• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

cukierkowa21  

Wysłany: 2013-01-02, 14:53   krzywe zeby :(

Witam
Wiem ze nie jestescie tutaj mi na 100% dac odpowiedzi ale mam nadziej ze moze chociaz troszke mi pomozecie.
chodzi o to ze od dwoch dni nie wiem dlaczego mnie szcypia zeby wiem wiem dziwnie to brzmi ale tak wlasnie jest...mam co prawda zaczerwienione dzaisla i wgl wiec smaruje i jest troche ulga ale nie w tym rzecz.
moje pytanie jest takie: czy to ze sie ma pekniete szkliwo na zebie i mala wade zeba (nie zgryzu ale po zdjetym aparacie stalym nie ustabilizowalam dokladnie jednego zeba tego zaraz kolo jedynki gornej....moze ta krzywizna tego zeba doprowadzic tez do tego) moze doprowadzic do sorry ze to powiem ale wypadniecia zeba? (( O.o scislej mowiac do rozruszania sie czy to tylko w wypadku np obgryzania paznokci?

aniusia82 

Wysłany: 2013-01-03, 12:10   

tak na prawdę to wszystko jest możliwe, i takie coś faktycznie może spowodować wypadnięcie zeba, jednak w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie udanie sie do dentysty, bo chyba lepiej zapobiegać niz potem leczyć coś co może okazać sie bardzo trudne...albo w ogóle nie wykonalne...o uzębienie trzeba dbac, bo potem to juz nam tylko protezy pozostają :P

tanka  

Wysłany: 2013-05-22, 18:32   

To może być nadwrażliwość dziąseł. Warto sobie kupić specjalną pastę i płyn na nadwrażliwość. No i przejść się do stomatologa żeby sprawdził czy nie ma jakiegoś zapalenia.

olgierds 

Wysłany: 2013-08-29, 12:49   

Musisz udać się ortodonty, on zajmuje się takimi rzeczami.

rudnicka2  

Wysłany: 2013-11-18, 09:04   

Bia?e i zdrowe z?by to podstawa pi?knego u?miechu, a tak?e dobrego samopoczucia i pewno?ci siebie. Dla zainteresowanych polecam us?ugi stomatologiczne http://edentica.pl. W ofercie bardzo duzy zakres us?ug stomatologicznych na najwyzszym poziomie. Zapraszam do zapoznania si? z ofert?.
Ostatnio zmieniony przez rudnicka2 2013-11-18, 09:04, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu