• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele
• Rejestracja • Zaloguj • Album • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

babka cukrowa  

Wysłany: 2010-06-27, 10:18   Hemoroidy

Od wielu lat mam problemy z guzkami w odbycie.Są dni że nagle pojawia się krew niezależnie od konsystencji wyprużnienia .CZy ktoś poleci mi co mam robić

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-06-27, 10:20   

Wizytę u lekarza polecam, który to już z pewnością będzie wiedział, co masz robić.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-06-27, 10:48   

Olewaj dalej, to skończysz z workiem zamiast odbytu.
Jak się ma problemy od kilku lat, to to chore, żeby przez kilka lat nie pójść do lekarza.

m. gallery

babka cukrowa  

Wysłany: 2010-06-27, 11:23   

Byłam u lekarza i zrobiłam sobie nawet kolonoskopię Nic nie ma na szczęście w jelitach prócz żylaków odbytu!Nie zalecił mi nic prócz dbanie o wypróżnienia!Robię to ale są momenty jak wspominałam że pojawiają się krwawienia Czy są inne sposoby na złagodzenie tych dolegliwości

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-06-27, 12:10   

babka cukrowa napisał/a:
Czy są inne sposoby na złagodzenie tych dolegliwości

Powinnaś zapytać o to lekarza, albo założyć wątek na typowym forum nt. zdrowia. Hemoroidów NIE LECZY się na własną rękę, a jak lekarz Ci powiedział, że masz tylko dbać o wypróżnienia to to terefere nie lekarz. U chirurga byłaś?

m. gallery

globus 

Wysłany: 2010-06-27, 14:10   

to idz może do innego lekarza jeszcze? na forum raczej nikt Ci fachowej rady nie da.

babka cukrowa  

Wysłany: 2010-07-13, 07:52   

Myślałam że mi pomożecie!Pomyliłam się Kupiłam sobie ksiżkę "Leki z Bożej apteki" i wyczytałam że smarowanie odbytu i dalszej jego części oliwką z oliwek łagodzi wszelkie nieprzyjemne objawy!Pomogło :krwawienia ustały i odczuwam komfort w tych częściach ciała

Julijaa  

Wysłany: 2010-10-17, 15:36   

spróbuj też Diosminex , mi pomaga na żylaki nóg a w ulotce pisze, że jest na żylaki również odbytu,

kuku 

Wysłany: 2011-10-16, 22:28   

Bylem u lekarza z tym problemem czyli z hemoroidami i polecil mi bym kupil Hemor rite urzadzenie do krioterapii hemoroidow. Nie za bardzo wiedzialem co myslec na ten temat ale przeciez to teraz bardzo popularna metoda na wszelkiego rodzaju urazy i kontuzje i nie tylko. Zdziwilem sie, ze nie zapisal mi rzadnej masci, bo to najbardzej popularne leczenie. Kupilem i uzywalem przez pare tygodni. Teraz to jest od paru miesiecy jest spoko. Mam nadzieje i nie chce zapeszac ale mam teraz wszystko w porzo. Oby tak zostalo. Pozdrawiam

chodnia 

Wysłany: 2012-07-01, 20:18   

Na pozbycie się bezpowrotnie hemoroidów polecam czopki procto emorect. Sa one bezpieczne, bo na naturalnych środkach. U mnie sprawdziły się rewelacyjnie. Dwa tygodnie systematycznego stosowania po jednym na noc i już od prawie roku mam spokój. Są bez recepty. Ulgę czuć już po trzech dniach.

kamill 

Wysłany: 2012-08-17, 09:19   

Ja stosuję krem na hemoroidy procto hemolan. Działa szybko i przynosi ulgę :)

lenkalove 

Wysłany: 2012-11-27, 10:26   

Polecam laserowe usunięcie. Sama poddałam się takiemu zabiegowi w Euroklinice w Siemianowicach na Śląsku. Są efekty co przyniosło mi niesamowita ulgę, ponieważ zwykła operacja i rekonwalescencja są bolesne, a tu szybki zabieg i szybkie dochodzenie do siebie.

BigKing 

Wysłany: 2013-01-16, 13:32   

maść jakaś koniecznie do smarowania !

wrrum30  

Wysłany: 2013-02-08, 14:51   

to smarowanie jak i czopki na pewnym etapie nie przynoszą już rezultatu. Wizyta u lekarza to podstawa. Ja musiałam usuwać operacyjnie, całe szczęście podobnie jak ktoś na forum trafiłam do Eurokliniki, tam robią to szybciej laserem, chyba najbardziej znana placówka, jeśli chodzi o zabiegi z dziedziny proktologii

tulipan22 

Wysłany: 2014-01-03, 14:35   

Czy są jakieś inne metody niż usuwanie operacyjne? Maści, czopki, itp. już nie działają, nie dają dużych efektów. Czytałam o laserowym zamykaniu tętniczek hemoroidalnych, wiecie coś na ten temat?

Odpowiedz do tematu