymi sposobami. Tutaj konieczne jest lezczenie prowadzone przez lekarza oraz odpowiednie leki przez niego przypisane. Po badaniu mykologicznym, które pozwoli stwierdzić jaki jest to rodzaj grzyba. Im wczesniej zacznie się leczenie grzybicy paznokci tym łatwiej bedzie ją wyleczyć.
http://grzybice.net.pl/grzybica-paznokci/

Na stronie jest dokładnie opisane jak sie ją leczy.

kubam  

Wysłany: 2017-05-06, 23:39   

Zaglądaliście już do tego sklepu https://www.callusan.sklep.pl ? Mają tam wiele ciekawych produktów do stóp marki Greppmayr GmbH. Jest to niemiecka firma podologiczna. Linia UNGUISAN tam dostępna jest kierowana do osób, które mają kłopot z paznokciami. Dzięki kodowi rabatowemu WIOSNA2017 można sporo zaoszczędzić.

Odpowiedz do tematu