• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

DorotaK  

Wysłany: 2013-03-29, 10:45   

właśnie, z suchym powietrzem od zawsze mam problem, co sezon grzewczym grzejniki włączone, ja mam problem z oddychaniem :/

Gofia 

Wysłany: 2013-04-16, 12:31   

Mnie Otrivin Natural i w czasie infekcji pomógł i teraz jak mam notoryczny katar związany z wiosennym pyleniem. Naprawdę fajnie i szybko odtyka nos.

przyjemne sprawy...

AnkaK18 

Wysłany: 2013-11-15, 11:36   

Woda morska disnemar, u nas si? sprawdza. Zawsze mam w apteczce dla dzieci i dla doros?ych. Pomaga w katarze, podczas sezonu grzewczego te? nawil?amy ni? nosy, bo w przeciwie?stwie do wi?kszo?ci aerozoli do nosa, mo?na jej u?ywa? przez d?u?szy czas.

alirre 

Wysłany: 2015-10-26, 17:14   

katar może być spowodowany też alergią, u mojej siostry dzieciaki jak tylko pojadą na wieś to od razu kaszel i katar, chyba już nawet przestało to kogoś dziwić. Na kaszel dobry jest dicotuss, ale taki zwykły nie mający nic wspólnego z alergią bo na te przede wszystkim trzeba zrobić testy. Czasem podziwiam ludzi, którzy usypiają z katarem, ja bym nie mogła.

santi 

Wysłany: 2015-11-05, 15:18   

U dziecka się sprawdza u nas pyramidonek zatkany nosek, pomaga też na kaszel, dobrze też na katar robić inhalacje, psikać wodą morską, maść majerankowa też pomaga.

DorotaK  

Wysłany: 2015-11-09, 08:36   

u moich podobnie, zakropić nosków sobie nie pozwolą, więc podaję im pyramidonek i do tego inhalacje z soli fizjologicznej, ewentualnie maść majerankowa.

santi 

Wysłany: 2016-03-24, 12:35   

OStatnio odkryłam coś dla siebie na katar :) , tzn. ziołowy sinufast. Znów mnie zaczęło męcyzć a do tego bóle glowy więc pewnie to już coś z zatokami się zaczęło dziać i chciałam kupić coś niedrogiego ale co może powtrzyma dalej tą infekcję i ten sinufast mnie pozytywnie zaskoczył.

Kaszka 

Wysłany: 2016-04-12, 21:25   

DorotaK napisał/a:
u moich podobnie, zakropić nosków sobie nie pozwolą, więc podaję im pyramidonek i do tego inhalacje z soli fizjologicznej, ewentualnie maść majerankowa.

ja w sezonie zimowym korzystałam non stop z pyramidonka zatkany nosek i dorgi oddechowe, bo wiecie jak to jest w przedszkolu jedno dziecko zaraża się od drugiego, czasami sobe myślę że mamy świadomie przyprowadzają chore dzieci do szkoły, ale co zrobić trzeba sobie radzić każdy na swój sposób.

santi 

Wysłany: 2016-04-19, 20:50   

Kaszka napisał/a:
DorotaK napisał/a:

ja w sezonie zimowym korzystałam non stop z pyramidonka zatkany nosek i dorgi oddechowe, bo wiecie jak to jest w przedszkolu jedno dziecko zaraża się od drugiego, czasami sobe myślę że mamy świadomie przyprowadzają chore dzieci do szkoły, ale co zrobić trzeba sobie radzić każdy na swój sposób.

Przynoszenia chorób z przedszkola nie da się uniknąć, samit eraz siedzimy w domu bo Mały w piątek już kichał, a w sobotę, niedzielę to katar miał na maksa, daję mu głownie pyramidonek, bo już mam go sprawdzonego i ma bardzo fajny skład i tran, już jest lepiej i mam nadzieję, że jutro juz bedzie mógł iść bo dzisiaj z nudów wariował w domu ;) a ja z nim

beatinka  

Wysłany: 2016-04-20, 12:04   

Z mojego doświadczenia wynika, że nie zawsze da się wyleczyć katar. Spróbuj może inhalacji.

Kaszka 

Wysłany: 2016-04-27, 19:31   

to fakt kataru nie wyleczysz, ale dziecko warto ulżyć żeby się w nocy nie męczyło, ja też już przeestowałąm pyramidonek i wiem, że jest skuteczny a dziecko nawet nie wiem, że przyjmuje lekarstwo.

wosianka  

Wysłany: 2016-05-19, 14:05   

Witaj w klubie. Katar to moje utrapienie chyba od zawsze. Ciągle mnie jakiś prześladuje i nigdy nie wychodzę z domu bez zapasu chusteczek higienicznych. Niedawno przeczytałam taki artykuł http://www.acatar.pl/sposobnakatar.html i dopiero z niego dowiedziałam się, że są różne rodzaje kataru. Wcześniej się nad tym specjalnie nie zastanawiałam. No i jak się okazuje, w zależności od rodzaju, są też różne metody leczenia. Wybrałam sobie Acatar w sprayu zgodnie z tym, co wyczytałam w artykule. Od dzisiaj zaczynam kurację. Mam nadzieję, że mi pomoże.

Kaszka 

Wysłany: 2016-05-22, 13:33   

najważniejsze, żeby znaleźć odpowiednie rozwiązanie swojego problemu, jeszcze dla dorosłych to mniejszy problmem ale z dziećmi już jest gorzej. mój młody nie przyjmie każdego lekarstwa, musi mieć odpowiedni smak, stąd pyramidonek, bo jest naturalny i słodki, w przypadku dzieci to jest najwazniejsze.

santi 

Wysłany: 2016-05-30, 10:26   

W weekend zamiast odpoczywać to leżałam z bólem głowy i zatok, chyba załatwiął mnie klima, dobrze że wcześniej sobie większe opakowanie sinufast kupiłam bo od razu zaczęłam brać i dzisiaj już jest jako tako.

Kaszka 

Wysłany: 2016-06-10, 15:33   

niestety klima to masakra, a teraz wszędzie ja masz, w pracy, w aucie w samolocie, my niedługo lecimy do grecji z synkiem więc pyramidonek pakuje na pewno bo przeziebienie murowane.

Odpowiedz do tematu