• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

blondyneczka_83 

Wysłany: 2010-06-29, 15:24   

Wartix wcale nie jest az takim nowym wynalazkiem. Rok temu już nim wymrażałam kurzajkę, która koniec końców odpadła, tak, wieć potwierdzam skuteczność :P
Można jeszcze nacierać kurzajkę glistnikiem jaskółcze ziele, ale o tym już wspominałam :P :)
Ostatnio zmieniony przez blondyneczka_83 2010-06-29, 15:25, w całości zmieniany 1 raz  

Tenar  

Tytuł: Pani Sentio

Wysłany: 2010-07-11, 19:05   

Cytat:
Ja tam nie wiem, czy jaskółcze ziele coś pomaga na kurzajki, bo mi nic a nic nie pomogło. Miałam tylko palec brązowy, a kurzajki jak były tak były.

Nie wystarczy raz posmarować. Jak pisała blondyneczka_83: potrzeba czasu.

blondyneczka_83 napisał/a:
Natomiast z tym wielkim piątkiem i zdrowaśkami nad każdą kurzajką mnie rozłożyłaś na łopatki :rotfl: normalnie dawno się tak nie uśmiałam :rotfl: aż się z tego śmiechu popłakałam :rotfl:

Dziadek zaklinał, że co do jednej zniknęły. Zapomniałam tylko zastrzec: do tego trzeba mieć wiarę. Bo kto wie? Świat pełen jest cudów.

Poza tym dziękuję za post. Miło mi się jakoś zrobiło.

blondyneczka_83 

Wysłany: 2010-07-14, 13:45   

Ja jestem realistką i nie wierzę w czary mary, w ogóle jakakolwiek wiara nie jest moją mocną stroną... no chyba, że w świętego Mikołaja hahaha :rotfl:
A jakbyś miała zapalenie płuc, to też byś uwierzyła, że zamknięcie w piecu na kilka zdrowasiek pomoże? Dla mnie zarówno "czary" z kurzajką jak i zdrowaśkami, to niemalże to samo.

Wierze w medycyne i naukę, wierze w lekarzy i ich umiejętności (pośród tych co olewają istnieją jeszcze tacy z prawdziwego zdarzenia), wierze w leki i ich skuteczność. Wszystko należy udowodnić, a cudów na tym świecie wg. mnie nie ma - wszystko ma swoje realne wytłumaczenie. Tak też jest z wymrażaniem kurzajek - zostało to udowodnione naukowo :)

monikapogo 

Wysłany: 2010-07-31, 10:18   

Ja dawno temu kupiłam Wartix i jak sie okazało dobrze bo i wtedy i teraz pomógł mojemu mężowi. Boję się zęby mały się nie zaraził bo wolałabym mu nie zamrażać kurzajek

pinka79 

Wysłany: 2010-08-27, 12:08   

Najgorsze jest własnie to że tymi kurzajkami można się zarazić. Ja właśnie w ten sposób przyniosłam to badziewie z pracy, niestety mąż też się zaraził. Był nieźle wkurzony i nie dziwię się mu. Dobrze że poszperałam w necie, poczytałam wasze wskazówki i poleciałam pełna nadzieji do apteki. Kupiłam wartix , tydzień temu przeprowadziłam operacje na żywym organizmie (mąż) - powiodła się, kurzajka odpadła :-)

Czarna_Ofca  

Wysłany: 2010-12-29, 19:01   

ja na kurzajki kupiłam brodacid i pomaga.

frue 

Wysłany: 2012-06-16, 17:50   

moja mama miała problem z kurzajkami, a dziś nie ma już ani jednej

stosowała - i naprawde działało!!! - jaskółcze ziele, posadziła w ogródku i regularnie nim smarowała

michalinakorz 

Wysłany: 2012-11-22, 14:46   

Ja tez miałam kurzajki i to dużo na rękach. Długo szukałam sposobu na pozbycie się ich. Moja mikstura to: cebulę rozdzielić warstwowo i zalać octem, a po tygodniu przykładać najlepiej na noc(bo brzydko pachnie) do kurzajki.

Izabella  

Wysłany: 2013-07-18, 17:30   

Dla mnie to jest bardzo aktualny temat bo sama mam problem z kurzajką. A własciwie miałam , bo miła Pani w aptece poleciła mi Wartix i rzeczywiscie bardzo szybko poradził sobie z tym co mnie bardzo denerwowało.

santi 

Wysłany: 2013-07-23, 19:42   

o właśnie znalazłam ten wątek, szukam skutecznego sposobu na kurzajki :/ a jak wygląda to wymrażanie? i czy nie jest bolesne bo u dziecka wyskoczyły kurzajki na rączkach

Izabella  

Wysłany: 2013-07-25, 17:18   

Jest całkowicie bezpieczne, w sumie u nas zadziałało juz od pierwszego przyłożenia. I co ważne jest tez bezbolesne, wiec dziecko sie nie zniechęci.

sheee 

Wysłany: 2013-07-25, 17:56   

też stosowałam wartix, rzeczywiście jest bezbolesny, płyny i zioła u nas okazały się bezskuteczne a ten preparat do wymrażania pomógł

kłosek  

Wysłany: 2013-08-07, 09:06   

Muszę go wypróbować bo już nie mam pomysłu jak pozbyć się kurzajki :( Wszystko zawodzi i zaraz znów mi wyrasta.

Damssa  

Wysłany: 2013-08-13, 08:06   

Jak pozbyć się kurzajki? Wystarczy ją zamrozić i po kłopocie :)

jurekson1 

Wysłany: 2013-08-14, 16:29   

Damssa napisał/a:
Jak pozbyć się kurzajki? Wystarczy ją zamrozić i po kłopocie :)
Nie takie po kłopocie. Miałem kurzajkę i odmrażanie nie pomoże jeśli siedzi gdzieś głęboko.

Odpowiedz do tematu